Jeugdcompetitie

Jeugdschakers vanaf stap 3 kunnen meedoen aan de jeugdcompetitie (NB: voor schakers t/m stap 2 wordt een aparte competitie georganiseerd). Het speeltempo is twintig minuten per persoon per partij. Noteren is verplicht, vergeet dus je pen niet! De competitie wordt gespeeld in twee perioden. De beste spelers van elke periode plaatsen zich voor de play-offs voor het jeugdkampioenschap aan het eind van het seizoen.
NB: het aantal partijen per ronde kan soms sterk variëren. Dat hangt bijvoorbeeld samen met het spelen van externe wedstrijden in de SGS-jeugdcompetitie.

Stand jeugdcompetitie na ronde 16 op vrijdag 8 juni 2018, 2e periode
klik hier voor de eindstand van periode 1 en hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Kylian Bijvank 112.75 12.75 9.5/10
2 (3) Evelyn Bijvank 103.40 5.40 7.5/10
3 (6) Cedric van den Berg 99.35 4.35 6.5/10
4 (2) Jessie Mang 99.00 0.00 0.0/ 0
5 (4) Casper van Hussen 98.70 1.70 4.5/ 8
6 (8) Twan Leenaers 97.90 4.90 4.0/ 6
7 (11) Omkaar Oruganti 94.10 4.10 7.0/12
8 (7) Dalya Mang 94.00 0.00 0.0/ 0
9 (5) Tijmen Romijn 93.55 -2.45 4.0/ 9
10 (9) Maarten Blommestein 93.40 1.40 6.0/11
11 (18) Hugo Kronemeijer 87.95 4.95 4.0/ 7
12 (13) Quinten van Lingen 86.00 -2.00 5.0/11
13 (15) Antoni Elkenbracht 84.60 -1.40 3.0/ 7
14 (12) Harro Lemstra 84.55 -4.45 1.5/ 5
15 (10) Joris Stok 84.15 -6.85 4.0/11
16 (16) Tim Muller 82.95 -2.05 5.0/11
17 (17) Matthé Spiering 82.25 -1.75 1.5/ 4
18 (23) Quintin van der Voort 82.10 4.10 5.0/ 8
19 (14) Rein Jordi 81.25 -5.75 4.5/11
20 (32) jeugdleider 79.85 10.85 5.0/ 5
21 (20) Chima Njika 79.55 -1.45 5.0/11
22 (21) Niels Timmers 78.10 -1.90 3.0/ 7
23 (19) Yannick de Groot 77.25 -4.75 2.5/ 7
24 (22) Tom Frakking 76.90 -2.10 1.5/ 4
25 (25) Pieter Boer 76.05 0.05 0.0/ 0
26 (24) Luuk Kuiper 75.85 -1.15 4.0/ 9
27 (44) Otto Rietbergen 73.75 16.75 9.0/11
28 (30) Jouke van der Lek 73.05 2.05 5.0/ 9
29 (33) Stef Keesmaat 72.05 4.05 3.5/ 5
30 (31) Ali Reza Ahmadi 70.25 0.25 3.5/ 7
31 (27) Brent Kroon 67.85 -6.15 1.5/ 6
32 (35) Kevin Moonen 67.40 1.40 1.0/ 1
33 (42) Simon Bruinsma 66.60 7.60 6.0/ 9
34 (37) Josua Schol 66.50 2.50 5.0/ 9
35 (29) Ralf Sterk 66.30 -5.70 0.0/ 3
36 (34) Tobias van Zon 66.20 -0.80 3.0/ 6
37 (28) Samy Al Uahabi 65.60 -7.40 0.5/ 4
38 (46) Koen Agterberg 64.50 9.50 6.0/ 8
39 (38) Mark de Graaf 63.85 0.85 6.0/12
40 (26) Jonathan Jeuring 63.20 -11.80 2.5/11
41 (39) gastspeler 62.00 0.00 0.0/ 0
42 (48) Floris de Vogel 60.45 7.45 4.0/ 5
43 (36) Pepijn de Sman 58.80 -6.20 0.0/ 3
44 (45) Ariane Elkenbracht 52.80 -3.20 1.5/ 5
45 (41) Andrey Voronov 52.05 -7.95 3.0/11
46 (47) Baikal van Baardwijk 52.05 -1.95 0.0/ 1
47 (40) Adam Al Uahabi 50.70 -10.30 2.0/ 9
48 (43) Brend Groothuis 50.55 -7.45 1.5/ 7

