Jeugdcompetitie stap 2

_MG_8396-Moira clubavond diversVoor jongere jeugdschakers is er een aparte competitie, ook wel “Stap 2-competitie genoemd”. Spannend, leuk en leerzaam! Er wordt gespeeld mét klok, maar noteren hoeft nog niet. Hieronder vind je de uitslagen en de stand.

 

Stand stap 2-competitie na ronde 14 van 18 mei 2018, 2e periode

Pos Naam Partijen + ½ - Score B S
1 Xander van Lingen 9 8 0 1 581.0 -1 -2
2 Rien Veerman 10 6 1 3 485.5 -2 -1
3 Tijl Fokkinga 9 5 2 2 482.8 1 2
4 Jasper Berns 12 8 0 4 447.7 0 2
5 Lucas Kronemeijer 9 6 0 3 436.0 1 1
6 Bauke Vollema 9 6 0 3 430.7 1 1
7 Kian Bouwmeester 9 6 0 3 424.3 1 -1
8 Ansem Kuipers 11 5 1 5 407.5 -1 -1
9 Malik van den Berg 9 5 0 4 351.7 -1 1
10 Joek Scheer 8 5 0 3 345.0 0 -1
11 Björn de Groot 10 4 1 5 325.5 0 -2
12 Jip Ewald Geuze 9 4 1 4 325.2 1 1
13 Bonne Brinkman 11 5 0 6 318.0 -1 -2
14 Jeroen van Zon 6 3 0 3 306.7 2 2
15 jeugdleider 6 2 3 1 299.2 -2 1
16 Lode de Jong 7 3 0 4 299.0 1 2
17 Nicola Donders 8 4 0 4 284.0 2 -1
18 Imme van Doorn 6 3 0 3 271.0 0 1
19 Enya Li Tang 10 4 0 6 246.3 0 1
20 Jayden Soerjonotokoesoemo 8 3 0 5 231.0 0 1
21 Jasmijn Bonebakker 9 3 0 6 230.3 -1 -2
22 Ruben Malmberg 10 3 1 6 218.0 0 -1
23 Teun Smit 14 5 0 9 211.0 0 -1
24 Victor de Vogel 4 1 1 2 181.2 2 1
25 Ruben Brinkman 1 1 0 0 161.3 -1 -1
26 Eli Berends 6 1 0 5 148.0 0 -1
27 Noah Repetur 2 0 1 1 132.8 0 1
28 Max de Kleijn 1 1 0 0 128.0 -1 -1
29 Dasha Moonen 1 0 1 0 122.2 -1 -1
30 Juliana Zorlu 1 0 1 0 119.3 1 1
31 Daniël Keet 0 0 0 0 110.0 0 0
32 Xavi Scheefhals 2 0 0 2 96.7 -2 -2
33 Marik van der Wildt 7 0 0 7 93.3 1 1

Uitslagen ronde 14 op vrijdag 18 mei 2018, 2e periode

Bauke Vollema Xander van Lingen 0-1
Tijl Fokkinga Rien Veerman 0-1
Jasper Berns Ansem Kuipers 1-0
Lucas Kronemeijer Björn de Groot 1-0
Jeroen van Zon Kian Bouwmeester 0-1
Lode de Jong Joek Scheer 0-1
Imme van Doorn Bonne Brinkman 0-1
Enya Li Tang Nicola Donders 0-1
Victor de Vogel Jasmijn Bonebakker 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Teun Smit 1-0
Juliana Zorlu Dasha Moonen ½-½
Marik van der Wildt Max de Kleijn 0-1

Uitslagen ronde 13 op vrijdag 11 mei 2018, 2e periode

Malik van den Berg Xander van Lingen 0-1
Rien Veerman Bauke Vollema 1-0
Teun Smit Lucas Kronemeijer 0-1
Joek Scheer Victor de Vogel 1-0

Uitslagen ronde 12 op vrijdag 4 mei 2018, 2e periode

Jasper Berns Bonne Brinkman 1-0
jeugdleider Ruben Malmberg 1-0
Victor de Vogel Teun Smit 0-1
Kian Bouwmeester Rien Veerman 0-1

