archief jeugdcompetitie

Hieronder vind je uitslagen en eindstanden uit eerdere jaargangen van de interne competitie. De actuele stand vind je hier.

Eindstand jeugdcompetitie periode 2 na ronde 19 op vrijdag 17 juni 2016

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (2) Tim Grutter 108.00 9.00 7.0/ 8
2 (1) Kylian Bijvank 103.30 3.30 3.0/ 4
3 (4) Jessie Mang 100.90 3.90 3.0/ 4
4 (3) Tim Schuttevaer 100.85 2.85 5.0/ 7
5 (10) Douwe Terlouw 98.20 7.20 7.0/10
6 (6) Twan Leenaers 95.60 0.60 6.0/10
7 (5) Lennart Oron 94.20 -1.80 0.0/ 1
8 (9) Thomas Wielinga 91.40 -0.60 4.0/ 8
9 (17) Ilion van der Geugten 91.15 7.15 6.5/10
10 (7) Gido Alberts 89.30 -4.70 1.5/ 5
11 (12) gastspeler 89.00 0.00 0.0/ 0
12 (11) Evelyn Bijvank 88.90 -1.10 3.5/ 8
13 (13) Maarten Blommestein 88.60 0.60 6.0/11
14 (19) Daan Timmers 88.00 6.00 3.5/ 5
15 (16) Dalya Mang 86.05 1.05 2.0/ 4
16 (14) Yves Jamin 85.10 -1.90 0.0/ 1
17 (21) Cedric van den Berg 84.80 4.80 5.5/ 9
18 (22) Tijmen Romijn 83.50 4.50 10.5/18
19 (15) jeugdleider 82.20 -3.80 3.0/ 8
20 (8) Tim Muller 79.65 -13.35 3.0/11
21 (25) Jamie Thai 78.65 2.65 6.0/10
22 (18) Matthé Spiering 77.55 -5.45 4.0/11
23 (26) Marijn Jansen 77.50 2.50 4.5/ 8
24 (23) Ties Terlouw 76.65 -1.35 5.5/12
25 (30) Joris Stok 75.05 4.05 5.0/ 8
26 (24) Baikal van Baardwijk 75.00 -2.00 1.5/ 4
27 (33) Jonathan Jeuring 73.55 5.55 7.5/13
28 (27) Ashmit Agrawal 73.35 -0.65 3.5/ 7
29 (31) Jan van Engelenburg 71.40 1.40 5.0/ 9
30 (34) Quinten van Lingen 69.70 2.70 5.0/10
31 (36) Casper van Hussen 69.10 4.10 4.5/ 8
32 (29) Sheng Groen 68.70 -3.30 3.0/ 8
33 (28) Ivan Smeets 68.50 -4.50 6.0/15
34 (35) Yannick de Groot 65.15 -0.85 4.0/10
35 (20) Timo Smeets 64.10 -16.90 3.0/14
36 (37) Hugo Kronemeijer 62.70 -1.30 0.5/ 2
37 (32) Samy Al Uahabi 62.55 -6.45 4.5/13
38 (38) Rein Jordi 59.10 -3.90 0.0/ 2

Uitslagen – jeugdcompetitie 2015-2016, periode 2

Uitslagen 19e ronde jeugdcompetitie 17 juni 2016, 2e periode
Uitslagen 18e ronde jeugdcompetitie 10 juni 2016, 2e periode
Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 3 juni 2016, 2e periode
Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 27 mei 2016, 2e periode
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 13 mei 2016, 2e periode
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 6 mei 2016, 2e periode
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 29 april 2016, 2e periode
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 22 april 2016, 2e periode
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 15 april 2016, 2e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 8 april 2016, 2e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 1 april 2016, 2e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 25 maart 2016, 2e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 18 maart 2016, 2e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 11 maart 2016, 2e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 4 maart 2016, 2e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 26 februari 2016, 2e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 19 februari 2016, 2e periode
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 12 februari 2016, 2e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 5 februari 2016, 2e periode
Terug naar boven


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 19 op vrijdag 17 juni 2016, periode 2

Maarten Blommestein Ilion van der Geugten 0-1
Matthé Spiering Jamie Thai 0-1
Hugo Kronemeijer Tim Muller 0-1
Rein Jordi Samy Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 18 op vrijdag 10 juni 2016, periode 2

Daan Timmers Twan Leenaers 0-1
Tijmen Romijn Ties Terlouw 1-0
Jonathan Jeuring Tim Muller 1-0
Matthé Spiering Sheng Groen 1-0
Quinten van Lingen Hugo Kronemeijer ½-½
Samy Al Uahabi Ivan Smeets ½-½
Casper van Hussen Timo Smeets 1-0
Yannick de Groot Rein Jordi 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 17 op vrijdag 3 juni 2016, periode 2

Tim Grutter Thomas Wielinga 1-0
Ilion van der Geugten Douwe Terlouw 0-1
jeugdleider Tijmen Romijn 0-1
Yannick de Groot Joris Stok 0-1
Jonathan Jeuring Casper van Hussen 1-0
Timo Smeets Ivan Smeets 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 16 op vrijdag 27 mei 2016, periode 2

Maarten Blommestein jeugdleider ½-½
Ilion van der Geugten Matthé Spiering 1-0
Joris Stok Tijmen Romijn 0-1
Ties Terlouw Ivan Smeets 1-0
Jan van Engelenburg Jonathan Jeuring 1-0
Quinten van Lingen Yannick de Groot 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 15 op vrijdag 13 mei 2016, periode 2

jeugdleider Tim Grutter 0-1
Tim Schuttevaer Maarten Blommestein 0-1
Thomas Wielinga Ties Terlouw 1-0
Tijmen Romijn Jonathan Jeuring 1-0
Sheng Groen Timo Smeets 1-0
Samy Al Uahabi Jan van Engelenburg 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 14 op vrijdag 6 mei 2016, periode 2

Tim Schuttevaer Cedric van den Berg 1-0
Ivan Smeets Twan Leenaers 0-1
Tijmen Romijn Yannick de Groot 1-0
Casper van Hussen Jan van Engelenburg ½-½
Samy Al Uahabi Timo Smeets 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13 op vrijdag 29 april 2016, periode 2

Twan Leenaers Jessie Mang 0-1
Douwe Terlouw Evelyn Bijvank 1-0
Dalya Mang Thomas Wielinga 0-1
Maarten Blommestein Ties Terlouw 1-0
Jamie Thai Yannick de Groot 0-1
Ivan Smeets Tijmen Romijn 1-0
Timo Smeets Quinten van Lingen 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 12 op vrijdag 22 april 2016, periode 2

Twan Leenaers Douwe Terlouw 0-1
Daan Timmers Ilion van der Geugten ½-½
Thomas Wielinga Maarten Blommestein 1-0
Yves Jamin Evelyn Bijvank 0-1
Cedric van den Berg Casper van Hussen 1-0
Ties Terlouw Tim Muller ½-½
Matthé Spiering Timo Smeets 1-0
Tijmen Romijn Sheng Groen 1-0
Ashmit Agrawal Quinten van Lingen 1-0
Yannick de Groot Ivan Smeets 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 11 op vrijdag 15 april 2016, periode 2

Maarten Blommestein Twan Leenaers 0-1
Thomas Wielinga Daan Timmers 0-1
Evelyn Bijvank jeugdleider ½-½
Tim Muller Marijn Jansen 1-0
Casper van Hussen Tijmen Romijn 1-0
Jamie Thai Samy Al Uahabi 1-0
Ivan Smeets Joris Stok 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 10 op vrijdag 8 april 2016, periode 2

Douwe Terlouw Tim Grutter 0-1
Evelyn Bijvank Tim Schuttevaer 0-1
Dalya Mang Twan Leenaers 0-1
jeugdleider Gido Alberts ½-½
Ilion van der Geugten Tijmen Romijn 1-0
Tim Muller Matthé Spiering ½-½
Ties Terlouw Sheng Groen 1-0
Joris Stok Timo Smeets 1-0
Jonathan Jeuring Ashmit Agrawal 1-0
Yannick de Groot Jan van Engelenburg 1-0
Ivan Smeets Quinten van Lingen 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 9 op vrijdag 1 april 2016, periode 2

Twan Leenaers Tim Grutter 0-1
Tim Schuttevaer Ilion van der Geugten 1-0
Tijmen Romijn Maarten Blommestein 0-1
Cedric van den Berg Matthé Spiering 1-0
Timo Smeets Jamie Thai 0-1
Joris Stok Ties Terlouw 0-1
Casper van Hussen Ivan Smeets Afg. (½-½)
Samy Al Uahabi Sheng Groen 0-1
Quinten van Lingen Jonathan Jeuring ½-½


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 8 op vrijdag 25 maart 2016, periode 2

Twan Leenaers Tim Schuttevaer 0-1
Douwe Terlouw Thomas Wielinga 1-0
Maarten Blommestein Cedric van den Berg ½-½
Tijmen Romijn Tim Muller 1-0
Ties Terlouw Baikal van Baardwijk ½-½
Jonathan Jeuring Timo Smeets 0-1
Jan van Engelenburg Ivan Smeets ½-½
Yannick de Groot Samy Al Uahabi 1-0
Quinten van Lingen Casper van Hussen 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 7 op vrijdag 18 maart 2016, periode 2

Tim Grutter Evelyn Bijvank 1-0
Ilion van der Geugten Maarten Blommestein 0-1
Tim Muller Daan Timmers 0-1
Marijn Jansen Cedric van den Berg 0-1
Jamie Thai Tijmen Romijn 0-1
Ashmit Agrawal Joris Stok 0-1
Ivan Smeets Jonathan Jeuring 0-1
Samy Al Uahabi Casper van Hussen 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 6 op vrijdag 11 maart 2016, periode 2

Tim Grutter Kylian Bijvank 0-1
Gido Alberts Ilion van der Geugten 0-1
Cedric van den Berg Douwe Terlouw 0-1
Matthé Spiering jeugdleider ½-½
Marijn Jansen Tijmen Romijn 1-0
Timo Smeets Ties Terlouw 0-1
Jonathan Jeuring Jan van Engelenburg 0-1
Samy Al Uahabi Quinten van Lingen 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5 op vrijdag 4 maart 2016, periode 2

Tim Schuttevaer Thomas Wielinga 1-0
Gido Alberts Douwe Terlouw 1-0
Evelyn Bijvank Tim Muller 1-0
Maarten Blommestein Matthé Spiering 1-0
Tijmen Romijn Cedric van den Berg 0-1
Timo Smeets Marijn Jansen 0-1
Ties Terlouw Jamie Thai 0-1
Ivan Smeets Samy Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 4 op vrijdag 26 februari 2016, periode 2

Matthé Spiering Twan Leenaers 0-1
Tijmen Romijn Timo Smeets 1-0
Jamie Thai Ivan Smeets 0-1
Marijn Jansen Baikal van Baardwijk 1-0
Sheng Groen Ashmit Agrawal 0-1
Jonathan Jeuring Yannick de Groot 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 3 op vrijdag 19 februari 2016, periode 2

Jessie Mang Tim Grutter 0-1
Kylian Bijvank Lennart Oron 1-0
Douwe Terlouw Yannick de Groot 1-0
Tim Muller Dalya Mang 0-1
Daan Timmers Timo Smeets 1-0
Matthé Spiering Tijmen Romijn 1-0
Cedric van den Berg Ties Terlouw 1-0
Jamie Thai Marijn Jansen 1-0
Ashmit Agrawal Ivan Smeets 1-0
Sheng Groen Jonathan Jeuring 1-0
Joris Stok Samy Al Uahabi 1-0
Jan van Engelenburg Quinten van Lingen 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 2 op vrijdag 12 februari 2016, periode 2

Douwe Terlouw Jessie Mang 0-1
Kylian Bijvank Gido Alberts 1-0
Thomas Wielinga Evelyn Bijvank 1-0
Ilion van der Geugten Tim Muller 1-0
Dalya Mang Matthé Spiering 1-0
Quinten van Lingen jeugdleider 0-1
Timo Smeets Cedric van den Berg 1-0
Baikal van Baardwijk Tijmen Romijn 0-1
Ties Terlouw Marijn Jansen ½-½
Ashmit Agrawal Jamie Thai 0-1
Ivan Smeets Sheng Groen 1-0
Jonathan Jeuring Joris Stok 1-0
Jan van Engelenburg Samy Al Uahabi 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 1 op vrijdag 5 februari 2016, periode 2

Jessie Mang Kylian Bijvank 1-0
Tim Grutter Tim Schuttevaer 1-0
Twan Leenaers Gido Alberts 1-0
Tim Muller Douwe Terlouw 0-1
Evelyn Bijvank Maarten Blommestein 1-0
jeugdleider Ilion van der Geugten 0-1
Tijmen Romijn Ashmit Agrawal ½-½
Marijn Jansen Jan van Engelenburg 1-0
Samy Al Uahabi Jonathan Jeuring 0-1
Eindstand jeugdcompetitie periode 1 na ronde 16 op vrijdag 29 januari 2016
klik hier voor uitslagen en ranglijsten uit eerdere jaargangen.