Uitslagen – jeugdcompetitie 2017-2018, periode 2
Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 8 juni 2018, 2e periode
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 1 juni 2018, 2e periode
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 18 mei 2018, 2e periode
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 11 mei 2018, 2e periode
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 20 april 2018, 2e periode
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 13 april 2018, 2e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 6 april 2018, 2e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 30 maart 2018, 2e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 23 maart 2018, 2e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 16 maart 2018, 2e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 9 maart 2018, 2e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 2 maart 2018, 2e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 23 februari 2018, 2e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 16 februari 2018, 2e periode
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 9 februari 2018, 2e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 2 februari 2018, 2e periode
Terug naar boven


Uitslagen jeugdcompetitie 16e ronde op vrijdag 8 juni 2018, 2e periode

Evelyn Bijvank Luuk Kuiper 1-0
Omkaar Oruganti Ali Reza Ahmadi 1-0
Joris Stok Jonathan Jeuring 0-1
Floris de Vogel Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 15e ronde op vrijdag 1 juni 2018, 2e periode

Hugo Kronemeijer Kylian Bijvank 0-1
Antoni Elkenbracht Maarten Blommestein 0-1
Tijmen Romijn Joris Stok 1-0
Quintin van der Voort Tim Muller 1-0
Quinten van Lingen Niels Timmers 1-0
Rein Jordi jeugdleider 0-1
Yannick de Groot Brent Kroon 1-0
Luuk Kuiper Otto Rietbergen 1-0
Josua Schol Jouke van der Lek 0-1
Simon Bruinsma Mark de Graaf 1-0
Koen Agterberg Floris de Vogel 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 14e ronde op vrijdag 18 mei 2018, 2e periode

Kylian Bijvank Tijmen Romijn 1-0
Cedric van den Berg Antoni Elkenbracht 1-0
Omkaar Oruganti Casper van Hussen 0-1
Tim Muller Maarten Blommestein 0-1
Joris Stok Quinten van Lingen 1-0
Rein Jordi Harro Lemstra ½-½
Chima Njika Quintin van der Voort 0-1
Tom Frakking Luuk Kuiper 1-0
Otto Rietbergen Koen Agterberg 1-0
Stef Keesmaat Brent Kroon 1-0
Ali Reza Ahmadi Josua Schol 1-0
Mark de Graaf Tobias van Zon 0-1
Floris de Vogel Jonathan Jeuring 1-0
Andrey Voronov Adam Al Uahabi 1-0
Kevin Moonen Brend Groothuis 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 13e ronde op vrijdag 11 mei 2018, 2e periode

Maarten Blommestein Kylian Bijvank 0-1
Evelyn Bijvank Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Cedric van den Berg 0-1
Casper van Hussen Joris Stok 1-0
Chima Njika Quinten van Lingen 0-1
Otto Rietbergen Rein Jordi 0-1
Quintin van der Voort Tom Frakking 1-0
Josua Schol Mark de Graaf 1-0
Ali Reza Ahmadi Ralf Sterk 1-0
Floris de Vogel Brend Groothuis 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 12e ronde op vrijdag 20 april 2018, 2e periode

Kylian Bijvank Omkaar Oruganti 1-0
Casper van Hussen Twan Leenaers ½-½
Joris Stok Cedric van den Berg 0-1
Tijmen Romijn Maarten Blommestein 1-0
Hugo Kronemeijer Harro Lemstra 1-0
Quinten van Lingen Antoni Elkenbracht 0-1
Matthe Spiering Chima Njika ½-½
Luuk Kuiper Rein Jordi (½-½)
Jonathan Jeuring Niels Timmers 0-1
Pieter Boer Yannick de Groot (½-½)
jeugdleider Simon Bruinsma 1-0
Mark de Graaf Jouke van der Lek 1-0
Ali Reza Ahmadi Koen Agterberg (½-½)
Andrey Voronov Josua Schol 0-1
Adam Al Uahabi Floris de Vogel 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 11e ronde op vrijdag 13 april 2018, 2e periode