Uitslagen ronde 11 op vrijdag 20 april 2018, 2e periode

Tijl Fokkinga Malik van den Berg 1-0
Lucas Kronemeijer Kian Bouwmeester 0-1
Bonne Brinkman Jasper Berns 0-1
Jip Ewald Geuze Björn de Groot 0-1
Ruben Malmberg Enya Li Tang 0-1
Nicola Donders Jasmijn Bonebakker 0-1
Teun Smit Eli Berends 1-0
Victor de Vogel jeugdleider ½-½

Uitslagen ronde 10 op vrijdag 13 april 2018, 2e periode

Xander van Lingen Tijl Fokkinga 1-0
Bauke Vollema Lucas Kronemeijer 1-0
Ansem Kuipers Rien Veerman 1-0
Jeroen van Zon Malik van den Berg 0-1
Jasper Berns jeugdleider 1-0
Joek Scheer Jip Ewald Geuze 0-1
Bonne Brinkman Ruben Malmberg 1-0
Björn de Groot Teun Smit 1-0
Enya Li Tang Imme van Doorn 0-1
Nicola Donders Marik van der Wildt 1-0
Eli Berends Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1

Uitslagen ronde 9 op vrijdag 6 april 2018, 2e periode

Kian Bouwmeester Tijl Fokkinga 0-1
Xander van Lingen Rien Veerman 1-0
Lucas Kronemeijer Ansem Kuipers 1-0
Bauke Vollema Jasper Berns 1-0
Malik van den Berg Bonne Brinkman 1-0
Björn de Groot Jeroen van Zon 0-1
Jip Ewald Geuze jeugdleider ½-½
Nicola Donders Joek Scheer 0-1
Teun Smit Ruben Malmberg 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Ruben Brinkman 0-1
Jasmijn Bonebakker Enya Li Tang 0-1
Marik van der Wildt Eli Berends 0-1

Uitslagen ronde 8 op vrijdag 30 maart 2018, 2e periode

Ansem Kuipers Xander van Lingen 0-1
Tijl Fokkinga Lucas Kronemeijer 1-0
Lode de Jong Bauke Vollema 0-1
Bonne Brinkman Björn de Groot 1-0
Jasper Berns Jip Ewald Geuze 1-0
Ruben Malmberg Joek Scheer 0-1
Teun Smit Imme van Doorn 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Enya Li Tang 0-1

Uitslagen ronde 7 op vrijdag 23 maart 2018, 2e periode

Rien Veerman Kian Bouwmeester 0-1
Tijl Fokkinga Ansem Kuipers ½-½
Lucas Kronemeijer Lode de Jong 1-0
Björn de Groot Bauke Vollema 0-1
Xander van Lingen Jasper Berns 1-0
Jip Ewald Geuze Bonne Brinkman 1-0
Malik van den Berg Nicola Donders 1-0
Ruben Malmberg Jasmijn Bonebakker 1-0
Enya Li Tang Teun Smit 0-1
Imme van Doorn Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0

Uitslagen ronde 6 op vrijdag 16 maart 2018, 2e periode

Bauke Vollema Ansem Kuipers 0-1
Kian Bouwmeester Bonne Brinkman 1-0
Lode de Jong Malik van den Berg 1-0
Teun Smit Jasper Berns 0-1
Nicola Donders Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Noah Repetur Ruben Malmberg ½-½
Imme van Doorn Jip Ewald Geuze 0-1
Jasmijn Bonebakker Eli Berends 1-0
Marik van der Wildt Enya Li Tang 0-1

Uitslagen ronde 5 op vrijdag 9 maart 2018, 2e periode

Bonne Brinkman Rien Veerman 0-1
Jeroen van Zon Tijl Fokkinga 0-1
Ansem Kuipers Malik van den Berg 1-0
jeugdleider Björn de Groot ½-½
Kian Bouwmeester Teun Smit 1-0
Joek Scheer Lode de Jong 0-1
Ruben Malmberg Xander van Lingen 0-1
Jasper Berns Noah Repetur 1-0
Jasmijn Bonebakker Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1
Eli Berends Jip Ewald Geuze 0-1