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (7) Kylian Bijvank 107.05 13.05 7.0/ 7
2 (10) Tim Grutter 103.15 12.15 8.5/10
3 (1) Tijn Oldenburg 99.75 -0.25 1.0/ 2
4 (4) Tim Schuttevaer 99.50 2.50 7.0/11
5 (6) Jessie Mang 96.00 1.00 5.0/ 9
6 (8) Lennart Oron 95.25 2.25 1.0/ 1
7 (5) Twan Leenaers 93.60 -2.40 6.0/12
8 (20) jeugdleider 90.20 9.20 5.5/ 7
9 (13) Gido Alberts 89.90 1.90 1.0/ 1
10 (11) Tim Muller 89.25 -0.75 5.5/11
11 (12) Thomas Wielinga 88.90 -0.10 3.0/ 7
12 (3) Douwe Terlouw 88.10 -9.90 4.5/13
13 (18) Evelyn Bijvank 86.25 3.25 5.5/10
14 (14) gastspeler 85.10 -1.90 0.0/ 1
15 (19) Dalya Mang 84.25 2.25 5.0/ 9
16 (17) Ilion van der Geugten 84.05 0.05 6.0/13
17 (23) Matthé Spiering 83.95 5.95 8.0/13
18 (15) Daan Timmers 83.50 -2.50 4.5/11
19 (9) Maarten Blommestein 83.05 -6.95 3.0/ 9
20 (25) Timo Smeets 80.55 4.55 6.5/10
21 (16) Cedric van den Berg 80.45 -4.55 5.5/12
22 (24) Tijmen Romijn 79.60 2.60 6.5/12
23 (22) Ties Terlouw 77.20 -1.80 6.5/13
24 (30) Baikal van Baardwijk 75.60 4.60 3.5/ 5
25 (26) Jamie Thai 75.20 0.20 4.5/ 9
26 (21) Marijn Jansen 71.55 -8.45 3.5/11
27 (31) Ashmit Agrawal 67.25 -2.75 4.5/13
28 (27) Ivan Smeets 66.70 -7.30 2.0/ 8
29 (28) Sheng Groen 66.60 -6.40 2.0/ 8
30 (32) Koen Grutter 66.60 -2.40 0.0/ 2
31 (29) Joris Stok 64.90 -7.10 1.0/ 6

Uitslagen – jeugdcompetitie 2015-2016, periode 1

Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 29 januari 2016, 1e periode
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 22 januari 2016, 1e periode
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 15 januari 2016, 1e periode
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 8 januari 2016, 1e periode
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 18 december 2015, 1e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 4 december 2015, 1e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 27 november 2015, 1e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 20 november 2015, 1e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 13 november 2015, 1e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 6 november 2015, 1e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 30 oktober 2015, 1e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 23 oktober 2015, 1e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 16 oktober 2015, 1e periode
Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 18 september 2015, 1e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 11 september 2015, 1e periode
Terug naar boven


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 16 op vrijdag 29 januari 2016, periode 1

jeugdleider Tim Schuttevaer 1-0
Douwe Terlouw Daan Timmers ½-½
Twan Leenaers Ilion van der Geugten 1-0
Jamie Thai Matthé Spiering 0-1
Ties Terlouw Tijmen Romijn 0-1
Timo Smeets Joris Stok 1-0
Marijn Jansen Sheng Groen 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 15 op vrijdag 22 januari 2016, periode 1

Tim Schuttevaer Ilion van der Geugten ½-½
Tim Grutter Tim Muller 1-0
Jessie Mang Maarten Blommestein ½-½
Thomas Wielinga Douwe Terlouw 1-0
Cedric van den Berg Jamie Thai 0-1
Dalya Mang Marijn Jansen 1-0
Ashmit Agrawal Tijmen Romijn 0-1


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 14 op vrijdag 15 januari 2016, periode 1

Thomas Wielinga Tim Schuttevaer 0-1
Tim Muller Jessie Mang 0-1
Douwe Terlouw Twan Leenaers 0-1
Daan Timmers jeugdleider 0-1
Matthé Spiering Dalya Mang 0-1
Ties Terlouw Ashmit Agrawal 0-1
Cedric van den Berg Sheng Groen 1-0
Tijmen Romijn Marijn Jansen 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13 op vrijdag 8 januari 2016, periode 1

Ilion van der Geugten Tim Grutter 0-1
Twan Leenaers Ties Terlouw 1-0
Maarten Blommestein Matthé Spiering 0-1
Ashmit Agrawal Dalya Mang 0-1
Jamie Thai Marijn Jansen ½-½


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 12 op vrijdag 18 december 2015, periode 1

Daan Timmers Kylian Bijvank 0-1
Evelyn Bijvank Tim Schuttevaer 0-1
Jessie Mang Twan Leenaers 1-0
Matthé Spiering Douwe Terlouw 0-1
Ties Terlouw Cedric van den Berg 1-0
Timo Smeets Ashmit Agrawal 1-0
Dalya Mang Ivan Smeets 1-0


Uitslagen jeugdcompetitie ronde 10 op vrijdag 4 december 2015, periode 1

Tim Grutter Kylian Bijvank 0-1
Tim Schuttevaer Jessie Mang ½-½
Douwe Terlouw Tim Muller 0-1
Twan Leenaers Maarten Blommestein ½-½
jeugdleider Evelyn Bijvank 0-1
Cedric van den Berg Matthé Spiering 0-1
Daan Timmers Dalya Mang 1-0
Ties Terlouw Ivan Smeets 1-0
Timo Smeets Marijn Jansen 0-1
Jamie Thai Tijmen Romijn 0-1
Ashmit Agrawal Sheng Groen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 9 op vrijdag 27 november 2015, periode 1

jeugdleider Twan Leenaers 1-0
Thomas Wielinga Jessie Mang 0-1
gastspeler Tim Muller 0-1
Ilion van der Geugten Tijmen Romijn 1-0
Cedric van den Berg Maarten Blommestein 0-1
Marijn Jansen Ashmit Agrawal 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 8 op vrijdag 20 november 2015, periode 1

Tim Grutter Thomas Wielinga 1-0
Tim Muller Tim Schuttevaer 0-1
Koen Grutter jeugdleider 0-1
Evelyn Bijvank Douwe Terlouw 0-1
Jessie Mang Ilion van der Geugten 1-0
Dalya Mang Cedric van den Berg 0-1
Marijn Jansen Daan Timmers 0-1
Tijmen Romijn Baikal van Baardwijk 0-1
Ashmit Agrawal Jamie Thai 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 7 op vrijdag 13 november 2015, periode 1

Douwe Terlouw Tim Grutter 0-1
Twan Leenaers Evelyn Bijvank 1-0
Ilion van der Geugten Thomas Wielinga ½-½
Koen Grutter Tim Muller 0-1
Maarten Blommestein Daan Timmers 1-0
Matthé Spiering Marijn Jansen 1-0
Sheng Groen Ties Terlouw 0-1
Ashmit Agrawal Timo Smeets 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 6 op vrijdag 6 november 2015, periode 1

Tim Schuttevaer Tim Grutter 0-1
Kylian Bijvank Twan Leenaers 1-0
jeugdleider Ashmit Agrawal 1-0
Marijn Jansen Ilion van der Geugten 0-1
Cedric van den Berg Tijmen Romijn 1-0
Daan Timmers Matthé Spiering 1-0
Jamie Thai Ties Terlouw 1-0
Baikal van Baardwijk Joris Stok 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5 op vrijdag 30 oktober 2015, periode 1

Kylian Bijvank Tim Schuttevaer 1-0
Tim Grutter jeugdleider ½-½
Thomas Wielinga Twan Leenaers ½-½
Jessie Mang Douwe Terlouw 0-1
Evelyn Bijvank Cedric van den Berg 1-0
Daan Timmers Tim Muller 0-1
Ilion van der Geugten Maarten Blommestein 1-0
Dalya Mang Tijmen Romijn 1-0
Ties Terlouw Timo Smeets ½-½
Matthé Spiering Sheng Groen 1-0
Baikal van Baardwijk Ivan Smeets 1-0
Joris Stok Ashmit Agrawal 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 4 op vrijdag 23 oktober 2015, periode 1

Tim Schuttevaer Douwe Terlouw 1-0
Tim Muller Evelyn Bijvank 0-1
Ilion van der Geugten Daan Timmers 0-1
Tijmen Romijn Ties Terlouw ½-½
Ivan Smeets Matthé Spiering 0-1
Timo Smeets Jamie Thai 1-0
Ashmit Agrawal Baikal van Baardwijk ½-½

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 3 op vrijdag 16 oktober 2015, periode 1

Twan Leenaers Tim Grutter 0-1
Douwe Terlouw Lennart Oron 0-1
Tim Muller Ilion van der Geugten ½-½
Evelyn Bijvank Maarten Blommestein 1-0
Daan Timmers Cedric van den Berg 0-1
Ties Terlouw Marijn Jansen 0-1
Timo Smeets Ivan Smeets 0-1
Matthé Spiering Ashmit Agrawal 1-0
Tim Schuttevaer oneven

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 2 op vrijdag 18 september 2015, periode 1

Tijn Oldenburg Tim Schuttevaer 0-1
Douwe Terlouw Kylian Bijvank 0-1
Twan Leenaers Dalya Mang 1-0
Tim Grutter Jessie Mang 1-0
Maarten Blommestein Tim Muller 0-1
Ilion van der Geugten Evelyn Bijvank ½-½
Cedric van den Berg Ties Terlouw ½-½
Ivan Smeets Tijmen Romijn 0-1
Matthé Spiering Timo Smeets 0-1
Joris Stok Jamie Thai 0-1
Baikal van Baardwijk Sheng Groen 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 1 op vrijdag 11 september 2015, periode 1

Tijn Oldenburg Douwe Terlouw 1-0
Tim Schuttevaer Twan Leenaers 1-0
Jessie Mang Kylian Bijvank 0-1
Maarten Blommestein Tim Grutter 0-1
Tim Muller Thomas Wielinga 0-1
Gido Alberts Daan Timmers 1-0
Cedric van den Berg Ilion van der Geugten 0-1
Evelyn Bijvank Dalya Mang 1-0
Ties Terlouw Matthé Spiering 1-0
Tijmen Romijn Timo Smeets 1-0
Jamie Thai Ivan Smeets 0-1
Sheng Groen Joris Stok 0-1

Terug naar boven

Stand jeugdcompetitie na ronde 18 op vrijdag 12 juni 2015, 2e periode

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (2) Daniël Gielen 107.55 8.55 8.0/10
2 (1) Lena de Kraker 104.40 4.40 5.0/ 7
3 (9) Tijn Oldenburg 99.05 7.05 4.0/ 5
4 (6) Simon Gielen 96.40 1.40 6.5/11
5 (17) Simon Reumer 95.35 11.35 9.0/13
6 (7) Douwe Terlouw 95.25 1.25 5.5/ 9
7 (8) Oele Dijkhuis 93.00 0.00 0.0/ 0
8 (4) Thijs Geelhoed 92.65 -4.35 0.0/ 2
9 (3) Tim Schuttevaer 92.05 -5.95 0.5/ 4
10 (18) Twan Leenaers 90.65 7.65 8.5/13
11 (5) jeugdleider 90.30 -5.70 3.0/ 8
12 (16) Jessie Mang 88.80 3.80 5.5/ 9
13 (12) Kylian Bijvank 88.10 -0.90 3.5/ 7
14 (15) Lennart Oron 87.55 1.55 3.0/ 6
15 (11) Frits Geelhoed 86.95 -3.05 2.0/ 5
16 (13) Kelvin Kanne 86.50 -1.50 1.5/ 4
17 (14) Maarten Blommestein 86.35 -0.65 3.0/ 7
18 (22) Tim Muller 85.30 6.30 6.0/ 8
19 (10) Thomas Wielinga 84.85 -6.15 2.0/ 7
20 (29) Gido Alberts 82.35 10.35 6.0/ 8
21 (21) gastspeler 80.00 0.00 0.0/ 0
22 (20) Daan Timmers 79.60 -1.40 4.0/ 9
23 (19) Ilion van der Geugten 79.55 -2.45 2.5/ 6
24 (23) Evelyn Bijvank 78.40 0.40 5.0/10
25 (25) Santi Kanne 78.10 2.10 3.0/ 5
26 (30) Dalya Mang 77.15 6.15 6.0/10
27 (27) Merel Geelhoed 71.90 -2.10 3.0/ 7
28 (24) Jasper Albon 71.05 -5.95 3.0/ 9
29 (31) Marijn Jansen 69.80 -0.20 4.5/10
30 (26) Ties Terlouw 64.90 -10.10 2.5/10
31 (28) Matthe Spiering 62.10 -10.90 1.0/ 9
32 (32) Jacob van den Vijver 58.05 -10.95 0.0/ 6

Uitslagen – jeugdcompetitie 2014-2015, periode 2
Uitslagen 18e ronde jeugdcompetitie 12 juni 2015, 2e periode
Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 5 juni 2015, 2e periode
Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 22 mei 2015, 2e periode
Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 15 mei 2015, 2e periode
Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 8 mei 2015, 2e periode
Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 1 mei 2015, 2e periode
Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 24 april 2015, 2e periode
Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 17 april 2015, 2e periode
Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 10 april 2015, 2e periode
Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 3 april 2015, 2e periode
Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 27 maart 2015, 2e periode
Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 20 maart 2015, 2e periode
Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 13 maart 2015, 2e periode
Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 6 maart 2015, 2e periode
Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 27 februari 2015, 2e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 20 februari 2015, 2e periode
Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 6 februari 2015, 2e periode
Eindstand en uitslagen 2014-2015, 1e periode
Eindstand en uitslagen 2013-2014
Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 18 op vrijdag 12 juni 2015, periode 2

Twan Leenaers Douwe Terlouw 1-0
Gido Alberts Maarten Blommestein 0-1
Ilion van der Geugten Tim Muller 0-1
Evelyn Bijvank Matthé Spiering 1-0
Santi Kanne Marijn Jansen 1-0
Ties Terlouw Merel Geelhoed 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 17 op vrijdag 5 juni 2015, periode 2

Tim Schuttevaer Simon Reumer 0-1
Matthe Spiering Twan Leenaers 0-1
Daan Timmers Ilion van der Geugten 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 15 op vrijdag 22 mei 2015, periode 2

Lennart Oron Daniël Gielen 0-1
Simon Gielen jeugdleider 0-1
Simon Reumer Daan Timmers 1-0
Twan Leenaers Jasper Albon 1-0
Tim Muller Matthé Spiering 1-0
Ilion van der Geugten Ties Terlouw 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 14 op vrijdag 15 mei 2015, periode 2

