Jeugdcompetitie

Jeugdschakers vanaf stap 3 kunnen meedoen aan de jeugdcompetitie (NB: voor schakers t/m stap 2 wordt een aparte competitie georganiseerd). Het speeltempo is twintig minuten per persoon per partij. Noteren is verplicht, vergeet dus je pen niet! De competitie wordt gespeeld in twee perioden. De beste spelers van elke periode plaatsen zich voor de play-offs voor het jeugdkampioenschap aan het eind van het seizoen.
NB: het aantal partijen per ronde kan soms sterk variëren. Dat hangt bijvoorbeeld samen met het spelen van externe wedstrijden in de SGS-jeugdcompetitie.

Stand jeugdcompetitie na ronde 11 op vrijdag 8 december 2017, 1e periode
klik hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Kylian Bijvank 106.10 6.10 5.0/ 6
2 (3) Jessie Mang 103.85 5.85 3.5/ 4
3 (2) Evelyn Bijvank 98.45 -0.55 2.5/ 5
4 (5) Casper van Hussen 98.25 2.25 5.5/ 9
5 (10) Tijmen Romijn 96.95 5.95 6.0/ 9
6 (9) Dalya Mang 96.10 4.10 2.5/ 3
7 (6) Cedric van den Berg 94.50 -0.50 4.0/ 8
8 (4) Joris Stok 94.05 -2.95 2.5/ 6
9 (7) Maarten Blommestein 93.20 -0.80 3.5/ 7
10 (8) Twan Leenaers 93.00 0.00 4.0/ 8
11 (21) Omkaar Oruganti 87.90 7.90 7.0/10
12 (20) jeugdleider 87.80 6.80 4.5/ 5
13 (23) Quinten van Lingen 86.55 8.55 6.0/ 8
14 (17) Antoni Elkenbracht 85.90 1.90 1.0/ 1
15 (14) Matthe Spiering 85.30 -1.70 1.5/ 4
16 (12) Hugo Kronemeijer 84.95 -4.05 3.0/ 8
17 (11) Tim Muller 84.05 -5.95 2.0/ 7
18 (15) Harro Lemstra 83.90 -2.10 3.0/ 7
19 (18) Rein Jordi 83.50 0.50 5.0/10
20 (13) Quintin van der Voort 82.45 -5.55 2.0/ 7
21 (19) Niels Timmers 82.40 0.40 5.0/10
22 (16) Yannick de Groot 80.70 -4.30 1.0/ 4
23 (28) Chima Njika 77.75 4.75 6.0/ 9
24 (22) Jonathan Jeuring 76.70 -2.30 5.0/10
25 (24) Ralf Sterk 76.25 -0.75 3.0/ 7
26 (30) Pepijn de Sman 74.50 3.50 3.0/ 5
27 (26) Josua Schol 72.85 -2.15 3.0/ 7
28 (25) Tobias van Zon 71.35 -4.65 3.0/ 8
29 (27) Samy Al Uahabi 71.15 -2.85 3.0/ 7
30 (32) Tom Frakking 71.05 2.05 4.0/ 7
31 (33) Brent Kroon 70.65 2.65 5.0/ 8
32 (29) Mats Verdick 69.70 -2.30 2.0/ 5
33 (39) Luuk Kuiper 67.90 5.90 5.0/ 8
34 (31) Jouke van der Lek 66.85 -3.15 3.0/ 8
35 (35) Stef Keesmaat 66.30 0.30 2.0/ 4
36 (37) gastspeler 64.00 0.00 0.0/ 0
37 (40) Andrey Voronov 62.20 1.20 2.5/ 5
38 (34) Adam Al Uahabi 61.00 -6.00 3.0/10
39 (38) Brend Groothuis 58.90 -4.10 2.5/ 8
40 (36) David van Kuik 51.05 -13.95 0.0/ 8