Uitslagen ronde 4 op vrijdag 2 maart 2018, 2e periode

Rien Veerman Ansem Kuipers 1-0
Teun Smit Bauke Vollema 0-1
Malik van den Berg Marik van der Wildt 1-0

Uitslagen ronde 3 op vrijdag 23 februari 2018, 2e periode

Rien Veerman Tijl Fokkinga ½-½
Joek Scheer Jeroen van Zon 0-1
Lode de Jong Ansem Kuipers 0-1
Björn de Groot Jasper Berns 1-0
Marik van der Wildt Teun Smit 0-1
Xander van Lingen Imme van Doorn 1-0
Ruben Malmberg Xavi Scheefhals 1-0
Enya Li Tang Jasmijn Bonebakker 0-1

Uitslagen ronde 2 op vrijdag 16 februari 2018, 2e periode

Ansem Kuipers Lucas Kronemeijer 0-1
Jasper Berns Bonne Brinkman 0-1
Bauke Vollema Marik van der Wildt 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Kian Bouwmeester 0-1
Jeroen van Zon Enya Li Tang 1-0
Björn de Groot Ruben Malmberg 1-0
Jasmijn Bonebakker Lode de Jong 0-1
Teun Smit Xavi Scheefhals 1-0
Jip Ewald Geuze Nicola Donders 0-1

Uitslagen ronde 1 op vrijdag 9 februari 2018, 2e periode

Kian Bouwmeester Rien Veerman 0-1
Tijl Fokkinga Xander van Lingen 1-0
Enya Li Tang Joek Scheer 0-1
Ansem Kuipers Björn de Groot 1-0
Lucas Kronemeijer Jasmijn Bonebakker 1-0
Eli Berends jeugdleider 0-1
Bonne Brinkman Teun Smit 1-0
Nicola Donders Jasper Berns 0-1
Jip Ewald Geuze Malik van den Berg 0-1

Eindstand stap 2-competitie na ronde 22 van 2 februari 2018, 1e periode

Pos Naam Partijen + ½ - Score B S
1 Simon Bruinsma 16 12 0 4 811.0 2 2
2 Mark de Graaf 19 12 3 4 798.5 -1 1
3 Otto Rietbergen 19 11 1 7 681.5 -1 1
4 Koen Agterberg 14 8 2 4 641.0 2 1
5 Tijl Fokkinga 15 9 1 5 632.3 1 1
6 Lucas Kronemeijer 15 8 1 6 626.0 1 1
7 Joek Scheer 16 9 1 6 614.5 -2 -1
8 Rien Veerman 17 9 1 7 596.8 -1 1
9 Ansem Kuipers 18 10 2 6 583.3 0 -1
10 Kian Bouwmeester 19 11 0 8 547.0 -1 -1
11 Xander van Lingen 17 8 2 7 530.2 -1 -2
12 Ariane Elkenbracht 11 6 2 3 529.5 -1 1
13 jeugdleider 10 6 3 1 475.0 4 -1
14 Bonne Brinkman 17 9 0 8 451.3 1 2
15 Jayden Soerjonotokoesoemo 19 8 2 9 443.5 -1 -1
16 Jasmijn Bonebakker 18 8 2 8 413.7 0 -1
17 Tejas Aradhaya 11 6 1 4 405.3 1 -1
18 Noah Repetur 13 6 0 7 402.0 -1 1
19 Marit Slabbekoorn 15 5 1 9 399.8 1 1
20 Bauke Vollema 14 6 1 7 382.8 0 1
21 Enya Li Tang 16 6 2 8 370.5 -2 -2
22 Olivier von Bönninghausen 11 6 0 5 344.3 1 1
23 Teun Smit 17 6 0 11 319.3 -1 2
24 Björn de Groot 13 5 1 7 319.0 -1 -1
25 Jeroen van Zon 15 6 0 9 301.7 -1 -2
26 Ruben Malmberg 10 3 2 5 270.5 0 1
27 Nicola Donders 11 5 0 6 258.3 -1 -1
28 Lode de Jong 7 5 0 2 256.0 1 2
29 Eli Berends 15 3 3 9 247.3 1 1
30 Jasja Scholtens 9 3 2 4 244.2 1 -1
31 Daniël Keet 13 3 1 9 209.5 -1 -1
32 Jasper Berns 4 3 0 1 182.3 0 -1
33 Lisa Malmberg 7 2 1 4 179.2 -1 -1
34 Marik van der Wildt 14 1 0 13 132.0 0 -1
35 jeugdleider2 1 1 0 0 111.7 -1 -1
36 Artem Koshikin 11 1 0 10 110.3 1 3
37 Xavi Scheefhals 3 0 0 3 80.0 1 1