Kylian Bijvank Joris Stok 1-0
Quinten van Lingen Evelyn Bijvank 0-1
Cedric van den Berg Casper van Hussen 1-0
Antoni Elkenbracht Chima Njika 0-1
Yannick de Groot Tim Muller 0-1
Rein Jordi Ralf Sterk 1-0
Andrey Voronov Ali Reza Ahmadi 0-1
Adam Al Uahabi Jonathan Jeuring 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 10e ronde op vrijdag 6 april 2018, 2e periode

Evelyn Bijvank Twan Leenaers 0-1
Omkaar Oruganti Tijmen Romijn 1-0
Maarten Blommestein Hugo Kronemeijer 1-0
Jouke van der Lek Tim Muller 0-1
Tom Frakking Rein Jordi 0-1
Chima Njika Luuk Kuiper 1-0
Ali Reza Ahmadi Otto Rietbergen 0-1
Mark de Graaf Stef Keesmaat 0-1
Simon Bruinsma Tobias van Zon 1-0
Josua Schol Adam Al Uahabi 1-0
Jonathan Jeuring Andrey Voronov 0-1
Brend Groothuis Koen Agterberg 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 9e ronde op vrijdag 30 maart 2018, 2e periode

Omkaar Oruganti Evelyn Bijvank 1-0
Quinten van Lingen Kylian Bijvank 0-1
Hugo Kronemeijer Cedric van den Berg 1-0
Antoni Elkenbracht Rein Jordi 1-0
Matthé Spiering Yannick de Groot 1-0
Chima Njika Tom Frakking ½-½
Luuk Kuiper Jouke van der Lek ½-½
Niels Timmers Quintin van der Voort 1-0
Brent Kroon Otto Rietbergen 0-1
Koen Agterberg Stef Keesmaat 0-1
Tobias van Zon Adam Al Uahabi 1-0
Simon Bruinsma Ariane Elkenbracht 1-0
Andrey Voronov Brend Groothuis 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 8e ronde op vrijdag 23 maart 2018, 2e periode

Evelyn Bijvank Joris Stok 1-0
Kylian Bijvank Cedric van den Berg 1-0
Harro Lemstra Casper van Hussen 0-1
Tijmen Romijn Antoni Elkenbracht 1-0
Jonathan Jeuring Quinten van Lingen 0-1
Tim Muller Chima Njika 1-0
Rein Jordi Niels Timmers 1-0
Jouke van der Lek Yannick de Groot 0-1
Luuk Kuiper Mark de Graaf 1-0
Otto Rietbergen Josua Schol 1-0
Koen Agterberg Simon Bruinsma 1-0
Adam Al Uahabi Ariane Elkenbracht 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 7e ronde op vrijdag 16 maart 2018, 2e periode

Cedric van den Berg Evelyn Bijvank 0-1
Casper van Hussen Kylian Bijvank 0-1
Quinten van Lingen Omkaar Oruganti 1-0
Joris Stok Rein Jordi 1-0
Maarten Blommestein Matthé Spiering 1-0
Quintin van der Voort Luuk Kuiper ½-½
Mark de Graaf Ali Reza Ahmadi 1-0
Simon Bruinsma Jonathan Jeuring 1-0
Ariane Elkenbracht Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 6e ronde op vrijdag 9 maart 2018, 2e periode

Omkaar Oruganti Maarten Blommestein 1-0
Joris Stok Matthé Spiering 1-0
Rein Jordi Tim Muller 0-1
Niels Timmers Chima Njika 0-1
Luuk Kuiper Brent Kroon 1-0
Ralf Sterk Jouke van der Lek 0-1
Stef Keesmaat jeugdleider 0-1
Jonathan Jeuring Ali Reza Ahmadi ½-½
Samy Al Uahabi Mark de Graaf 0-1
Tobias van Zon Otto Rietbergen 0-1
Josua Schol Simon Bruinsma 1-0
Andrey Voronov Koen Agterberg 0-1
Adam Al Uahabi Brend Groothuis 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 5e ronde op vrijdag 2 maart 2018, 2e periode

Evelyn Bijvank Casper van Hussen 1-0
Kylian Bijvank Twan Leenaers 1-0
Cedric van den Berg Maarten Blommestein 1-0
Tim Muller Omkaar Oruganti 0-1
Chima Njika Mark de Graaf 0-1
Otto Rietbergen Quintin van der Voort 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 4e ronde op vrijdag 23 februari 2018, 2e periode