Maarten Blommestein Daniël Gielen 0-1
Lena de Kraker Simon Reumer 1-0
Daan Timmers Douwe Terlouw Afg. (½-½)
Simon Gielen Evelyn Bijvank 1-0
Ties Terlouw Twan Leenaers Afg. (0-1)
Tim Muller Marijn Jansen 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13 op vrijdag 8 mei 2015, periode 2

Daniël Gielen Lena de Kraker 1-0
Simon Reumer Simon Gielen 1-0
Thomas Wielinga Douwe Terlouw 0-1
Kylian Bijvank Marijn Jansen 1-0
Dalya Mang Daan Timmers 1-0
Evelyn Bijvank Ties Terlouw 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 12 op vrijdag 1 mei 2015, periode 2

Tijn Oldenburg Kylian Bijvank 1-0
Jessie Mang jeugdleider ½-½
Twan Leenaers Dalya Mang 1-0
Evelyn Bijvank Gido Alberts 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 11 op vrijdag 24 april 2015, periode 2

Lena de Kraker Tijn Oldenburg 1-0
Daniël Gielen Tim Schuttevaer 1-0
Simon Gielen Daan Timmers 1-0
Maarten Blommestein Douwe Terlouw 0-1
Thomas Wielinga Evelyn Bijvank 1-0
Gido Alberts Ilion van der Geugten 1-0
Matthé Spiering Jacob van den Vijver 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 10 op vrijdag 17 april 2015, periode 2

Tijn Oldenburg Daniël Gielen 1-0
Maarten Blommestein Simon Gielen 0-1
Kelvin Kanne Simon Reumer 0-1
jeugdleider Daan Timmers ½-½
Thomas Wielinga Jessie Mang 0-1
Frits Geelhoed Dalya Mang 1-0
Merel Geelhoed Twan Leenaers 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 9 op vrijdag 10 april 2015, periode 2

Simon Reumer Lennart Oron 0-1
jeugdleider Kelvin Kanne 0-1
Ilion van der Geugten Jessie Mang 0-1
Twan Leenaers Gido Alberts 1-0
Santi Kanne Tim Muller 0-1
Dalya Mang Jasper Albon 1-0
Marijn Jansen Matthé Spiering 1-0
Jacob van den Vijver Merel Geelhoed 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 8 op vrijdag 3 april 2015, periode 2

Daniël Gielen Simon Reumer 1-0
Douwe Terlouw Lena de Kraker 0-1
Simon Gielen Twan Leenaers 1-0
Evelyn Bijvank Marijn Jansen 1-0
Ties Terlouw Tim Muller 0-1
Jasper Albon Matthé Spiering 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 7 op vrijdag 27 maart 2015, periode 2

Daniël Gielen Douwe Terlouw 0-1
Kylian Bijvank Simon Gielen 0-1
Simon Reumer Thomas Wielinga 1-0
Frits Geelhoed Maarten Blommestein 0-1
Kelvin Kanne Lennart Oron ½-½
Daan Timmers Twan Leenaers 1-0
Jessie Mang Santi Kanne 1-0
Jasper Albon Evelyn Bijvank 0-1
Matthé Spiering Dalya Mang 0-1
Marijn Jansen Merel Geelhoed 1-0
Ties Terlouw Jacob van den Vijver 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 6 op vrijdag 20 maart 2015, periode 2

Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
jeugdleider Tim Schuttevaer ½-½
Frits Geelhoed Simon Reumer 0-1
Lennart Oron Thomas Wielinga 0-1
Twan Leenaers Maarten Blommestein 0-1
Daan Timmers Jessie Mang 1-0
Tim Muller Gido Alberts 0-1
Marijn Jansen Santi Kanne 0-1
Dalya Mang Merel Geelhoed 1-0
Jacob van den Vijver Jasper Albon 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5 op vrijdag 13 maart 2015, periode 2

Tim Schuttevaer Lena de Kraker 0-1
Simon Gielen Douwe Terlouw ½-½
Evelyn Bijvank jeugdleider ½-½
Lennart Oron Kylian Bijvank ½-½
Simon Reumer Twan Leenaers 1-0
Jessie Mang Tim Muller 1-0
Gido Alberts Jasper Albon 1-0
Dalya Mang Marijn Jansen 0-1
Matthé Spiering Ties Terlouw 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 4 op vrijdag 6 maart 2015, periode 2

Simon Gielen Daniël Gielen 0-1
Thijs Geelhoed Tijn Oldenburg 0-1
jeugdleider Simon Reumer 0-1
Douwe Terlouw Kylian Bijvank 1-0
Thomas Wielinga Frits Geelhoed 0-1
Maarten Blommestein Lennart Oron 0-1
Twan Leenaers Jessie Mang 1-0
Jasper Albon Daan Timmers 0-1
Merel Geelhoed Gido Alberts 0-1
Ties Terlouw Marijn Jansen ½-½

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 3 op vrijdag 27 februari 2015, periode 2

Douwe Terlouw Twan Leenaers 0-1
Simon Reumer Evelyn Bijvank 1-0
Ties Terlouw Dalya Mang 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 2 op vrijdag 20 februari 2015, periode 2

Daniël Gielen jeugdleider 1-0
Tijn Oldenburg Thomas Wielinga 1-0
Kylian Bijvank Jessie Mang 1-0
Daan Timmers Evelyn Bijvank ½-½
Jasper Albon Ties Terlouw 1-0
Dalya Mang Jacob van den Vijver 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 1 op vrijdag 6 februari 2015, periode 2

Lena de Kraker Daniël Gielen 0-1
Thijs Geelhoed Simon Gielen 0-1
Douwe Terlouw Frits Geelhoed 1-0
Kylian Bijvank Kelvin Kanne 1-0
Jessie Mang Simon Reumer 1-0
Twan Leenaers Ilion van der Geugten ½-½
Tim Muller Jasper Albon 1-0
Santi Kanne Ties Terlouw 1-0
Merel Geelhoed Matthe Spiering 1-0
Gido Alberts Dalya Mang 1-0
Marijn Jansen Jacob van den Vijver 1-0
Eindstand 1e periode jeugdcompetitie na ronde 16 op vrijdag 30 januari 2015

pos van naam ranglijst    -R0 partijen
1 (1) Lena de Kraker 108.20    8.20 7.0/ 8
2 (3) Daniël Gielen 102.75    4.75 6.0/ 9
3 (6) Tim Schuttevaer   99.05    4.05 3.5/ 5
4 (5) Thijs Geelhoed   97.45    1.45 4.0/ 7
5 (9) jeugdleider   96.50    4.50 4.5/ 6
6 (2) Simon Gielen   94.70   -4.30 4.5/10
7 (10) Douwe Terlouw   93.45    2.45 5.0/ 9
8 (8) Oele Dijkhuis   93.25    0.25 1.0/ 2
9 (4) Tijn Oldenburg   93.00   -4.00 2.0/ 6
10 (12) Thomas Wielinga   91.60    2.60 5.0/ 9
11 (7) Frits Geelhoed   91.45   -2.55 3.0/ 7
12 (11) Kylian Bijvank   91.25    1.25 6.0/11
13 (22) Kelvin Kanne   90.00 11.00 9.5/13
14 (13) Maarten Blommestein   89.85    1.85 3.5/ 6
15 (20) Lennart Oron   85.05    4.05 3.5/ 5
16 (16) Jessie Mang   85.00    0.00 1.0/ 2
17 (27) Simon Reumer   84.20 10.20 7.0/ 9
18 (18) Twan Leenaers   83.20    0.20 5.5/11
19 (21) Ilion van der Geugten   82.15    2.15 4.0/ 7
20 (24) Wouter Kokje   81.40    4.40 2.0/ 2
21 (31) Daan Timmers   81.20   12.20 7.5/10
22 (17) gastspeler   80.50   -3.50 0.0/ 2
23 (14) Tim Muller   79.85   -7.15 4.0/10
24 (15) Jasper Albon   74.80 -11.20 2.0/ 9
25 (30) Santi Kanne   73.05    3.05 3.5/ 6
26 (19) Ties Terlouw   72.85   -9.15 3.5/11
27 (27) Merel Geelhoed   71.75   -1.25 4.0/10
28 (25) Matthé Spiering   71.35   -3.65 4.0/10
29 (23) Gido Alberts   68.95   -9.05 0.0/ 5
30 (32) Dalya Mang   68.25    0.25 1.0/ 2
31 (29) Marijn Jansen   61.20   -9.80 1.0/ 8
32 (28) Jacob van den Vijver   58.75 -13.25 0.0/ 9

Uitslagen – jeugdcompetitie 2014-2015, periode 1 Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 30 januari 2015, 1e periode Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 23 januari 2015, 1e periode Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 16 januari 2015, 1e periode Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 9 januari 2015, 1e periode Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 19 december 2014, 1e periode Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 12 december 2014, 1e periode Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 5 december 2014, 1e periode Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 28 november 2014, 1e periode Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 21 november 2014, 1e periode Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 14 november 2014, 1e periode Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 7 november 2014, 1e periode Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 31 oktober 2014, 1e periode Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 24 oktober 2014, 1e periode Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 17 oktober 2014, 1e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 19 september 2014, 1e periode Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 5 september 2014, 1e periode Eindstand en uitslagen 2013-2014 Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie laatste ronde op vrijdag 30 januari 2015, periode 1

Lena de Kraker jeugdleider 0-1
Daniël Gielen Tijn Oldenburg 1-0
Douwe Terlouw Simon Gielen 1-0
Kylian Bijvank Thomas Wielinga ½-½
Maarten Blommestein gastspeler 1-0
Simon Reumer Jasper Albon 1-0
Ties Terlouw Twan Leenaers 0-1
Daan Timmers Merel Geelhoed 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 15 op vrijdag 23 januari 2015, periode 1

Thijs Geelhoed Tim Schuttevaer 0-1
Thomas Wielinga Daniël Gielen 0-1
Simon Gielen Frits Geelhoed 1-0
Ilion van der Geugten Kelvin Kanne 0-1
Jessie Mang Lennart Oron 0-1
Merel Geelhoed Simon Reumer 0-1
Dalya Mang Daan Timmers 0-1
Jasper Albon Jacob van den Vijver 1-0
Matthé Spiering Santi Kanne 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 14 op vrijdag 16 januari 2015, periode 1

Thijs Geelhoed Lena de Kraker 0-1
Daniël Gielen Simon Gielen ½-½
jeugdleider Matthe Spiering 1-0
Kelvin Kanne Jessie Mang 0-1
gastspeler Kylian Bijvank 0-1
Simon Reumer Twan Leenaers 1-0
Merel Geelhoed Ilion van der Geugten 0-1
Jacob van den Vijver Tim Muller 0-1
Marijn Jansen Dalya Mang 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13 op vrijdag 9 januari 2015, periode 1

Tijn Oldenburg Lena de Kraker 0-1
Daniël Gielen Douwe Terlouw 1-0
Simon Gielen Thomas Wielinga 0-1
Twan Leenaers jeugdleider ½-½
Daan Timmers Jasper Albon 1-0
Tim Muller Marijn Jansen 1-0
Matthe Spiering Jacob van den Vijver 1-0
Gido Alberts Ties Terlouw 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 12 op vrijdag 19 december 2014, periode 1

Oele Dijkhuis Tijn Oldenburg 0-1
Kylian Bijvank Frits Geelhoed 0-1
Maarten Blommestein jeugdleider 0-1
Twan Leenaers Kelvin Kanne 0-1
Lennart Oron Daan Timmers 1-0
Marijn Jansen Merel Geelhoed 0-1
Ties Terlouw Jacob van den Vijver 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 11 op vrijdag 12 december 2014, periode 1

Kylian Bijvank Thijs Geelhoed 0-1
Oele Dijkhuis Thomas Wielinga 1-0
Douwe Terlouw Kelvin Kanne 1-0
Frits Geelhoed Twan Leenaers 1-0
Ilion van der Geugten Jasper Albon 1-0
Daan Timmers Tim Muller 1-0
Ties Terlouw Matthe Spiering 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 10 op vrijdag 5 december 2014, periode 1

Kelvin Kanne Kylian Bijvank 0-1
Simon Reumer Douwe Terlouw 0-1
Matthe Spiering Tim Muller 0-1
Santi Kanne Ties Terlouw 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 9 op vrijdag 28 november 2014, periode 1

Lena de Kraker Daniël Gielen 1-0
Tijn Oldenburg Simon Gielen 0-1
Merel Geelhoed Kelvin Kanne 0-1
Kylian Bijvank Jacob van den Vijver 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 8 op vrijdag 21 november 2014, periode 1

Thomas Wielinga Thijs Geelhoed ½-½
Tijn Oldenburg Kylian Bijvank 1-0
Kelvin Kanne Frits Geelhoed 1-0
Jasper Albon Maarten Blommestein 0-1
Twan Leenaers Merel Geelhoed 1-0
Tim Muller Ilion van der Geugten 0-1
Gido Alberts Simon Reumer 0-1
Marijn Jansen Matthe Spiering 0-1
Jacob van den Vijver Santi Kanne 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 7 op vrijdag 14 november 2014, periode 1

Tim Schuttevaer Lena de Kraker 0-1
Thijs Geelhoed Tijn Oldenburg 1-0
Frits Geelhoed Daniël Gielen 0-1
Simon Gielen Kylian Bijvank ½-½
Maarten Blommestein Douwe Terlouw ½-½
Kelvin Kanne Daan Timmers 1-0
Jasper Albon Twan Leenaers 0-1
Ties Terlouw Tim Muller ½-½
Simon Reumer Marijn Jansen 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 6 op vrijdag 7 november 2014, periode 1