Uitslagen (slot)ronde 22 op vrijdag 2 februari 2018, 1e periode

Tijl Fokkinga Joek Scheer 1-0
Lucas Kronemeijer Ansem Kuipers 1-0
Rien Veerman Xander van Lingen ½-½
Bonne Brinkman Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1
Bauke Vollema Enya Li Tang 1-0
Teun Smit Jasmijn Bonebakker 0-1
Olivier von Bönninghausen Nicola Donders 1-0
Ruben Malmberg Jeroen van Zon 0-1
Eli Berends Daniël Keet ½-½
Xavi Scheefhals Jasper Berns 0-1

Uitslagen ronde 21 op vrijdag 26 januari 2018, 1e periode

Koen Agterberg Enya Li Tang 1-0
Mark de Graaf Lucas Kronemeijer 1-0
Otto Rietbergen Rien Veerman 1-0
Joek Scheer Xander van Lingen 1-0
Ariane Elkenbracht Tijl Fokkinga 0-1
Bonne Brinkman Kian Bouwmeester 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Xavi Scheefhals 1-0
Jasmijn Bonebakker Björn de Groot 1-0
Teun Smit Ruben Malmberg 1-0
Nicola Donders Jeroen van Zon 1-0
Lode de Jong Eli Berends 1-0
Jasper Berns Marik van der Wildt 1-0

Uitslagen ronde 20 op vrijdag 19 januari 2018, 1e periode

Björn de Groot Jasper Berns 1-0
Marik van der Wildt Jasmijn Bonebakker 0-1
Eli Berends Joek Scheer 0-1
Daniël Keet Mark de Graaf 0-1
Kian Bouwmeester Koen Agterberg 1-0
Ansem Kuipers Teun Smit 1-0
Tijl Fokkinga Nicola Donders 1-0
Lode de Jong Bonne Brinkman 0-1
Jeroen van Zon Rien Veerman 0-1
Artem Koshikin Otto Rietbergen 0-1

Uitslagen ronde 19 op vrijdag 12 januari 2018, 1e periode

Simon Bruinsma Ariane Elkenbracht 0-1
Koen Agterberg Mark de Graaf ½-½
Otto Rietbergen Joek Scheer 1-0
Rien Veerman Lucas Kronemeijer 0-1
Ansem Kuipers Tijl Fokkinga 1-0
Xander van Lingen Kian Bouwmeester 1-0
Marit Slabbekoorn Bonne Brinkman 0-1
Enya Li Tang Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Jasper Berns Teun Smit 1-0
Nicola Donders Lode de Jong 0-1
Marik van der Wildt Eli Berends 0-1
Artem Koshikin Daniël Keet 0-1

Uitslagen ronde 18 op vrijdag 5 januari 2018, 1e periode

Mark de Graaf Rien Veerman 0-1
Noah Repetur Otto Rietbergen 0-1
Bonne Brinkman Teun Smit 1-0
Nicola Donders Marik van der Wildt 1-0
Jasmijn Bonebakker Marit Slabbekoorn 1-0