Twan Leenaers Omkaar Oruganti 1-0
Tijmen Romijn Quinten van Lingen 1-0
Harro Lemstra Tim Muller 1-0
Yannick de Groot Chima Njika 0-1
Jouke van der Lek Tobias van Zon 1-0
Mark de Graaf Otto Rietbergen 0-1
Andrey Voronov Simon Bruinsma 0-1
Koen Agterberg Baikal van Baardwijk 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 3e ronde op vrijdag 16 februari 2018, 2e periode

Evelyn Bijvank Kylian Bijvank ½-½
Omkaar Oruganti Cedric van den Berg 0-1
Twan Leenaers Tijmen Romijn 1-0
Maarten Blommestein Quinten van Lingen 1-0
Rein Jordi Hugo Kronemeijer 0-1
Tim Muller Niels Timmers 1-0
Yannick de Groot Quintin van der Voort ½-½
Brent Kroon Jouke van der Lek ½-½
jeugdleider Jonathan Jeuring 1-0
Stef Keesmaat Samy Al Uahabi ½-½
Tobias van Zon Josua Schol 1-0
Mark de Graaf Andrey Voronov 1-0
Otto Rietbergen Pepijn de Sman 1-0
Koen Agterberg Adam Al Uahabi Afg.(½-½)
Brend Groothuis Ariane Elkenbracht ½-½


Uitslagen jeugdcompetitie 2e ronde op vrijdag 9 februari 2018, 2e periode

Tijmen Romijn Evelyn Bijvank 0-1
Joris Stok Omkaar Oruganti 0-1
Chima Njika Maarten Blommestein 0-1
Niels Timmers Luuk Kuiper 1-0
Jonathan Jeuring Brent Kroon 0-1
Josua Schol Samy Al Uahabi 1-0
Pepijn de Sman Mark de Graaf 0-1
Simon Bruinsma Adam Al Uahabi 1-0
Brend Groothuis Otto Rietbergen 0-1
Ariane Elkenbracht Koen Agterberg 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 1e ronde op vrijdag 2 februari 2018, 2e periode

Casper van Hussen Tijmen Romijn 1-0
Cedric van den Berg Twan Leenaers ½-½
Maarten Blommestein Joris Stok 0-1
Omkaar Oruganti Harro Lemstra 1-0
Quinten van Lingen Rein Jordi 1-0
Antoni Elkenbracht Tim Muller 1-0
Hugo Kronemeijer Yannick de Groot 1-0
Quintin van der Voort Jonathan Jeuring 1-0
Samy Al Uahabi jeugdleider 0-1
Jouke van der Lek Pepijn de Sman 1-0
Adam Al Uahabi Andrey Voronov 0-1
Eindstand jeugdcompetitie na ronde 17 op vrijdag 26 januari 2018, 1e periode
klik hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.
pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Kylian Bijvank 109.45 9.45 7.0/ 8
2 (3) Jessie Mang 103.85 5.85 3.5/ 4
3 (2) Evelyn Bijvank 101.35 2.35 4.5/ 7
4 (5) Casper van Hussen 98.85 2.85 7.5/12
5 (10) Tijmen Romijn 98.45 7.45 8.0/12
6 (6) Cedric van den Berg 96.40 1.40 5.5/10
7 (9) Dalya Mang 96.10 4.10 2.5/ 3
8 (8) Twan Leenaers 96.00 3.00 6.5/11
9 (7) Maarten Blommestein 93.10 -0.90 4.5/ 9
10 (4) Joris Stok 92.95 -4.05 4.0/ 9
11 (20) jeugdleider 92.55 11.55 7.5/ 8
12 (21) Omkaar Oruganti 88.00 8.00 8.0/12
13 (15) Harro Lemstra 86.40 0.40 5.0/10
14 (23) Quinten van Lingen 85.70 7.70 7.0/11
15 (18) Rein Jordi 85.65 2.65 8.0/14
16 (17) Antoni Elkenbracht 84.55 0.55 1.0/ 2
17 (11) Tim Muller 84.50 -5.50 3.0/ 9
18 (14) Matthé Spiering 83.70 -3.30 2.0/ 6
19 (12) Hugo Kronemeijer 82.60 -6.40 4.0/11
20 (16) Yannick de Groot 82.55 -2.45 2.0/ 5
21 (28) Chima Njika 81.05 8.05 9.0/14
22 (19) Niels Timmers 80.45 -1.55 7.0/15
23 (32) Tom Frakking 76.35 7.35 8.0/12
24 (13) Quintin van der Voort 76.00 -12.00 2.0/10
25 (39) Luuk Kuiper 75.00 13.00 9.0/13
26 (22) Jonathan Jeuring 72.40 -6.60 5.0/13
27 (33) Brent Kroon 70.65 2.65 6.0/10
28 (27) Samy Al Uahabi 70.40 -3.60 4.0/ 9
29 (24) Ralf Sterk 68.80 -8.20 3.0/11
30 (31) Jouke van der Lek 68.55 -1.45 6.0/13
31 (35) Stef Keesmaat 67.95 1.95 4.0/ 7
32 (25) Tobias van Zon 67.75 -8.25 4.0/11
33 (30) Pepijn de Sman 67.60 -3.40 3.0/ 8
34 (29) Mats Verdick 66.95 -5.05 2.0/ 6
35 (26) Josua Schol 64.65 -10.35 3.0/11
36 (37) gastspeler 64.00 0.00 0.0/ 0
37 (34) Adam Al Uahabi 63.25 -3.75 5.0/14
38 (40) Andrey Voronov 61.65 0.65 3.5/ 8
39 (41) Simon Bruinsma 60.30 0.30 1.0/ 2
40 (38) Brend Groothuis 59.70 -3.30 4.5/12
41 (36) David van Kuik 53.85 -11.15 2.0/12