Uitslagen – jeugdcompetitie 2017-2018, periode 1
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 8 december 2017, 1e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 1 december 2017, 1e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 24 november 2017, 1e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 10 november 2017, 1e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 3 november 2017, 1e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 27 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 20 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 13 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 6 oktober 2017, 1e periode
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 15 september 2017, 1e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 8 september 2017, 1e periode
Terug naar boven


Uitslagen jeugdcompetitie 11e ronde op vrijdag 8 december 2017, 1e periode

Casper van Hussen Harro Lemstra 1-0
Omkaar Oruganti Joris Stok 1-0
Cedric van den Berg Quintin van der Voort 1-0
Hugo Kronemeijer Niels Timmers 1-0
Rein Jordi Ralf Sterk 1-0
Jouke van der Lek Chima Njika 0-1
Tobias van Zon Jonathan Jeuring 0-1
Adam Al Uahabi Josua Schol 0-1
David van Kuik Brent Kroon 0-1
Andrey Voronov Brend Groothuis ½-½


Uitslagen jeugdcompetitie 10e ronde op vrijdag 1 december 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Joris Stok 1-0
Evelyn Bijvank Twan Leenaers 1-0
Casper van Hussen Tim Muller 1-0
Tijmen Romijn Cedric van den Berg 1-0
Maarten Blommestein Quintin van der Voort 1-0
Brend Groothuis jeugdleider 0-1
Quinten van Lingen Hugo Kronemeijer 1-0
Niels Timmers Rein Jordi 1-0
Omkaar Oruganti Luuk Kuiper 1-0
Chima Njika Adam Al Uahabi 1-0
Jonathan Jeuring David van Kuik 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 9e ronde op vrijdag 24 november 2017, 1e periode

Joris Stok Jessie Mang 0-1
Cedric van den Berg Casper van Hussen 1-0
Maarten Blommestein Twan Leenaers ½-½
Rein Jordi Tijmen Romijn 0-1
Niels Timmers Matthé Spiering 1-0
Jonathan Jeuring Omkaar Oruganti Afg. (½-½)
Tobias van Zon Ralf Sterk 0-1
Samy Al Uahabi Luuk Kuiper 0-1
Tom Frakking Adam Al Uahabi 1-0
Brent Kroon Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 8e ronde op vrijdag 10 november 2017, 1e periode

Twan Leenaers Kylian Bijvank 0-1
Matthé Spiering Joris Stok ½-½
Casper van Hussen Maarten Blommestein 1-0
Tijmen Romijn Evelyn Bijvank 0-1
Tim Muller Cedric van den Berg 0-1
jeugdleider Jonathan Jeuring 1-0
Rein Jordi Omkaar Oruganti 1-0
Niels Timmers Quinten van Lingen 0-1
Ralf Sterk Yannick de Groot 0-1
Adam Al Uahabi Mats Verdick 1-0
David van Kuik Tom Frakking 0-1
Luuk Kuiper Andrey Voronov 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 7e ronde op vrijdag 3 november 2017, 1e periode

Hugo Kronemeijer Tijmen Romijn 0-1
Harro Lemstra Rein Jordi 1-0
Tom Frakking jeugdleider 0-1
Omkaar Oruganti Ralf Sterk 1-0
Pepijn de Sman Niels Timmers 0-1
Josua Schol Tobias van Zon 0-1
Brent Kroon Chima Njika 0-1
Samy Al Uahabi Stef Keesmaat 1-0
Luuk Kuiper Jouke van der Lek 0-1
Andrey Voronov David van Kuik 1-0
Adam Al Uahabi Brend Groothuis 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 6e ronde op vrijdag 27 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank jeugdleider ½-½
Jessie Mang Twan Leenaers 1-0
Evelyn Bijvank Casper van Hussen ½-½
Cedric van den Berg Dalya Mang 0-1
Tijmen Romijn Matthé Spiering 1-0
Maarten Blommestein Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Rein Jordi 1-0
Quintin van der Voort Quinten van Lingen 1-0
Antoni Elkenbracht Niels Timmers 1-0
Yannick de Groot Harro Lemstra 0-1
Omkaar Oruganti Pepijn de Sman 1-0
Ralf Sterk Josua Schol 1-0
Tom Frakking Jonathan Jeuring 0-1
Chima Njika Tobias van Zon 0-1
Mats Verdick Samy Al Uahabi 0-1
Brend Groothuis Brent Kroon 0-1
Jouke van der Lek David van Kuik 1-0
Luuk Kuiper Adam Al Uahabi 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 5e ronde op vrijdag 20 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Evelyn Bijvank 1-0
Twan Leenaers Tijmen Romijn 1-0
Casper van Hussen Quintin van der Voort 1-0
Quinten van Lingen Ralf Sterk 1-0
Josua Schol Chima Njika 1-0
Jouke van der Lek Jonathan Jeuring 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 4e ronde op vrijdag 13 oktober 2017, 1e periode