Uitslagen ronde 17 op vrijdag 22 december 2017, 1e periode

Simon Bruinsma Mark de Graaf 1-0
Koen Agterberg Tijl Fokkinga 1-0
Lukas Kronemeijer jeugdleider 0-1
Joek Scheer Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Ansem Kuipers Otto Rietbergen ½-½
Xander van Lingen Noah Repetur 1-0
Kian Bouwmeester Olivier von Bönninghausen 1-0
Jasmijn Bonebakker Bauke Vollema ½-½
Jeroen van Zon Lode de Jong 1-0

Uitslagen ronde 16 op vrijdag 15 december 2017, 1e periode

Tijl Fokkinga Mark de Graaf 0-1
Rien Veerman Simon Bruinsma 0-1
Lukas Kronemeijer Noah Repetur 1-0
Joek Scheer Kian Bouwmeester 1-0
Marit Slabbekoorn Ansem Kuipers 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Tejas Aradhaya 0-1
Olivier von Bönninghausen Ruben Malmberg 1-0
Bonne Brinkman Jasmijn Bonebakker 1-0
Teun Smit Enya Li Tang 0-1
jeugdleider Björn de Groot 0-1
Eli Berends Nicola Donders 0-1
Lode de Jong Daniël Keet 1-0

Uitslagen ronde 15 op vrijdag 8 december 2017, 1e periode

Mark de Graaf Joek Scheer 1-0
Simon Bruinsma Koen Agterberg 1-0
Tijl Fokkinga Otto Rietbergen 1-0
jeugdleider Lisa Malmberg 1-0
Kian Bouwmeester Lukas Kronemeijer 0-1
Noah Repetur Marit Slabbekoorn 1-0
Olivier von Bönninghausen Ansem Kuipers 0-1
Ruben Malmberg Xander van Lingen ½-½
Tejas Aradhaya Bauke Vollema 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Bonne Brinkman 1-0
Teun Smit Jeroen van Zon 1-0
Daniël Keet Jasmijn Bonebakker 0-1
Lode de Jong Marik van der Wildt 1-0
Artem Koshikin jeugdleider2 0-1

Uitslagen ronde 14 op vrijdag 1 december 2017, 1e periode

Otto Rietbergen Mark de Graaf 0-1
Koen Agterberg Ariane Elkenbracht ½-½
Lukas Kronemeijer Tijl Fokkinga ½-½
Marit Slabbekoorn Kian Bouwmeester 0-1
Ansem Kuipers Ruben Malmberg 1-0
Tejas Aradhaya Xander van Lingen 0-1
Bauke Vollema Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1
Bonne Brinkman Jasja Scholtens 1-0
Jasmijn Bonebakker Teun Smit 0-1
Enya Li Tang Eli Berends 1-0
Jeroen van Zon Nicola Donders 1-0
Xavi Lode de Jong 0-1

Uitslagen ronde 13 op vrijdag 24 november 2017, 1e periode

Simon Bruinsma Olivier von Bönninghausen 1-0
Ariane Elkenbracht Otto Rietbergen 0-1
Joek Scheer Ansem Kuipers 1-0
Ruben Malmberg Noah Repetur 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Kian Bouwmeester 0-1
Bauke Vollema Bonne Brinkman 1-0
Xander van Lingen Teun Smit 1-0
Björn de Groot Tejas Aradhaya 0-1
jeugdleider Enya Li Tang ½-½
Marik van der Wildt Jeroen van Zon 0-1

Uitslagen ronde 12 op vrijdag 17 november 2017, 1e periode

Noah Repetur Mark de Graaf 0-1
Otto Rietbergen Simon Bruinsma 0-1
Lukas Kronemeijer Joek Scheer 1-0
Kian Bouwmeester Tijl Fokkinga 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Marit Slabbekoorn 0-1
Xander van Lingen Ansem Kuipers 0-1
Lisa Malmberg Ruben Malmberg 0-1
Bonne Brinkman Eli Berends 1-0
Teun Smit Björn de Groot 1-0
Enya Li Tang Jasmijn Bonebakker ½-½
Nicola Donders Artem Koshikin 1-0
jeugdleider Ariane Elkenbracht ½-½