Lena de Kraker Merel Geelhoed 1-0
Jacob van den Vijver Simon Gielen 0-1

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5 op vrijdag 31 oktober 2014, periode 1

Daniël Gielen Thijs Geelhoed ½-½
Simon Gielen Tim Schuttevaer 0-1
Douwe Terlouw Thomas Wielinga 0-1
Kylian Bijvank Gido Alberts 1-0
Jasper Albon Kelvin Kanne 0-1
Tim Muller Twan Leenaers 0-1
Ilion van der Geugten Lennart Oron 0-1
Merel Geelhoed Ties Terlouw 1-0
Santi Kanne Simon Reumer 0-1
Daan Timmers Matthé Spiering 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 4 op vrijdag 24 oktober 2014, periode 1

Douwe Terlouw Lena de Kraker 0-1
jeugdleider Kelvin Kanne ½-½
Twan Leenaers Ilion van der Geugten 0-1
Simon Reumer Daan Timmers 0-1
Ties Terlouw Marijn Jansen 1-0

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 3 op vrijdag 17 oktober 2014, periode 1

Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
Daniël Gielen Tim Schuttevaer ½-½
Thijs Geelhoed Frits Geelhoed 1-0
jeugdleider Douwe Terlouw ½-½
Thomas Wielinga Tim Muller 1-0
Kelvin Kanne Lennart Oron 1-0
Ties Terlouw Wouter Kokje 0-1
Matthé Spiering Merel Geelhoed 0-1
Marijn Jansen Daan Timmers 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 2 op vrijdag 19 september 2014, periode 1

Frits Geelhoed Thomas Wielinga 1-0
Kylian Bijvank Jasper Albon 1-0
Maarten Blommestein Twan Leenaers 1-0
Lennart Oron Tim Muller ½-½
Kelvin Kanne Ties Terlouw 1-0
Ilion van der Geugten Wouter Kokje 0-1
Gido Alberts Matthé Spiering 0-1
Merel Geelhoed Jacob van den Vijver 1-0
Daan Timmers Santi Kanne ½-½

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 1 op vrijdag 5 september 2014, periode 1

Simon Gielen Daniël Gielen ½-½
Tim Schuttevaer Gido Alberts 1-0
Douwe Terlouw Kylian Bijvank 1-0
Thomas Wielinga Maarten Blommestein 1-0
Tim Muller Jasper Albon 0-1
Twan Leenaers Ties Terlouw 1-0
Santi Kanne Kelvin Kanne 0-1
Matthé Spiering Simon Reumer 0-1
Jacob van den Vijver Marijn Jansen 0-1

Terug naar boven

Eindstand 2e periode jeugdcompetitie na ronde 16 op vrijdag 20 juni 2014

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Joris Kokje 108.95 8.95 5.0/ 5
2 (4) Lena de Kraker 104.10 7.10 5.0/ 6
3 (2) Simon Gielen 98.80 -0.20 4.5/ 8
4 (5) Jochem Schoppen 97.85 1.85 1.0/ 1
5 (3) Daniël Gielen 97.10 -0.90 3.5/ 7
6 (11) Tijn Oldenburg 94.40 4.40 5.5/ 9
7 (6) Rijk van Oostenbrugge 93.65 -1.35 2.0/ 5
8 (8) Thijs Geelhoed 93.20 0.20 4.0/ 8
9 (7) Tim Schuttevaer 91.60 -2.40 2.0/ 5
10 (9) Frits Geelhoed 90.20 -1.80 4.0/ 8
11 (13) jeugdleider 89.95 1.95 5.0/ 8
12 (15) Douwe Terlouw 89.90 3.90 7.0/12
13 (17) Kylian Bijvank 89.80 5.80 5.0/ 8
14 (10) Thomas Wielinga 86.05 -4.95 5.0/11
15 (20) Coen Prins 85.05 4.05 3.0/ 4
16 (12) Maarten Blommestein 84.05 -4.95 2.0/ 7
17 (21) Tim Muller 83.75 3.75 7.5/13
18 (19) Jasper Albon 82.55 0.55 5.0/10
19 (14) gastspeler 82.40 -4.60 0.0/ 2
20 (25) Twan Leenaers 82.35 6.35 6.5/10
21 (24) Ties Terlouw 80.85 3.85 6.5/11
22 (28) Lennart Oron 80.85 7.85 5.5/ 8
23 (22) Max Kuijl 79.80 0.80 7.0/13
24 (16) Ilion van der Geugten 79.75 -5.25 2.0/ 6
25 (18) Gido Alberts 78.25 -4.75 3.0/ 8
26 (29) Tije Baars 75.35 3.35 5.5/10
27 (23) Matthé Spiering 73.75 -4.25 3.0/ 8
28 (31) Simon Reumer 69.00 -1.00 0.0/ 1
29 (32) Tobias van Toledo 67.70 -1.30 1.0/ 4
30 (30) Merel Geelhoed 66.65 -4.35 1.0/ 5
31 (26) Jacob van den Vijver 66.00 -9.00 1.0/ 7
32 (27) Marijn Jansen 60.35 -13.65 0.0/ 8

Terug naar boven

Uitslagen – jeugdcompetitie 2013-2014 Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 20 juni 2014, 2e periode Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 13 juni 2014, 2e periode Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 6 juni 2014, 2e periode Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 30 mei 2014, 2e periode Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 23 mei 2014, 2e periode Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 16 mei 2014, 2e periode Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 9 mei 2014, 2e periode Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 11 april 2014, 2e periode Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 4 april 2014, 2e periode Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 28 maart 2014, 2e periode Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 21 maart 2014, 2e periode Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 14 maart 2014, 2e periode Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 7 maart 2014, 2e periode Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 28 februari 2014, 2e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 21 februari 2014, 2e periode Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 14 februari 2014, 2e periode Uitslagen 1e periode 2013-2014

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 16 op vrijdag 20 juni 2014, periode 2

Simon Gielen Maarten Blommestein 1-0
Douwe Terlouw Jasper Albon 1-0
Lennart Oron Thomas Wielinga 0-1
Gido Alberts Tim Muller 0-1
Twan Leenaers Matthé Spiering 1-0
Marijn Jansen Ties Terlouw 0-1
Max Kuijl Merel Geelhoed 1-0
Ilion van der Geugten Jacob van den Vijver 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 15 op vrijdag 13 juni 2014, periode 2

Thijs Geelhoed Simon Gielen 0-1
jeugdleider Tijn Oldenburg 0-1
Douwe Terlouw Kylian Bijvank 0-1
Jasper Albon Maarten Blommestein 0-1
Thomas Wielinga Ties Terlouw 1-0
Max Kuijl Twan Leenaers 0-1
Merel Geelhoed Tim Muller 0-1
Tobias van Toledo Tije Baars 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 14 op vrijdag 6 juni 2014, periode 2

Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
Daniël Gielen Douwe Terlouw 1-0
gastspeler Tijn Oldenburg 0-1
Frits Geelhoed Tobias van Toledo 1-0
Tim Muller Marijn Jansen 1-0
Jacob van den Vijver Gido Alberts 0-1
Tije Baars Merel Geelhoed 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 13 op vrijdag 30 mei 2014, periode 2

Douwe Terlouw Tim Schuttevaer 1-0
Maarten Blommestein Twan Leenaers Afg. (½-½)
Ties Terlouw Tim Muller ½-½

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 12 op vrijdag 23 mei 2014, periode 2

Simon Gielen Joris Kokje 0-1
Rijk van Oostenbrugge Lena de Kraker 0-1
Daniël Gielen Thijs Geelhoed 0-1
Tim Muller Douwe Terlouw 1-0
Simon Reumer jeugdleider 0-1
Jasper Albon Frits Geelhoed 0-1
Tijn Oldenburg Thomas Wielinga 1-0
Maarten Blommestein Kylian Bijvank 0-1
Coen Prins Max Kuijl 1-0
Twan Leenaers Tobias van Toledo 0-1
Ilion van der Geugten Lennart Oron 0-1
Matthe Spiering Ties Terlouw 0-1
Gido Alberts Tije Baars ½-½

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 11 op vrijdag 16 mei 2014, periode 2

Joris Kokje Rijk van Oostenbrugge 1-0
Thijs Geelhoed Jasper Albon 1-0
Douwe Terlouw Frits Geelhoed 1-0
Kylian Bijvank Tijn Oldenburg 0-1
Tobias van Toledo Thomas Wielinga 0-1
Twan Leenaers Coen Prins 0-1
Max Kuijl Ilion van der Geugten 1-0
Lennart Oron Gido Alberts 1-0
Ties Terlouw Jacob van den Vijver 0-1
Tim Muller Tije Baars 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 10 op vrijdag 9 mei 2014, periode 2

Matthé Spiering jeugdleider 0-1
Marijn Jansen Max Kuijl 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 9 op vrijdag 11 april 2014, periode 2

Lena de Kraker Daniël Gielen 1-0
Tim Schuttevaer Kylian Bijvank 1-0
Tijn Oldenburg Thijs Geelhoed ½-½
jeugdleider Ilion van der Geugten 1-0
gastspeler Tim Muller 0-1
Thomas Wielinga Max Kuijl 0-1
Ties Terlouw Gido Alberts 1-0
Tije Baars Twan Leenaers 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 8 op vrijdag 4 april 2014, periode 2

Daniël Gielen Joris Kokje 0-1
Douwe Terlouw Simon Gielen 0-1
jeugdleider Jasper Albon 0-1
Frits Geelhoed Maarten Blommestein 1-0
Gido Alberts Thomas Wielinga 0-1
Twan Leenaers Lennart Oron 1-0
Max Kuijl Tije Baars 0-1
Tim Muller Matthé Spiering 0-1
Merel Geelhoed Ties Terlouw 0-1
Jacob van den Vijver Marijn Jansen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 7 op vrijdag 28 maart 2014, periode 2

Rijk van Oostenbrugge Daniël Gielen 0-1
Kylian Bijvank Simon Gielen 0-1
Thijs Geelhoed Maarten Blommestein 1-0
Jasper Albon Tijn Oldenburg 1-0
Frits Geelhoed Max Kuijl 1-0
Coen Prins Tim Muller 1-0
Matthé Spiering Jacob van den Vijver 1-0
Marijn Jansen Merel Geelhoed 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 6 op vrijdag 21 maart 2014, periode 2

Joris Kokje Lena de Kraker 1-0
Simon Gielen Rijk van Oostenbrugge 0-1
Daniël Gielen Tim Schuttevaer 1-0
Tijn Oldenburg Douwe Terlouw 0-1
Thijs Geelhoed jeugdleider ½-½
Kylian Bijvank Frits Geelhoed 1-0
Maarten Blommestein Gido Alberts 1-0
Thomas Wielinga Jasper Albon 0-1
Ilion van der Geugten Twan Leenaers 1-0
Max Kuijl Ties Terlouw 1-0
Lennart Oron Matthé Spiering 1-0
Tim Muller Jacob van den Vijver 1-0
Tije Baars Marijn Jansen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5 op vrijdag 14 maart 2014, periode 2

Tijn Oldenburg Joris Kokje 0-1
Tim Schuttevaer Thijs Geelhoed 1-0
Thomas Wielinga Kylian Bijvank 0-1
Douwe Terlouw Ilion van der Geugten 1-0
Twan Leenaers Tim Muller 1-0
Lennart Oron Ties Terlouw 1-0
Jacob van den Vijver Tije Baars 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 4 op vrijdag 7 maart 2014, periode 2

Simon Gielen Daniël Gielen ½-½
Rijk van Oostenbrugge Tim Schuttevaer 1-0
jeugdleider Thomas Wielinga 1-0
Jasper Albon Coen Prins 1-0
Max Kuijl Lennart Oron ½-½
Matthé Spiering Marijn Jansen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 3 op vrijdag 28 februari 2014, periode 2

Jochem Schoppen Thijs Geelhoed 1-0
Frits Geelhoed Tijn Oldenburg 0-1
Maarten Blommestein Thomas Wielinga 0-1
Tije Baars Douwe Terlouw 0-1
Kylian Bijvank Max Kuijl 1-0
Jasper Albon Tim Muller 1-0
Ties Terlouw Twan Leenaers 0-1

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 2 op vrijdag 21 februari 2014, periode 2

Douwe Terlouw Lena de Kraker 0-1
Tim Muller Max Kuijl ½-½
Ties Terlouw Tije Baars 1-0

Terug naar boven

Uitslagen jeugdcompetitie ronde 1 op vrijdag 14 februari 2014, periode 2

Lena de Kraker Frits Geelhoed 1-0
Thomas Wielinga Douwe Terlouw 0-1
Twan Leenaers jeugdleider ½-½
Gido Alberts Jasper Albon 1-0
Max Kuijl Matthé Spiering 1-0
Marijn Jansen Lennart Oron 0-1

Uitslagen – jeugdcompetitie 2013-2014, eerste periode Eindstand jeugdcompetitie 1e periode 2013-2014 Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 31 januari 2014, 1e periode Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 24 januari 2014, 1e periode Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 10 januari 2014, 1e periode Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 13 december 2013, 1e periode Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 6 december 2013, 1e periode Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 29 november 2013, 1e periode Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 22 november 2013, 1e periode Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 15 november 2013, 1e periode Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 8 november 2013, 1e periode Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 1 november 2013, 1e periode Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 18 oktober 2013, 1e periode Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 27 september 2013, 1e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 20 september 2013, 1e periode Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 6 september 2013, 1e periode Uitslagen 2012-2013