Uitslagen – jeugdcompetitie 2017-2018, periode 1
Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 26 januari 2018, 1e periode
Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 19 januari 2018, 1e periode
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 12 januari 2018, 1e periode
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 22 december 2017, 1e periode
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 15 december 2017, 1e periode
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 8 december 2017, 1e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 1 december 2017, 1e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 24 november 2017, 1e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 10 november 2017, 1e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 3 november 2017, 1e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 27 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 20 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 13 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 6 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 15 september 2017, 1e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 8 september 2017, 1e periode
Terug naar boven


Uitslagen jeugdcompetitie 17e ronde op vrijdag 26 januari 2018, 1e periode

Casper van Hussen Kylian Bijvank 0-1
Quinten van Lingen Cedric van den Berg 0-1
Joris Stok Antoni Elkenbracht 1-0
Jonathan Jeuring jeugdleider 0-1
Omkaar Oruganti Hugo Kronemeijer 1-0
Rein Jordi Luuk Kuiper 1-0
Yannick de Groot Niels Timmers 1-0
Quintin van der Voort Chima Njika 0-1
Tom Frakking Ralf Sterk 1-0
Tobias van Zon Jouke van der Lek 0-1
Josua Schol Brend Groothuis 0-1
Simon Bruinsma Adam Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 16e ronde op vrijdag 19 januari 2018, 1e periode

Niels Timmers jeugdleider 0-1
Stef Keesmaat Luuk Kuiper 0-1
Andrey Voronov Tom Frakking 0-1
Josua Schol Brent Kroon 0-1
David van Kuik Tobias van Zon 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 15e ronde op vrijdag 12 januari 2018, 1e periode

Quinten van Lingen Casper van Hussen 0-1
Twan Leenaers Omkaar Oruganti 1-0
Niels Timmers Maarten Blommestein 0-1
Harro Lemstra Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Quintin van der Voort 1-0
Chima Njika Ralf Sterk 1-0
Samy Al Uahabi Tom Frakking 0-1
Luuk Kuiper Josua Schol 1-0
Pepijn de Sman Adam Al Uahabi 0-1
Jouke van der Lek Andrey Voronov 1-0
Brend Groothuis David van Kuik 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 13e ronde op vrijdag 22 december 2017, 1e periode

Ralf Sterk Casper van Hussen 0-1
Tijmen Romijn Joris Stok 1-0
Cedric van den Berg Twan Leenaers ½-½
Matthe Spiering Quinten van Lingen 0-1
Hugo Kronemeijer Chima Njika 1-0
Quintin van der Voort Niels Timmers 0-1
Rein Jordi Jonathan Jeuring 1-0
Tobias van Zon Luuk Kuiper 0-1
Adam Al Uahabi Samy Al Uahabi 0-1
Stef Keesmaat David van Kuik 1-0
Brend Groothuis Jouke van der Lek 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 12e ronde op vrijdag 15 december 2017, 1e periode