Uitslagen ronde 11 op vrijdag 10 november 2017, 1e periode

Koen Agterberg Rien Veerman 0-1
Mark de Graaf Otto Rietbergen 1-0
Simon Bruinsma Lukas Kronemeijer 1-0
Joek Scheer Noah Repetur 1-0
Marit Slabbekoorn Xander van Lingen 1-0
Kian Bouwmeester Bonne Brinkman 1-0
Ansem Kuipers Jayden Soerjonotokoesoemo ½-½
Tejas Aradhaya Ruben Malmberg ½-½
Eli Berends Lisa Malmberg ½-½
Jasja Scholtens Jasmijn Bonebakker 1-0
Teun Smit Bauke Vollema 0-1
Björn de Groot Artem Koshikin 1-0
Jeroen van Zon Enya Li Tang 0-1
Marik van der Wildt Nicola Donders 0-1

Uitslagen ronde 10 op vrijdag 3 november 2017, 1e periode

Mark de Graaf Koen Agterberg 1-0
Ariane Elkenbracht Simon Bruinsma 1-0
Otto Rietbergen Lukas Kronemeijer 1-0
Rien Veerman Joek Scheer 1-0
Tijl Fokkinga Marit Slabbekoorn 1-0
Olivier von Bönninghausen Bonne Brinkman 1-0
Xander van Lingen Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Eli Berends Kian Bouwmeester 0-1
Jasmijn Bonebakker Tejas Aradhaya 0-1
Jasja Scholtens Björn de Groot ½-½
Lisa Malmberg Jeroen van Zon 1-0
Bauke Vollema Marik van der Wildt 1-0
Artem Koshikin Enya Li Tang 0-1
Ruben Malmberg Nicola Donders 1-0

Uitslagen ronde 9 op vrijdag 27 oktober 2017, 1e periode

Otto Rietbergen Koen Agterberg 0-1
Simon Bruinsma Joek Scheer 1-0
Marit Slabbekoorn Mark de Graaf 0-1
Bonne Brinkman Rien Veerman 0-1
Noah Repetur Xander van Lingen 1-0
Tijl Fokkinga Ansem Kuipers 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Eli Berends 1-0
Björn de Groot Olivier von Bönninghausen 0-1
Nicola Donders Kian Bouwmeester 0-1
Jeroen van Zon Jasmijn Bonebakker 0-1
Ruben Malmberg Bauke Vollema 1-0
Artem Koshikin Jasja Scholtens 0-1
Daniël Keet Teun Smit 0-1
Enya Li Tang Marik van der Wildt 0-1

Uitslagen ronde 8 op vrijdag 20 oktober 2017, 1e periode

Mark de Graaf Simon Bruinsma 0-1
Marit Slabbekoorn Rien Veerman 1-0
Jasmijn Bonebakker Xander van Lingen 0-1
Bauke Vollema Ansem Kuipers 0-1
Kian Bouwmeester Teun Smit 1-0

Uitslagen ronde 7 op vrijdag 13 oktober 2017, 1e periode

Koen Agterberg Simon Bruinsma 1-0
Lukas Kronemeijer Ariane Elkenbracht 0-1
Rien Veerman Otto Rietbergen 0-1
Xander van Lingen Mark de Graaf 0-1
Joek Scheer Tijl Fokkinga 1-0
Bonne Brinkman Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Jasmijn Bonebakker Noah Repetur 0-1
jeugdleider Kian Bouwmeester 1-0
Jeroen van Zon Artem Koshikin 1-0
Enya Li Tang Daniël Keet 0-1