Eindstand 1e periode jeugdcompetitie na ronde 15 op vrijdag 31 januari 2014

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Joris Kokje 106.65 6.65 5.0/ 6
2 (5) Simon Gielen 103.40 7.40 8.5/12
3 (3) Daniël Gielen 101.05 3.05 7.0/11
4 (9) Lena de Kraker 100.20 8.20 6.0/ 8
5 (7) Jochem Schoppen 100.10 6.10 4.5/ 6
6 (2) Rijk van Oostenbrugge 100.05 1.05 6.0/10
7 (10) Tim Schuttevaer 93.40 2.40 4.0/ 7
8 (8) Anton Belitser 90.85 -2.15 1.0/ 3
9 (4) Thijs Geelhoed 90.75 -6.25 3.5/10
10 (18) Frits Geelhoed 89.70 6.70 5.5/ 8
11 (12) Thomas Wielinga 89.65 0.65 5.5/11
12 (6) Tijn Oldenburg 88.50 -6.50 2.5/ 9
13 (21) Maarten Blommestein 88.00 8.00 8.0/12
14 (17) jeugdleider 87.75 3.75 2.5/ 3
15 (14) gastspeler 86.80 -0.20 1.0/ 2
16 (11) Douwe Terlouw 86.25 -3.75 5.5/13
17 (16) Ilion van der Geugten 85.35 0.35 5.5/10
18 (13) Kylian Bijvank 85.30 -2.70 4.0/ 9
19 (24) Gido Alberts 82.45 5.45 6.0/10
20 (22) Jasper Albon 81.00 2.00 6.0/11
21 (15) Coen Prins 79.85 -6.15 4.5/11
22 (23) Tim Muller 76.95 -1.05 4.0/ 9
23 (19) Max Kuijl 76.55 -5.45 4.0/11
24 (27) Matthé Spiering 76.30 2.30 6.0/12
25 (20) Ties Terlouw 73.15 -7.85 4.0/11
26 (25) Twan Leenaers 70.40 -5.60 2.5/ 9
27 (30) Jacob van den Vijver 69.70 -1.30 0.0/ 1
28 (29) Marijn Jansen 68.95 -3.05 1.0/ 4
29 (26) Lennart Oron 68.30 -6.70 1.0/ 6
30 (28) Tije Baars 67.65 -5.35 1.5/ 7

Terug naar boven

Terug naar boven

Uitslagen 15e en laatste ronde jeugdcompetitie 31 januari 2014, 1e periode

Tijn Oldenburg Joris Kokje 0-1
Simon Gielen Kylian Bijvank 1-0
Thomas Wielinga Daniël Gielen 0-1
Rijk van Oostenbrugge Thijs Geelhoed 1-0
Douwe Terlouw Lena de Kraker 0-1
Maarten Blommestein Gido Alberts 1-0
Coen Prins Max Kuijl ½-½
Ties Terlouw Jasper Albon 0-1
Matthé Spiering Tim Muller 1-0
Marijn Jansen Twan Leenaers 0-1
Lennart Oron Tije Baars 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 24 januari 2014, 1e periode

Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
Daniël Gielen Rijk van Oostenbrugge 1-0
Thomas Wielinga Coen Prins 1-0
Kylian Bijvank Matthé Spiering 1-0
Maarten Blommestein Marijn Jansen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 10 januari 2014, 1e periode

Douwe Terlouw Simon Gielen 0-1
Tijn Oldenburg Daniël Gielen ½-½
Frits Geelhoed Thijs Geelhoed 1-0
Tim Schuttevaer Maarten Blommestein 1-0
jeugdleider Lennart Oron 1-0
Matthé Spiering Ilion van der Geugten 0-1
Ties Terlouw Gido Alberts 0-1
Coen Prins Twan Leenaers 1-0
Jasper Albon Marijn Jansen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 13 december 2013, 1e periode

Joris Kokje Lena de Kraker 1-0
Rijk van Oostenbrugge Jochem Schoppen ½-½
Simon Gielen Tijn Oldenburg 1-0
jeugdleider Daniël Gielen ½-½
Thijs Geelhoed Tim Schuttevaer 1-0
Frits Geelhoed Thomas Wielinga ½-½
Douwe Terlouw Jasper Albon 1-0
Ilion van der Geugten Kylian Bijvank 1-0
Maarten Blommestein Tim Muller ½-½
Ties Terlouw Coen Prins 0-1
Matthé Spiering Tije Baars 1-0
Max Kuijl Twan Leenaers 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 6 december 2013, 1e periode

Simon Gielen Joris Kokje 1-0
Thomas Wielinga Rijk van Oostenbrugge 0-1
Daniël Gielen Douwe Terlouw 1-0
Anton Belitser Frits Geelhoed 1-0
Maarten Blommestein Matthé Spiering 1-0
Gido Alberts Ilion van der Geugten 1-0
Tim Muller Coen Prins 1-0
Max Kuijl Jasper Albon 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 29 november 2013, 1e periode

Joris Kokje Daniël Gielen 1-0
Lena de Kraker Rijk van Oostenbrugge 1-0
Tim Schuttevaer Simon Gielen 0-1
Tijn Oldenburg Thomas Wielinga 1-0
Kylian Bijvank Thijs Geelhoed 0-1
Tim Muller Douwe Terlouw 0-1
Ilion van der Geugten Frits Geelhoed 0-1
Max Kuijl Maarten Blommestein 0-1
Coen Prins Gido Alberts 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 22 november 2013, 1e periode

Daniël Gielen Tim Schuttevaer 0-1
Rijk van Oostenbrugge Tijn Oldenburg 1-0
Simon Gielen Max Kuijl 1-0
Thijs Geelhoed Tije Baars 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 15 november 2013, 1e periode

Daniël Gielen Simon Gielen 1-0
Tim Schuttevaer Rijk van Oostenbrugge 0-1
Maarten Blommestein Thomas Wielinga 0-1
Douwe Terlouw Ties Terlouw 1-0
Max Kuijl Ilion van der Geugten 0-1
Jasper Albon Coen Prins 0-1
Gido Alberts Tim Muller ½-½
Twan Leenaers Matthé Spiering 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 8 november 2013, 1e periode

Thomas Wielinga Simon Gielen 0-1
Tijn Oldenburg Jochem Schoppen 0-1
Ties Terlouw Kylian Bijvank 0-1
Douwe Terlouw Maarten Blommestein 1-0
Tim Muller Max Kuijl 0-1
Coen Prins Matthé Spiering 1-0
Twan Leenaers Jasper Albon 0-1
Tije Baars Gido Alberts 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 1 november 2013, 1e periode

Rijk van Oostenbrugge Joris Kokje 0-1
Daniël Gielen Lena de Kraker 1-0
Simon Gielen Jochem Schoppen ½-½
Tim Schuttevaer Tijn Oldenburg 1-0
Thijs Geelhoed Thomas Wielinga 0-1
Maarten Blommestein Kylian Bijvank ½-½
Douwe Terlouw Frits Geelhoed 0-1
Ties Terlouw Ilion van der Geugten 1-0
Matthé Spiering Jasper Albon 1-0
Lennart Oron Tim Muller 0-1
Tije Baars Twan Leenaers ½-½

Terug naar boven

Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 18 oktober 2013, 1e periode

Simon Gielen Rijk van Oostenbrugge 0-1
Thijs Geelhoed Daniël Gielen ½-½
Jochem Schoppen Douwe Terlouw ½-½
Matthe Spiering Ties Terlouw 0-1
Jasper Albon Tije Baars 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 27 september 2013, 1e periode

Lena de Kraker Tijn Oldenburg 1-0
Jochem Schoppen Thijs Geelhoed 1-0
Thomas Wielinga Tim Schuttevaer 0-1
Kylian Bijvank Douwe Terlouw ½-½
Ilion van der Geugten Maarten Blommestein 0-1
Tije Baars jeugdleider 0-1
Coen Prins Frits Geelhoed 0-1
Max Kuijl Ties Terlouw 0-1
Jasper Albon Tim Muller 0-1
Gido Alberts Matthe Spiering 0-1
Twan Leenaers Lennart Oron 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 20 september 2013, 1e periode

Joris Kokje Thijs Geelhoed 1-0
Lena de Kraker Anton Belitser 1-0
Thomas Wielinga Kylian Bijvank 1-0
Ilion van der Geugten Douwe Terlouw ½-½
gastspeler Max Kuijl 1-0
Maarten Blommestein Coen Prins 1-0
Frits Geelhoed Jasper Albon 1-0
Tim Muller Ties Terlouw 0-1
Gido Alberts Twan Leenaers 1-0
Matthe Lennart Oron 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 6 september 2013, 1e periode

Rijk van Oostenbrugge Daniël Gielen ½-½
Thijs Geelhoed Simon Gielen 0-1
Tijn Oldenburg Anton Belitser 1-0
Lennart Oron Lena de Kraker 0-1
Douwe Terlouw Thomas Wielinga 0-1
Kylian Bijvank gastspeler 1-0
Coen Prins Ilion van der Geugten 0-1
Frits Geelhoed Max Kuijl 0-1
Ties Terlouw Maarten Blommestein 0-1
Jasper Albon Gido Alberts 1-0
Wouter Kokje Twan Leenaers 1-0

 

Eindstand jeugdcompetitie na ronde 20 op vrijdag 21 juni 2013, periode 2

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Joris Kokje 109.60 9.60 9.5/11
2 (5) Rijk van Oostenbrugge 103.50 7.50 7.5/10
3 (13) Thijs Geelhoed 101.15 13.15 8.5/11
4 (3) Daniël Gielen 101.05 3.05 8.0/13
5 (8) Simon Gielen 96.80 3.80 7.5/13
6 (11) Tijn Oldenburg 94.20 4.20 5.5/10
7 (10) Jochem Schoppen 92.65 1.65 2.0/ 3
8 (6) Anton Belitser 91.30 -3.70 5.5/13
9 (7) Felix Vogel 90.40 -3.60 3.0/ 8
10 (9) Manuel Rodriguez Ruiz 89.30 -2.70 1.5/ 4
11 (24) jeugdleider 88.60 11.60 9.0/13
12 (4) Lena de Kraker 87.90 -9.10 1.5/ 7
13 (2) Tim Schuttevaer 87.75 -11.25 2.0/ 9
14 (15) Mire Gurses 86.95 0.95 5.0/10
15 (12) Douwe Terlouw 85.40 -3.60 3.5/ 9
16 (23) Thomas Wielinga 85.35 7.35 6.0/ 8
17 (25) Kylian Bijvank 85.30 9.30 8.0/12
18 (19) gastspeler 84.30 2.30 1.5/ 2
19 (17) Thijs van Zeijts 84.05 0.05 4.5/ 8
20 (21) Nirwan Rambat Misier 83.60 3.60 7.0/12
21 (14) Coen Prins 82.30 -4.70 3.5/ 9
22 (16) Quirijn van Toledo 79.85 -5.15 5.0/12
23 (20) Wouter Remmerswaal 79.25 -1.75 3.5/ 8
24 (27) Ilion van der Geugten 78.90 4.90 5.0/ 7
25 (30) Frits Geelhoed 78.00 7.00 6.5/10
26 (29) Max Kuijl 72.55 0.55 6.0/13
27 (31) Ties Terlouw 72.35 2.35 7.0/14
28 (18) Maarten Blommestein 72.00 -11.00 4.0/13
29 (28) Jasper Albon 69.00 -4.00 4.0/11
30 (26) Tim Muller 68.20 -6.80 2.0/ 8
31 (22) Gido Alberts 66.35 -12.65 2.0/10
32 (33) Jaromir Levi 66.35 -1.65 0.0/ 1
33 (32) Wouter Kokje 64.60 -4.40 5.0/14
34 (34) Tobias van Toledo 60.15 -6.85 0.0/ 4

Terug naar boven

Uitslagen – jeugdcompetitie 2012-2013 Uitslagen 20e ronde jeugdcompetitie 21 juni 2013, 2e periode Uitslagen 19e ronde jeugdcompetitie 7 juni 2013, 2e periode Uitslagen 18e ronde jeugdcompetitie 31 mei 2013, 2e periode Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 24 mei 2013, 2e periode Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 17 mei 2013, 2e periode Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 10 mei 2013, 2e periode Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 3 mei 2013, 2e periode Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 26 april 2013, 2e periode Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 15 maart 2013, 2e periode Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 8 maart 2013, 2e periode Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 1 maart 2013, 2e periode Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 22 februari 2013, 2e periode Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 15 februari 2013, 2e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 8 februari 2013, 2e periode Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 1 februari 2013, 2e periode Eindstand eerste periode jeugdcompetitie na ronde 16 Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 25 januari 2013, 1e periode Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 18 januari 2013, 1e periode Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 11 januari 2013, 1e ronde Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 21 december 2012, 1e periode Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 14 december 2012, 1e periode Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 7 december 2012, 1e periode Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 30 november 2012, 1e periode Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 30 november 2012, 1e periode Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 9 november 2012, 1e periode Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 9 november 2012, 1e periode Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 2 november 2012, 1e periode Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 26 oktober 2012, 1e periode Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 19 oktober 2012, 1e periode Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 28 september 2012, 1e periode Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 7 september 2012, 1e periode Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 7 september 2012, 1e periode

Terug naar boven

Uitslagen 20e en laatste ronde jeugdcompetitie 21 juni 2013, periode 2

Daniël Gielen Anton Belitser ½-½
Simon Gielen Thijs Geelhoed 0-1
jeugdleider Tim Schuttevaer 1-0
Douwe Terlouw Nirwan Rambat Misier 0-1
Quirijn van Toledo gastspeler 0-1
Max Kuijl Wouter Kokje 1-0
Tobias van Toledo Ties Terlouw 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 19e ronde jeugdcompetitie 7 juni 2013, periode 2

Anton Belitser jeugdleider 1-0
Ilion van der Geugten Wouter Kokje ½-½
Frits Geelhoed Tim Muller 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 18e ronde jeugdcompetitie 31 mei 2013, periode 2

Douwe Terlouw Simon Gielen 1-0
Daniël Gielen Quirijn van Toledo 1-0
Felix Vogel Tim Schuttevaer 1-0
Wouter Remmerswaal Thijs van Zeijts 0-1
Nirwan Rambat Misier Ties Terlouw 1-0
Tim Muller Wouter Kokje 1-0
Gido Alberts Tobias van Toledo 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 17e ronde jeugdcompetitie 24 mei 2013, periode 2