Tijmen Romijn Casper van Hussen 0-1
Rein Jordi Maarten Blommestein 0-1
Hugo Kronemeijer Tim Muller 1-0
Harro Lemstra Niels Timmers 0-1
Omkaar Oruganti Quinten van Lingen 0-1
Jonathan Jeuring Chima Njika 0-1
Tobias van Zon Pepijn de Sman 0-1
Brent Kroon Mats Verdick 0-1
Samy Al Uahabi Jouke van der Lek 1-0
Stef Keesmaat Brend Groothuis 1-0
gastspeler Adam Al Uahabi 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie 3e ronde op vrijdag 6 oktober 2017, 1e periode

Kylian Bijvank Cedric van den Berg 1-0
Casper van Hussen Twan Leenaers 0-1
Maarten Blommestein Tijmen Romijn 0-1
Rein Jordi Hugo Kronemeijer 1-0
Tim Muller Omkaar Oruganti 1-0
Quintin van der Voort Yannick de Groot 1-0
Quinten van Lingen Harro Lemstra 0-1
Ralf Sterk Niels Timmers 1-0
jeugdleider Josua Schol 1-0
Mats Verdick Jonathan Jeuring 0-1
Chima Njika Tom Frakking 1-0
Tobias van Zon Samy Al Uahabi 1-0
Brent Kroon Luuk Kuiper 1-0
Adam Al Uahabi Jouke van der Lek 0-1
David van Kuik Brend Groothuis 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 2e ronde op vrijdag 15 september 2017, 1e periode

Jessie Mang Kylian Bijvank ½-½
Joris Stok Cedric van den Berg 1-0
Twan Leenaers Hugo Kronemeijer 1-0
Dalya Mang Tim Muller 1-0
Quintin van der Voort Rein Jordi 0-1
Harro Lemstra Omkaar Oruganti 0-1
Jonathan Jeuring Pepijn de Sman 0-1
Niels Timmers Josua Schol 1-0
Quinten van Lingen Tobias van Zon 1-0
Samy Al Uahabi Chima Njika 0-1
Jouke van der Lek Tom Frakking 0-1
Stef Keesmaat Brent Kroon 0-1
Brend Groothuis Luuk Kuiper 0-1
David van Kuik Adam Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie 1e ronde op vrijdag 8 september 2017, 1e periode

Evelyn Bijvank Jessie Mang 0-1
Joris Stok Casper van Hussen 1-0
Cedric van den Berg Maarten Blommestein 1-0
Twan Leenaers Dalya Mang ½-½
Tijmen Romijn Tim Muller 1-0
Hugo Kronemeijer Quintin van der Voort 1-0
Matthé Spiering Harro Lemstra 1-0
Yannick de Groot Rein Jordi 0-1
Niels Timmers Omkaar Oruganti 0-1
Jonathan Jeuring Quinten van Lingen 0-1
Brend Groothuis Tobias van Zon 1-0
Josua Schol Samy Al Uahabi 1-0
Chima Njika Mats Verdick 0-1
Pepijn de Sman Jouke van der Lek 1-0
Tom Frakking Brent Kroon 1-0
Adam Al Uahabi Stef Keesmaat 0-1
Luuk Kuiper David van Kuik 1-0