Uitslagen ronde 6 op vrijdag 6 oktober 2017, 1e periode

Koen Agterberg Lukas Kronemeijer 1-0
Simon Bruinsma Otto Rietbergen 1-0
Mark de Graaf jeugdleider ½-½
Xander van Lingen Joek Scheer 0-1
Ansem Kuipers Rien Veerman 0-1
Eli Berends Marit Slabbekoorn ½-½
Tejas Aradhaya Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1
Noah Repetur Björn de Groot 1-0
Lisa Malmberg Bonne Brinkman 0-1
Teun Smit Jasmijn Bonebakker 0-1
Olivier von Bönninghausen Jeroen van Zon 1-0
Kian Bouwmeester Enya Li Tang 1-0
Jasja Scholtens Daniël Keet 1-0
Marik van der Wildt Artem Koshikin 0-1

Uitslagen ronde 5 op vrijdag 29 september 2017, 1e periode

Otto Rietbergen Mark de Graaf 1-0
jeugdleider Eli Berends 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Simon Bruinsma 0-1
Rien Veerman Tejas Aradhaya 1-0
Ansem Kuipers Jasmijn Bonebakker 1-0
Marit Slabbekoorn Bauke Vollema 1-0
Enya Li Tang Björn de Groot 0-1
Jasja Scholtens Lisa Malmberg 0-1
Daniël Keet Jeroen van Zon 0-1
Kian Bouwmeester Marik van der Wildt 1-0

Uitslagen ronde 4 op vrijdag 22 september 2017, 1e periode

Eli Berends Ariane Elkenbracht 0-1
Mark de Graaf Rien Veerman 1-0
Otto Rietbergen Ansem Kuipers 1-0
jeugdleider Marit Slabbekoorn 1-0
Jayden Soerjonotokoesoemo Enya Li Tang 1-0
Tejas Aradhaya Teun Smit 1-0
Bauke Vollema Kian Bouwmeester 1-0
Marik van der Wildt Daniël Keet 0-1

Uitslagen ronde 3 op vrijdag 15 september 2017, 1e periode

Ariane Elkenbracht Koen Agterberg 0-1
Lukas Kronemeijer Otto Rietbergen 1-0
Joek Scheer Mark de Graaf ½-½
Jasmijn Bonebakker Eli Berends 0-1
Björn de Groot Xander van Lingen 0-1
Rien Veerman Bonne Brinkman 1-0
Tijl Fokkinga Noah Repetur 1-0
Teun Smit Ansem Kuipers 0-1
Simon Bruinsma Kian Bouwmeester 1-0
Marik van der Wildt Enya Li Tang 0-1
Jeroen van Zon Jayden Soerjonotokoesoemo 0-1
Tejas Aradhaya Jasja Scholtens 1-0
Artem Koshikin Bauke Vollema 0-1
Daniël Keet Olivier von Bönninghausen 0-1

Uitslagen ronde 2 op vrijdag 8 september 2017, 1e periode

Xander van Lingen Ariane Elkenbracht 0-1
Björn de Groot Koen Agterberg 0-1
Marit Slabbekoorn Lukas Kronemeijer 0-1
Kian Bouwmeester Otto Rietbergen 0-1
Mark de Graaf Noah Repetur 1-0
Enya Li Tang Joek Scheer 0-1
Rien Veerman Lisa Malmberg 1-0
Jasmijn Bonebakker Marik van der Wildt 1-0
Bauke Vollema Tijl Fokkinga 0-1
Ansem Kuipers Daniel Keet 1-0
Bonne Brinkman Jeroen van Zon 1-0
Simon Bruinsma Tejas Aradhaya 1-0
Olivier von Bönninghausen Teun Smit 0-1
Jayden Soerjonotokoesoemo Jasja Scholtens ½-½

Uitslagen ronde 1 op vrijdag 1 september 2017, 1e periode

Ariane Elkenbracht Rien Veerman 1-0
Tijl Fokkinga Xander van Lingen 0-1
Koen Agterberg Bauke Vollema 1-0
Daniel Keet Björn de Groot 0-1
Ansem Kuipers Marit Slabbekoorn 0-1
Lukas Kronemeijer Simon Bruinsma 1-0
Eli Berends Artem Koshikin 1-0
Otto Rietbergen Olivier von Bönninghausen 1-0
Noah Repetur Jayden Soerjonotokoesoemo 1-0
Jasja Scholtens jeugdleider 0-1