Anton Belitser Joris Kokje 0-1
Rijk van Oostenbrugge Thijs Geelhoed ½-½
Tijn Oldenburg Simon Gielen 0-1
Daniël Gielen Tim Schuttevaer 1-0
jeugdleider Wouter Remmerswaal ½-½
Thomas Wielinga Mire Gurses 1-0
Coen Prins Felix Vogel 0-1
Max Kuijl Quirijn van Toledo ½-½
Thijs van Zeijts Jasper Albon 1-0
Maarten Blommestein Gido Alberts 1-0
Tobias van Toledo Wouter Kokje 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 17 mei 2013, periode 2

Simon Gielen Daniël Gielen ½-½
Lena de Kraker Thijs Geelhoed 0-1
Tijn Oldenburg Felix Vogel 1-0
Quirijn van Toledo Coen Prins 0-1
Thijs van Zeijts Kylian Bijvank 0-1
Frits Geelhoed Thomas Wielinga 0-1
Maarten Blommestein Nirwan Rambat Misier 0-1
Max Kuijl Ilion van der Geugten 0-1
Jasper Albon Gido Alberts 1-0
Wouter Kokje Ties Terlouw 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 10 mei 2013, periode 2

Mire Gurses jeugdleider ½-½
Kylian Bijvank Maarten Blommestein 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 3 mei 2013, periode 2

Joris Kokje jeugdleider 0-1
Thijs Geelhoed Kylian Bijvank 1-0
Douwe Terlouw gastspeler 1-0
Ties Terlouw Quirijn van Toledo 0-1
Gido Alberts Frits Geelhoed 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 26 april 2013, periode 2

Joris Kokje Tijn Oldenburg 1-0
Thijs Geelhoed Daniël Gielen 1-0
Simon Gielen Felix Vogel 1-0
Anton Belitser Douwe Terlouw 1-0
Quirijn van Toledo Thijs van Zeijts ½-½
Wouter Remmerswaal Ties Terlouw 1-0
Thomas Wielinga Gido Alberts 1-0
Wouter Kokje Nirwan Rambat Misier ½-½

Terug naar boven

Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 15 maart 2013, periode 2

Joris Kokje Tim Schuttevaer 1-0
Tijn Oldenburg Rijk van Oostenbrugge 0-1
Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
Anton Belitser Daniël Gielen 0-1
Mire Gurses Felix Vogel ½-½
Douwe Terlouw Thijs Geelhoed 0-1
Coen Prins Jochem Schoppen 0-1
Thijs van Zeijts Max Kuijl 0-1
Quirijn van Toledo Nirwan Rambat Misier 1-0
Wouter Remmerswaal Gido Alberts 1-0
Maarten Blommestein Frits Geelhoed 1-0
Ties Terlouw Kylian Bijvank 1-0
Jasper Albon Wouter Kokje 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 8 maart 2013, periode 2

Tim Schuttevaer Anton Belitser 1-0
Thijs Geelhoed Tijn Oldenburg 0-1
Quirijn van Toledo Mire Gurses 0-1
Maarten Blommestein Coen Prins 0-1
Nirwan Rambat Misier Kylian Bijvank 1-0
Wouter Kokje Ilion van der Geugten ½-½
Frits Geelhoed Jasper Albon 1-0
Max Kuijl Ties Terlouw 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 1 maart 2013, periode 2

Simon Gielen Rijk van Oostenbrugge 0-1
Daniël Gielen Lena de Kraker 1-0
Jochem Schoppen Thijs Geelhoed 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Maarten Blommestein 1-0
Wouter Remmerswaal Jeugdleider ½-½
Thomas Wielinga Nirwan Rambat Misier 0-1
Ilion van der Geugten Frits Geelhoed ½-½
Wouter Kokje Max Kuijl ½-½
Jasper Albon Ties Terlouw 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 22 februari 2013, periode 2

Simon Gielen Joris Kokje 0-1
Rijk van Oostenbrugge Daniël Gielen 1-0
Kylian Bijvank Anton Belitser 0-1
jeugdleider Wouter Kokje 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 15 februari 2013, periode 2

Joris Kokje Lena de Kraker 1-0
Anton Belitser Rijk van Oostenbrugge 0-1
Mire Gurses Tijn Oldenburg ½-½
Thijs Geelhoed Quirijn van Toledo 1-0
gastspeler Coen Prins ½-½
Tim Muller Kylian Bijvank 0-1
Ties Terlouw Wouter Kokje 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 8 februari 2013, periode 2

Rijk van Oostenbrugge Joris Kokje 0-1
Daniël Gielen Simon Gielen 0-1
Felix Vogel Anton Belitser 0-1
Tijn Oldenburg Manuel Rodriguez Ruiz 1-0
Coen Prins Mire Gurses 0-1
Thijs van Zeijts Maarten Blommestein ½-½
Nirwan Rambat Misier jeugdleider 0-1
Kylian Bijvank Jasper Albon 1-0
Max Kuijl Frits Geelhoed 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 1 februari 2013, periode 2

Joris Kokje Daniël Gielen 1-0
Lena de Kraker Rijk van Oostenbrugge ½-½
Anton Belitser Simon Gielen 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Douwe Terlouw ½-½
Maarten Blommestein Wouter Remmerswaal ½-½
Thomas Wielinga Tim Muller 1-0
Jasper Albon Max Kuijl 0-1
Frits Geelhoed Ties Terlouw ½-½

Terug naar boven

Eindstand 1e periode jeugdcompetitie 2012-2013 na ronde 16

pos van naam ranglijst -R0 partijen
1 (1) Joris Kokje 110.30 10.30 11.0/13
2 (9) Tim Schuttevaer 106.10 14.10 11.0/13
3 (4) Daniël Gielen 105.45   8.45 9.5/12
4 (3) Lena de Kraker 100.65   2.65 6.0/ 9
5 (2) Hawkie Chang 98.60 -0.40 1.0/ 2
6 (11) Rijk van Oostenbrugge 95.45   5.45 6.5/11
7 (7) Anton Belitser 94.05   0.05 6.5/12
8 (10) Felix Vogel 90.25 -0.75 3.5/ 8
9 (5) Simon Gielen 89.80 -6.20 3.5/10
10 (6) Manuel Rodriguez Ruiz 89.80 -5.20 5.5/13
11 (20) Hans Niemann 87.10   6.10 5.0/ 7
12 (12) Jochem Schoppen 87.00 -2.00 3.5/ 9
13 (22) Tijn Oldenburg 85.60   6.60 6.0/10
14 (19) Douwe Terlouw 84.70   2.70 7.0/12
15 (15) Thijs Geelhoed 84.35 -1.65 5.0/12
16 (29) Coen Prins 83.70 11.70 8.0/11
17 (8) Mire Gurses 83.40 -9.60 2.0/ 9
18 (25) Quirijn van Toledo 82.25   6.25 5.5/ 9
19 (13) Thijs van Zeijts 82.10 -5.90 3.5/11
20 (17) Maarten Blommestein 81.85 -2.15 5.0/11
21 (14) gastspeler 81.40 -5.60 3.5/ 8
22 (16) Wouter Remmerswaal 80.10 -4.90 4.5/11
23 (18) Nirwan Rambat Misier 79.05 -3.95 5.5/12
24 (24) Gido Alberts 77.35   0.35 4.0/ 8
25 (30) Thomas Wielinga 76.90   5.90 6.5/11
26 (23) Alpay 76.10 -1.90 0.0/ 1
27 (36) jeugdleider 74.40   9.40 4.0/ 4
28 (33) Kylian Bijvank 72.90   4.90 6.5/11
29 (21) Tim Muller 72.65 -7.35 3.0/10
30 (28) Ilion van der Geugten 71.40 -1.60 4.0/ 9
31 (34) Jasper Albon 67.80   0.80 5.0/11
32 (32) Hidde Heida 67.50 -1.50 2.0/ 5
33 (35) Joost van der Pouw 66.70   0.70 1.0/ 2
34 (26) Max Kuijl 65.55 -9.45 3.5/12
35 (27) Frits Geelhoed 62.85 -11.15 3.5/13
36 (31) Ties Terlouw 54.85 -15.15 1.0/12

Terug naar boven

Uitslagen 16e ronde jeugdcompetitie 25 januari 2013, 1e periode

Thomas Wielinga Daniël Gielen 0-1
Lena de Kraker Tim Muller 1-0
Simon Gielen Rijk van Oostenbrugge 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Ties Terlouw 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 15e ronde jeugdcompetitie 18 januari 2013, 1e periode

Tijn Oldenburg Tim Schuttevaer 0-1
Quirijn van Toledo Daniël Gielen 0-1
Jochem Schoppen Simon Gielen 0-1
Douwe Terlouw Thijs Geelhoed 1-0
jeugdleider gastspeler 1-0
Nirwan Rambat Misier Gido Alberts 1-0
Frits Geelhoed Wouter Remmerswaal 0-1
Jasper Albon Kylian Bijvank 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 14e ronde jeugdcompetitie 11 januari 2013, 1e periode

Joris Kokje Tijn Oldenburg 1-0
Thijs Geelhoed Tim Schuttevaer 0-1
Quirijn van Toledo Anton Belitser 0-1
Felix Vogel Manuel Rodriguez Ruiz 1-0
gastspeler Jochem Schoppen ½-½
Thijs van Zeijts Douwe Terlouw ½-½
Gido Alberts Coen Prins 0-1
Thomas Wielinga Wouter Remmerswaal ½-½
Tim Muller Nirwan Rambat Misier 0-1
Ilion van der Geugten Hidde Heida 0-1
Ties Terlouw Kylian Bijvank 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 13e ronde jeugdcompetitie 21 december 2012, 1e periode

Joris Kokje Felix Vogel 1-0
Daniël Gielen Thijs Geelhoed 1-0
Rijk van Oostenbrugge Lena de Kraker 0-1
Simon Gielen Anton Belitser 1-0
Jochem Schoppen Manuel Rodriguez Ruiz ½-½
Tijn Oldenburg Mire Gurses 1-0
Quirijn van Toledo Thijs van Zeijts 1-0
Wouter Remmerswaal Coen Prins ½-½
Maarten Blommestein Max Kuijl 1-0
Jasper Albon Gido Alberts 0-1
Nirwan Rambat Misier Kylian Bijvank ½-½
jeugdleider Frits Geelhoed 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 12e ronde jeugdcompetitie 14 december 2012, 1e periode

Mire Gurses Joris Kokje 0-1
Daniël Gielen Thijs van Zeijts 1-0
Tim Schuttevaer Maarten Blommestein 1-0
Manuel Rodriguez Ruiz Rijk van Oostenbrugge ½-½
Anton Belitser Ilion van der Geugten 1-0
Simon Gielen Jasper Albon 0-1
Max Kuijl Tim Muller ½-½
Frits Geelhoed Nirwan Rambat Misier 0-1
jeugdleider Ties Terlouw 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 11e ronde jeugdcompetitie 7 december 2012, 1e periode

Thijs Geelhoed Joris Kokje 1-0
Anton Belitser Daniël Gielen 1-0
Tim Schuttevaer Simon Gielen 1-0
Lena de Kraker Thijs van Zeijts 1-0
Gido Alberts Douwe Terlouw 1-0
Wouter Remmerswaal Tijn Oldenburg 0-1
Kylian Bijvank Quirijn van Toledo 0-1
Maarten Blommestein Frits Geelhoed 1-0
Coen Prins Jasper Albon 1-0
Nirwan Rambat Misier Max Kuijl 0-1
Ties Terlouw Thomas Wielinga 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 10e ronde jeugdcompetitie 30 november 2012, 1e periode

Joris Kokje Anton Belitser 1-0
Rijk van Oostenbrugge Tim Schuttevaer 1-0
Daniël Gielen Jochem Schoppen 1-0
Felix Vogel Simon Gielen ½-½
Thijs Geelhoed Manuel Rodriguez Ruiz 0-1
Hans Niemann Mire Gurses ½-½
Thijs van Zeijts gastspeler 1-0
Douwe Terlouw Wouter Remmerswaal 1-0
Quirijn van Toledo Nirwan Rambat Misier 1-0
Maarten Blommestein Alpay Gakir 1-0
Guido Alberts Thomas Wielinga 1-0
Tim Muller Jasper Albon 1-0
Ilion van der Geugten Ties Terlouw 1-0
Frits Geelhoed Kylian Bijvank 0-1
Max Kuijl jeugdleider 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 9e ronde jeugdcompetitie 30 november 2012, 1e periode

Joris Kokje Jochem Schoppen 1-0
Mire Gurses Tim Schuttevaer 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Anton Belitser 0-1
Wouter Remmerswaal Thijs Geelhoed 0-1
gastspeler Guido Alberts 1-0
Thijs van Zeijts Nirwan Rambat Misier 1-0
Douwe Terlouw Quirijn van Toledo 1-0
Coen Prins Maarten Blommestein ½-½
Thomas Wielinga Ilion van der Geugten 1-0
Kylian Bijvank Tim Muller 0-1
Ties Terlouw Frits Geelhoed 0-1
Jasper Albon Max Kuijl 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 8e ronde jeugdcompetitie 9 november 2012, 1e periode

Joris Kokje Manuel Rodriguez Ruiz 1-0
Simon Gielen Daniël Gielen 0-1
Tim Schuttevaer Lena de Kraker 1-0
Mire Gurses Rijk van Oostenbrugge 0-1
Jochem Schoppen Thijs Geelhoed 1-0
Wouter Remmerswaal Felix Vogel 0-1
Nirwan Rambat Misier Hans Niemann 0-1
gastspeler Douwe Terlouw 1-0
Tijn Oldenburg Guido Alberts 1-0
Ilion van der Geugten Quirijn van Toledo 0-1
Tim Muller Coen Prins 0-1
Joost van der Pouw Thomas Wielinga 0-1
Frits Geelhoed Jasper Albon 0-1
Hidde Heida Kylian Bijvank 1-0
Max Kuijl Ties Terlouw 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 7e ronde jeugdcompetitie 9 november 2012, 1e periode