Maarten Blommestein Evelyn Bijvank 0-1
Jonathan Jeuring Tijmen Romijn 0-1
Joris Stok Matthe Spiering ½-½
Twan Leenaers Tim Muller 1-0
Josua Schol Harro Lemstra 0-1
Chima Njika Rein Jordi 1-0
Adam Al Uahabi Niels Timmers 0-1
Ralf Sterk Andrey Voronov 0-1
Brend Groothuis Pepijn de Sman 1-0
Luuk Kuiper Tom Frakking 1-0
Brent Kroon Stef Keesmaat 0-1
Mats Verdick David van Kuik 0-1
Jouke van der Lek Simon 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 11e ronde op vrijdag 8 december 2017, 1e periode

Casper van Hussen Harro Lemstra 1-0
Omkaar Oruganti Joris Stok 1-0
Cedric van den Berg Quintin van der Voort 1-0
Hugo Kronemeijer Niels Timmers 1-0
Rein Jordi Ralf Sterk 1-0
Jouke van der Lek Chima Njika 0-1
Tobias van Zon Jonathan Jeuring 0-1
Adam Al Uahabi Josua Schol 0-1
David van Kuik Brent Kroon 0-1
Andrey Voronov Brend Groothuis ½-½


Uitslagen jeugdcompetitie 10e ronde op vrijdag 1 december 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Joris Stok 1-0
Evelyn Bijvank Twan Leenaers 1-0
Casper van Hussen Tim Muller 1-0
Tijmen Romijn Cedric van den Berg 1-0
Maarten Blommestein Quintin van der Voort 1-0
Brend Groothuis jeugdleider 0-1
Quinten van Lingen Hugo Kronemeijer 1-0
Niels Timmers Rein Jordi 1-0
Omkaar Oruganti Luuk Kuiper 1-0
Chima Njika Adam Al Uahabi 1-0
Jonathan Jeuring David van Kuik 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 9e ronde op vrijdag 24 november 2017, 1e periode

Joris Stok Jessie Mang 0-1
Cedric van den Berg Casper van Hussen 1-0
Maarten Blommestein Twan Leenaers ½-½
Rein Jordi Tijmen Romijn 0-1
Niels Timmers Matthé Spiering 1-0
Jonathan Jeuring Omkaar Oruganti Afg. (½-½)
Tobias van Zon Ralf Sterk 0-1
Samy Al Uahabi Luuk Kuiper 0-1
Tom Frakking Adam Al Uahabi 1-0
Brent Kroon Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 8e ronde op vrijdag 10 november 2017, 1e periode

Twan Leenaers Kylian Bijvank 0-1
Matthé Spiering Joris Stok ½-½
Casper van Hussen Maarten Blommestein 1-0
Tijmen Romijn Evelyn Bijvank 0-1
Tim Muller Cedric van den Berg 0-1
jeugdleider Jonathan Jeuring 1-0
Rein Jordi Omkaar Oruganti 1-0
Niels Timmers Quinten van Lingen 0-1
Ralf Sterk Yannick de Groot 0-1
Adam Al Uahabi Mats Verdick 1-0
David van Kuik Tom Frakking 0-1
Luuk Kuiper Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 7e ronde op vrijdag 3 november 2017, 1e periode