Simon Gielen Joris Kokje 0-1
Daniël Gielen Rijk van Oostenbrugge 1-0
Anton Belitser Tim Schuttevaer 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Wouter Remmerswaal 1-0
Felix Vogel Mire Gurses 0-1
Thijs Geelhoed Nirwan Rambat Misier 1-0
Hans Niemann Thijs van Zeijts 1-0
Douwe Terlouw Tijn Oldenburg ½-½
Guido Alberts Maarten Blommestein 1-0
Quirijn van Toledo Tim Muller 1-0
Coen Prins Frits Geelhoed 1-0
Max Kuijl Kylian Bijvank 0-1
Ties Terlouw Hidde Heida 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 6e ronde jeugdcompetitie 2 november 2012, 1e periode

Hawkie Chang Joris Kokje 0-1
Tim Schuttevaer Daniël Gielen 1-0
Lena de Kraker Manuel Rodriguez Ruiz 1-0
Jochem Schoppen Anton Belitser ½-½
Wouter Remmerswaal Mire Gurses ½-½
Thijs van Zeijts Felix Vogel 0-1
Hans Niemann gastspeler ½-½
Nirwan Rambat Misier Tijn Oldenburg 1-0
Maarten Blommestein Douwe Terlouw 0-1
Tim Muller Ilion van der Geugten 0-1
Coen Prins Joost van der Pouw 0-1
Thomas Wielinga Kylian Bijvank 1-0
Hidde Heida Max Kuijl 0-1
Jasper Albon Ties Terlouw 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 5e ronde jeugdcompetitie 26 oktober 2012, 1e periode

Joris Kokje Tim Schuttevaer ½-½
Daniël Gielen Lena de Kraker 1-0
Manuel Rodriguez Ruiz Simon Gielen 0-1
Anton Belitser Felix Vogel 1-0
Rijk van Oostenbrugge Thijs van Zeijts 1-0
gastspeler Wouter Remmerswaal 0-1
Thijs Geelhoed Hans Niemann 1-0
Tim Muller Maarten Blommestein ½-½
Thomas Wielinga Coen Prins 0-1
Jasper Albon Ilion van der Geugten 0-1
Frits Geelhoed Max Kuijl 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 4e ronde jeugdcompetitie 19 oktober 2012, 1e periode

Rijk van Oostenbrugge Joris Kokje 0-1
Lena de Kraker Thijs Geelhoed 1-0
Frits Geelhoed Hans Niemann 0-1
Ties Terlouw Douwe Terlouw 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 3e ronde jeugdcompetitie 28 september 2012, 1e periode

Joris Kokje Lena de Kraker 1-0
Tim Schuttevaer Jochem Schoppen 1-0
Mire Gurses Manuel Rodriguez Ruiz 0-1
Thijs Geelhoed Rijk van Oostenbrugge 0-1
Maarten Blommestein Anton Belitser 0-1
Ties Terlouw gastspeler 0-1
Tijn Oldenburg Tim Muller 1-0
Douwe Terlouw Coen Prins 1-0
Frits Geelhoed Thomas Wielinga ½-½
Ilion van der Geugten Max Kuijl 1-0
Kylian Bijvank Jasper Albon 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 2e ronde jeugdcompetitie 7 september 2012, 1e periode

Rijk van Oostenbrugge Hawkie Chang 0-1
Manuel Rodriguez Ruiz Daniël Gielen 0-1
Anton Belitser Thijs van Zeijts 0-1
Jochem Schoppen Mire Gurses 1-0
Felix Vogel Tim Schuttevaer 0-1
Maarten Blommestein Wouter Remmerswaal 0-1
Douwe Terlouw Nirwan Rambat Misier 0-1
Thomas Wielinga Tijn Oldenburg ½-½
Max Kuijl Coen Prins 0-1
Ilion van der Geugten Frits Geelhoed 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 1e ronde jeugdcompetitie 7 september 2012, 1e periode

Daniël Gielen Joris Kokje ½-½
Lena de Kraker Simon Gielen 1-0
Tim Schuttevaer Manuel Rodriguez Ruiz ½-½
Anton Belitser Rijk van Oostenbrugge 0-1
Thijs van Zeijts Thijs Geelhoed 0-1
Coen Prins gastspeler 1-0
Nirwan Rambat Misier Maarten Blommestein 0-1
Hans Niemann Douwe Terlouw 1-0
Tijn Oldenburg Frits Geelhoed 1-0
Max Kuijl Thomas Wielinga 0-1
Kylian Bijvank Ties Terlouw 1-0
Jasper Albon Hidde Heida 1-0

Terug naar boven

archief interne competitie

Hieronder vind je uitslagen en eindstanden uit eerdere jaargangen van de interne competitie. De actuele stand vind je hier.

Eindstand interne competitie 2015-2016 na 30 ronden en 7 tussenronden

pos van naam ranglijst score W/Z partijen
1 (1) Daan Schönberger 221.15 21.15 0 14.0/16
2 (11) Philip Verlinde 208.90 18.90 1 12.5/17
3 (2) Tjerk Hacquebord 204.75 5.75 1 9.5/15
4 (3) Albertus ten Hertog 202.40 4.40 0 7.0/12
5 (12) Kees Verweij 197.30 8.30 -1 3.5/ 5
6 (7) Kees Vreeken 195.50 1.50 2 10.0/20
7 (6) Jeffrey van Renswoude 195.10 0.10 0 1.0/ 2
8 (5) Jan Bettman 194.80 -1.20 1 11.0/21
9 (8) Joris Kokje 193.00 0.00 0 0.0/ 0
10 (9) Kees Pafort 189.05 -2.95 -1 10.5/21
11 (16) Kasim Wandy 189.05 4.05 -2 10.5/20
12 (20) Johnny de Kraker 187.60 6.60 0 7.0/12
13 (23) Bart-Jan Andriessen 185.10 7.10 0 9.5/18
14 (22) Erik Janse 184.85 5.85 0 5.5/10
15 (13) Jeroen Bakker 184.80 -3.20 1 0.0/ 1
16 (10) Roel Dormits 183.70 -7.30 -2 5.0/12
17 (26) Gavin Wallace 183.50 8.50 1 3.5/ 5
18 (18) Lena de Kraker 183.35 0.35 0 2.0/ 4
19 (14) Maarten Löffler 183.00 -4.00 2 4.0/10
20 (17) Paula Vennix 181.80 -2.20 1 1.0/ 3
21 (15) Jan Wiggerman 181.10 -4.90 1 5.5/13
22 (4) Wout van Goor 179.50 -17.50 -1 13.0/29
23 (19) Mitchel Wallace 179.35 -2.65 -1 0.0/ 1
24 (37) Tony Schoen 178.60 14.60 -1 8.0/13
25 (21) Paul van Leeuwenkamp 178.45 -1.55 0 12.0/24
26 (24) Frank Bax 177.05 0.05 -1 0.5/ 1
27 (32) Wouter Le Fèvre 176.80 7.80 1 9.5/17
28 (28) Daniël Gielen 174.55 1.55 0 4.0/ 8
29 (31) Bram van Reemst 173.15 3.15 -1 11.0/21
30 (25) Almer Toby 172.90 -3.10 -1 0.0/ 1
31 (29) Roland Bijvank 172.00 0.00 0 0.0/ 0
32 (27) Rico van der Pol 171.35 -2.65 -1 0.0/ 1
33 (36) Piet Homan 171.25 6.25 0 13.5/26
34 (30) David Koops 167.75 -3.25 -1 0.0/ 1
35 (38) Roy Stekelenburg 165.95 2.95 -1 6.0/11
36 (35) PieterJan Mellegers 165.55 -0.45 2 10.0/20
37 (33) Ewoud Loots 164.35 -3.65 1 1.0/ 3
38 (40) Jelle Vellema 164.00 3.00 -1 2.0/ 3
39 (34) Maarten Verdult 163.95 -3.05 -1 0.0/ 1
40 (43) Rijn de Jonge 162.50 4.50 2 11.5/20
41 (39) Thijs Geelhoed 162.30 0.30 0 1.0/ 2
42 (53) Joop Veld 160.75 12.75 3 10.5/17
43 (42) Ronny van der Heijden 159.00 0.00 0 0.0/ 0
44 (47) Frans Jacobs 156.95 2.95 -1 13.5/25
45 (52) Andries Uiterwaal 156.15 7.15 1 8.5/15
46 (51) Maarten Metz 155.90 5.90 3 13.0/25
47 (41) Bas van Delft 154.60 -5.40 0 5.5/12
48 (46) Sebastiaan Hensen 152.40 -2.60 1 0.0/ 1
49 (49) Jessie Mang 152.25 0.25 0 1.0/ 2
50 (45) Jon Kamphuis 150.90 -5.10 2 13.0/26
51 (58) Oele Dijkhuis 150.20 7.20 -2 3.0/ 4
52 (44) Simon Reumer 150.10 -6.90 -1 2.5/ 7
53 (48) Ricardo Heins 149.85 -3.15 1 10.0/21
54 (56) Bertus van Zwam 148.90 3.90 1 14.5/27
55 (60) Paul Meijer 148.70 7.70 -2 16.0/30
56 (54) Kylian Bijvank 147.00 0.00 0 0.0/ 0
57 (55) Ernst Schreuder 145.30 -0.70 0 13.5/26
58 (62) Henk van Ginkel 144.65 5.65 -1 14.5/27
59 (57) Bets Stegeman 138.65 -5.35 -1 3.5/ 9
60 (68) Jasper van der Minnen 138.20 5.20 -1 13.0/27
61 (67) Thomas Wielinga 138.10 4.10 1 7.0/13
62 (50) Tim Schuttevaer 137.25 -13.75 0 1.0/ 6
63 (59) Michiel van der Linden 136.25 -5.75 -1 3.0/ 7
64 (64) Tia van der Let 135.65 -1.35 0 1.0/ 2
65 (63) Jan Schoonhoven 135.25 -2.75 -2 9.5/20
66 (66) Arjan Schippers 132.05 -2.95 -1 0.0/ 1
67 (61) Henk Schulten 131.55 -8.45 1 6.0/15
68 (65) Loes van Gool 125.10 -10.90 0 4.0/13
69 (69) Mieps Fontein 113.50 -18.50 0 3.5/18
70 (70) Annemarie Stallinga 101.75 -29.25 -1 1.0/18

Uitslagen 30e ronde interne competitie op 17 juni 2016
Uitslagen 29e ronde interne competitie op 10 juni 2016
Uitslagen 28e ronde interne competitie op 3 juni 2016
Uitslagen 27e ronde interne competitie op 27 mei 2016
Uitslagen 26e ronde interne competitie op 20 mei 2016
Uitslagen 25e ronde interne competitie op 13 mei 2016
Uitslagen 24e ronde interne competitie op 6 mei 2016
Uitslagen 23e ronde interne competitie op 22 april 2016
Uitslagen 22e ronde interne competitie op 15 april 2016
Uitslagen 21e ronde interne competitie op 1 april 2016
Uitslagen 20e ronde interne competitie op 18 maart 2016
Uitslagen 19e ronde interne competitie op 11 maart 2016
Uitslagen 18e ronde interne competitie op 4 maart 2016
Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 26 februari 2016
Uitslagen 17e ronde interne competitie op 19 februari 2016
Uitslagen 16e ronde interne competitie op 5 februari 2016
Uitslagen 15e ronde interne competitie op 29 januari 2016
Uitslagen 14e ronde interne competitie op 15 januari 2016
Uitslagen 13e ronde interne competitie op 8 januari 2016
Uitslagen 12e ronde interne competitie op 18 december 2015
Uitslagen 11e ronde interne competitie op 11 december 2015
Uitslagen 10e ronde interne competitie op 27 november 2015
Uitslagen 9e ronde interne competitie op 20 november 2015
Uitslagen 8e ronde interne competitie op 13 november 2015
Uitslagen 7e ronde interne competitie op 6 november 2015
Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 30 oktober 2015
Uitslagen 6e ronde interne competitie op 23 oktober 2015
Uitslagen 5e ronde interne competitie op 16 oktober 2015
Uitslagen 4e ronde interne competitie op 9 oktober 2015
Uitslagen 3e ronde interne competitie op 18 september 2015
Uitslagen 2e ronde interne competitie op 11 september 2015
Uitslagen 1e ronde interne competitie op 28 augustus 2015
Terug naar boven


Uitslagen 30e ronde interne competitie op 17 juni 2016

Daan Schönberger Bart-Jan Andriessen 1-0
Tjerk Hacquebord Tony Schoen 1-0
Kees Pafort Albertus ten Hertog 0-1
Piet Homan Kasim Wandy 0-1
Paul van Leeuwenkamp Wout van Goor 1-0
Wouter Le Fèvre Roy Stekelenburg 1-0
Joop Veld PieterJan Mellegers ½-½
Maarten Metz Rijn de Jonge 0-1
Frans Jacobs Ricardo Heins 1-0
Bertus van Zwam Loes van Gool ½-½
Paul Meijer Ernst Schreuder ½-½
Mieps Fontein Henk van Ginkel 0-1
Henk Schulten Jasper van der Minnen 0-1