Hugo Kronemeijer Tijmen Romijn 0-1
Harro Lemstra Rein Jordi 1-0
Tom Frakking jeugdleider 0-1
Omkaar Oruganti Ralf Sterk 1-0
Pepijn de Sman Niels Timmers 0-1
Josua Schol Tobias van Zon 0-1
Brent Kroon Chima Njika 0-1
Samy Al Uahabi Stef Keesmaat 1-0
Luuk Kuiper Jouke van der Lek 0-1
Andrey Voronov David van Kuik 1-0
Adam Al Uahabi Brend Groothuis 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 6e ronde op vrijdag 27 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank jeugdleider ½-½
Jessie Mang Twan Leenaers 1-0
Evelyn Bijvank Casper van Hussen ½-½
Cedric van den Berg Dalya Mang 0-1
Tijmen Romijn Matthé Spiering 1-0
Maarten Blommestein Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Rein Jordi 1-0
Quintin van der Voort Quinten van Lingen 1-0
Antoni Elkenbracht Niels Timmers 1-0
Yannick de Groot Harro Lemstra 0-1
Omkaar Oruganti Pepijn de Sman 1-0
Ralf Sterk Josua Schol 1-0
Tom Frakking Jonathan Jeuring 0-1
Chima Njika Tobias van Zon 0-1
Mats Verdick Samy Al Uahabi 0-1
Brend Groothuis Brent Kroon 0-1
Jouke van der Lek David van Kuik 1-0
Luuk Kuiper Adam Al Uahabi 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 5e ronde op vrijdag 20 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Evelyn Bijvank 1-0
Twan Leenaers Tijmen Romijn 1-0
Casper van Hussen Quintin van der Voort 1-0
Quinten van Lingen Ralf Sterk 1-0
Josua Schol Chima Njika 1-0
Jouke van der Lek Jonathan Jeuring 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 4e ronde op vrijdag 13 oktober 2017, 1e periode

Tijmen Romijn Casper van Hussen 0-1
Rein Jordi Maarten Blommestein 0-1
Hugo Kronemeijer Tim Muller 1-0
Harro Lemstra Niels Timmers 0-1
Omkaar Oruganti Quinten van Lingen 0-1
Jonathan Jeuring Chima Njika 0-1
Tobias van Zon Pepijn de Sman 0-1
Brent Kroon Mats Verdick 0-1
Samy Al Uahabi Jouke van der Lek 1-0
Stef Keesmaat Brend Groothuis 1-0
gastspeler Adam Al Uahabi 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 3e ronde op vrijdag 6 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Cedric van den Berg 1-0
Casper van Hussen Twan Leenaers 0-1
Maarten Blommestein Tijmen Romijn 0-1
Rein Jordi Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Omkaar Oruganti 1-0
Quintin van der Voort Yannick de Groot 1-0
Quinten van Lingen Harro Lemstra 0-1
Ralf Sterk Niels Timmers 1-0
jeugdleider Josua Schol 1-0
Mats Verdick Jonathan Jeuring 0-1
Chima Njika Tom Frakking 1-0
Tobias van Zon Samy Al Uahabi 1-0
Brent Kroon Luuk Kuiper 1-0
Adam Al Uahabi Jouke van der Lek 0-1
David van Kuik Brend Groothuis 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 2e ronde op vrijdag 15 september 2017, 1e periode

Jessie Mang Kylian Bijvank ½-½
Joris Stok Cedric van den Berg 1-0
Twan Leenaers Hugo Kronemeijer 1-0
Dalya Mang Tim Muller 1-0
Quintin van der Voort Rein Jordi 0-1
Harro Lemstra Omkaar Oruganti 0-1
Jonathan Jeuring Pepijn de Sman 0-1
Niels Timmers Josua Schol 1-0
Quinten van Lingen Tobias van Zon 1-0
Samy Al Uahabi Chima Njika 0-1
Jouke van der Lek Tom Frakking 0-1
Stef Keesmaat Brent Kroon 0-1
Brend Groothuis Luuk Kuiper 0-1
David van Kuik Adam Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 1e ronde op vrijdag 8 september 2017, 1e periode

Evelyn Bijvank Jessie Mang 0-1
Joris Stok Casper van Hussen 1-0
Cedric van den Berg Maarten Blommestein 1-0
Twan Leenaers Dalya Mang ½-½
Tijmen Romijn Tim Muller 1-0
Hugo Kronemeijer Quintin van der Voort 1-0
Matthé Spiering Harro Lemstra 1-0
Yannick de Groot Rein Jordi 0-1
Niels Timmers Omkaar Oruganti 0-1
Jonathan Jeuring Quinten van Lingen 0-1
Brend Groothuis Tobias van Zon 1-0
Josua Schol Samy Al Uahabi 1-0
Chima Njika Mats Verdick 0-1
Pepijn de Sman Jouke van der Lek 1-0
Tom Frakking Brent Kroon 1-0
Adam Al Uahabi Stef Keesmaat 0-1
Luuk Kuiper David van Kuik 1-0