Uitslagen 29e ronde interne competitie op 10 juni 2016

Daan Schönberger Kasim Wandy 1-0
Philip Verlinde Kees Verweij ½-½
Jan Bettman Tjerk Hacquebord ½-½
Wout van Goor Kees Pafort 0-1
Bart-Jan Andriessen Wouter Le Fèvre ½-½
Piet Homan Erik Janse ½-½
Paul van Leeuwenkamp Roy Stekelenburg 1-0
Frans Jacobs Bram van Reemst 0-1
Jon Kamphuis Maarten Metz 0-1
Rijn de Jonge Paul Meijer 1-0
Ricardo Heins Ernst Schreuder 1-0
Bets Stegeman Bertus van Zwam 0-1
Henk van Ginkel Henk Schulten 1-0
Jasper van der Minnen Mieps Fontein 1-0


Uitslagen 28e ronde interne competitie op 3 juni 2016

Kees Pafort Daan Schönberger 0-1
Erik Janse Bart-Jan Andriessen 0-1
Daniël Gielen Paul van Leeuwenkamp 1-0
Maarten Metz Roy Stekelenburg 0-1
PieterJan Mellegers Piet Homan 0-1
Frans Jacobs Thomas Wielinga 1-0
Ernst Schreuder Bertus van Zwam 0-1
Henk van Ginkel Jon Kamphuis 0-1
Jasper van der Minnen Paul Meijer 0-1
Mieps Fontein Bets Stegeman ½-½


Uitslagen 27e ronde interne competitie op 27 mei 2016

Albertus ten Hertog Daan Schönberger ½-½
Philip Verlinde Tjerk Hacquebord 0-1
Erik Janse Kees Pafort 0-1
Kasim Wandy Bart-Jan Andriessen 0-1
Maarten Löffler Jan Bettman 0-1
Tony Schoen Wout van Goor 1-0
Paul van Leeuwenkamp Wouter Le Fèvre ½-½
Bram van Reemst Piet Homan 0-1
Paul Meijer Bas van Delft 1-0
Joop Veld Bertus van Zwam 1-0
Ernst Schreuder Frans Jacobs 1-0
Ricardo Heins Maarten Metz 0-1
Jon Kamphuis Henk Schulten 1-0


Uitslagen 26e ronde interne competitie op 20 mei 2016

Daan Schönberger Erik Janse 1-0
Jan Bettman Philip Verlinde 0-1
Tjerk Hacquebord Albertus ten Hertog 0-1
Kees Vreeken Johnny de Kraker 1-0
Jeroen Bakker Kasim Wandy 0-1
Bart-Jan Andriessen Wout van Goor 0-1
PieterJan Mellegers Kees Pafort 0-1
Wouter Le Fèvre Bram van Reemst 1-0
Piet Homan Paul van Leeuwenkamp 0-1
Maarten Metz Bas van Delft 0-1
Joop Veld Frans Jacobs ½-½
Ernst Schreuder Bets Stegeman 0-1
Bertus van Zwam Paul Meijer ½-½
Loes van Gool Jon Kamphuis 0-1
Henk van Ginkel Jasper van der Minnen ½-½
Thomas Wielinga Tia van der Let 1-0
Michiel van der Linden Mieps Fontein ½-½


Uitslagen 25e ronde interne competitie op 13 mei 2016

Philip Verlinde Daan Schönberger ½-½
Tjerk Hacquebord Kasim Wandy ½-½
Kees Vreeken Erik Janse 0-1
Johnny de Kraker Lena de Kraker 1-0
Wout van Goor Mitchel Wallace 1-0
Maarten Löffler Bram van Reemst 1-0
PieterJan Mellegers Bart-Jan Andriessen 0-1
Kees Pafort Piet Homan 1-0
Wouter Le Fèvre Tony Schoen 0-1
Maarten Metz Frans Jacobs ½-½
Ricardo Heins Bertus van Zwam ½-½
Henk Schulten Ernst Schreuder 0-1
Jon Kamphuis Thomas Wielinga ½-½
Mieps Fontein Paul Meijer 0-1
Jasper van der Minnen Jan Schoonhoven 1-0
Tia van der Let Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 24e ronde interne competitie op 6 mei 2016

Jan Bettman Daan Schönberger 0-1
Tjerk Hacquebord Johnny de Kraker 1-0
Kasim Wandy Wout van Goor 1-0
Kees Pafort Wouter Le Fèvre 1-0
Bram van Reemst Almer Toby 1-0
Andries Uiterwaal PieterJan Mellegers 0-1
Piet Homan Frans Jacobs 1-0
Henk van Ginkel Maarten Metz 0-1
Paul Meijer Ricardo Heins 0-1
Jon Kamphuis Jan Schoonhoven ½-½
Loes van Gool Jasper van der Minnen ½-½
Annemarie Stallinga Mieps Fontein 0-1


Uitslagen 23e ronde interne competitie op 22 april 2016

Bas van Delft Jan Bettman 0-1
Maarten Löffler Wout van Goor 0-1
Piet Homan Kees Pafort 1-0
Paul van Leeuwenkamp Tony Schoen 0-1
PieterJan Mellegers Frans Jacobs 1-0
Maarten Metz Joop Veld 0-1
Ricardo Heins Andries Uiterwaal 0-1
Rijn de Jonge Henk Schulten 1-0
Bertus van Zwam Henk van Ginkel ½-½
Jon Kamphuis Annemarie Stallinga 1-0
Bets Stegeman Paul Meijer 0-1
Thomas Wielinga Jan Schoonhoven ½-½
Jasper van der Minnen Michiel van der Linden 0-1
Mieps Fontein Loes van Gool ½-½
Bram van Reemst uitgeloot


Uitslagen 22e ronde interne competitie op 15 april 2016

Erik Janse Philip Verlinde ½-½
Tjerk Hacquebord Kees Vreeken 0-1
Gavin Wallace Albertus ten Hertog ½-½
Jan Bettman Wout van Goor 1-0
Kasim Wandy Paul van Leeuwenkamp 1-0
Bart-Jan Andriessen Bram van Reemst ½-½
Joop Veld Wouter Le Fèvre 0-1
PieterJan Mellegers Ricardo Heins 1-0
Piet Homan Henk van Ginkel 1-0
Maarten Metz Paul Meijer 1-0
Rijn de Jonge Andries Uiterwaal 1-0
Jon Kamphuis Ernst Schreuder 0-1
Bertus van Zwam Jasper van der Minnen 1-0
Henk Schulten Jan Schoonhoven 1-0
Thomas Wielinga Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 21e ronde interne competitie op 1 april 2016

Wout van Goor Erik Janse 0-1
Roel Dormits Jan Bettman 0-1
Bart-Jan Andriessen Kees Pafort 1-0
Bram van Reemst Kasim Wandy ½-½
Paul van Leeuwenkamp PieterJan Mellegers 1-0
Tony Schoen Piet Homan 1-0
Ewoud Loots Andries Uiterwaal 1-0
Frans Jacobs Bas van Delft 1-0
Jasper van den Minnen Maarten Metz 0-1
Rijn de Jonge Jan Schoonhoven ½-½
Paul Meijer Henk van Ginkel 0-1
Ernst Schreuder Loes van Gool ½-½
Henk Schulten Mieps Fontein ½-½
Bertus van Zwam Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 20e ronde interne competitie op 18 maart 2016

Philip Verlinde Kasim Wandy 1-0
Albertus ten Hertog Kees Vreeken 0-1
Wout van Goor Roel Dormits ½-½
Jan Wiggerman Daniel Gielen 0-1
Bram van Reemst Paul van Leeuwenkamp 0-1
Paul Meijer Piet Homan 0-1
Bertus van Zwam Rijn de Jonge 0-1
Henk van Ginkel Loes van Gool 1-0
Annemarie Stallinga Ernst Schreuder 0-1
Jan Schoonhoven Mieps Fontein 1-0


Uitslagen 19e ronde interne competitie op 11 maart 2016

Kees Vreeken Daan Schönberger ½-½
Bart-Jan Andriessen Philip Verlinde 0-1
Wout van Goor Tjerk Hacquebord 0-1
Jan Wiggerman Roel Dormits ½-½
Roy Stekelenburg Jan Bettman 0-1
Frans Jacobs Jon Kamphuis 1-0
Ernst Schreuder Henk van Ginkel 0-1
Jan Schoonhoven Paul Meijer 0-1
Henk Schulten Bertus van Zwam ½-½
Annemarie Stallinga Jasper van der Minnen 0-1


Uitslagen 18e ronde interne competitie op 4 maart 2016

Kees Vreeken Wout van Goor ½-½
Kasim Wandy Roel Dormits ½-½
Jan Bettman Paul van Leeuwenkamp 1-0
Maarten Metz Bram van Reemst 0-1
Wouter Le Fèvre PieterJan Mellegers ½-½
Ernst Schreuder Piet Homan ½-½
Jan Schoonhoven Frans Jacobs 0-1
Paul Meijer Jon Kamphuis 0-1
Annemarie Stallinga Henk van Ginkel 0-1
Jasper van der Minnen Thomas Wielinga 1-0
Maarten Löffler uitgeloot


Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 26 februari 2016

Ricardo Heins Jan Bettman 0-1
PieterJan Mellegers Jon Kamphuis 1-0
Frans Jacobs Jasper van der Minnen 1-0
Paul Meijer Henk Schulten 1-0
Loes van Gool Bertus van Zwam ½-½


Uitslagen 17e ronde interne competitie op 19 februari 2016

Daan Schönberger Tjerk Hacquebord 1-0
Tony Schoen Philip Verlinde 0-1
Albertus ten Hertog Jan Wiggerman 1-0
Wout van Goor Piet Homan 1-0
PieterJan Mellegers Maarten Metz 1-0
Jon Kamphuis Ricardo Heins 0-1
Henk Schulten Frans Jacobs 1-0
Rijn de Jonge Ernst Schreuder 1-0
Bertus van Zwam Bets Stegeman ½-½
Henk van Ginkel Paul Meijer 0-1
Mieps Fontein Jasper van der Minnen 0-1


Uitslagen 16e ronde interne competitie op 5 februari 2016

Daan Schönberger Jan Wiggerman 1-0
Philip Verlinde Albertus ten Hertog 1-0
Gavin Wallace Kees Vreeken 1-0
Paul van Leeuwenkamp Kees Pafort ½-½
Jan Bettman Kasim Wandy ½-½
Bram van Reemst David Koops 1-0
Piet Homan PieterJan Mellegers 1-0
Jon Kamphuis Roy Stekelenburg 0-1
Maarten Metz Tony Schoen 0-1
Ernst Schreuder Paul Meijer 1-0
Henk van Ginkel Jan Schoonhoven 0-1
Mieps Fontein Bertus van Zwam 0-1
Rijn de Jonge Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 15e ronde interne competitie op 29 januari 2016

Paula Vennix Wout van Goor ½-½
Johnny de Kraker Kees Vreeken ½-½
Maarten Löffler Paul van Leeuwenkamp 1-0
PieterJan Mellegers Gavin Wallace 0-1
Wouter Le Fèvre Jon Kamphuis 1-0
Jasper van der Minnen Bram van Reemst 0-1
Bas van Delft Maarten Metz 0-1
Joop Veld Paul Meijer 1-0
Ricardo Heins Frans Jacobs ½-½
Bertus van Zwam Ernst Schreuder ½-½
Henk van Ginkel Rijn de Jonge 1-0
Thomas Wielinga Henk Schulten 0-1


Uitslagen 14e ronde interne competitie op 15 januari 2016

Philip Verlinde Tjerk Hacquebord 1-0
Roel Dormits Albertus ten Hertog 0-1
Wout van Goor Paul van Leeuwenkamp 1-0
Jan Wiggerman Jan Bettman 1-0
Kees Vreeken Kasim Wandy 1-0
Kees Pafort PieterJan Mellegers 1-0
Roy Stekelenburg Bram van Reemst 1-0
Daniël Gielen Wouter Le Fèvre 0-1
Maarten Metz Piet Homan ½-½
Jon Kamphuis Simon Reumer 1-0
Frans Jacobs Mieps Fontein 1-0
Thomas Wielinga Henk van Ginkel 1-0
Ernst Schreuder Jasper van der Minnen 1-0
Henk Schulten uitgeloot


Uitslagen 13e ronde interne competitie op 8 januari 2016

Kees Verweij Daan Schönberger 0-1
Albertus ten Hertog Wout van Goor 1-0
Kees Vreeken Roel Dormits 0-1
Kasim Wandy Kees Pafort 1-0
Jan Bettman Bart-Jan Andriessen ½-½
Paul van Leeuwenkamp Daniël Gielen 1-0
Bram van Reemst Maarten Verdult 1-0
Wouter Le Fèvre Thijs Geelhoed 1-0
Tony Schoen Joop Veld 1-0
Paul Meijer Frans Jacobs ½-½
Bertus van Zwam Oele Dijkhuis 0-1
Jasper van der Minnen Henk van Ginkel 0-1
Mieps Fontein Ernst Schreuder 0-1
Annemarie Stallinga Jan Schoonhoven ½-½
Philip Verlinde uitgeloot


Uitslagen 12e ronde interne competitie op 18 december 2015

Johnny de Kraker Jan Wiggerman 1-0
Wout van Goor Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Bas van Delft 0-1
Piet Homan Joop Veld 1-0
Simon Reumer Bertus van Zwam ½-½
Paul Meijer Rijn de Jonge 1-0
Ernst Schreuder Henk Schulten ½-½
Jan Schoonhoven Tim Schuttevaer ½-½
Michiel van der Linden Annemarie Stallinga 1-0
Kees Vreeken oneven


Uitslagen 11e ronde interne competitie op 11 december 2015

Jan Wiggerman Philip Verlinde 0-1
Kees Pafort Wout van Goor ½-½
Roel Dormits Johnny de Kraker ½-½
Kees Vreeken Daniël Gielen 1-0
Roy Stekelenburg Paul van Leeuwenkamp 1-0
Bram van Reemst Wouter Le Fèvre 1-0
Bas van Delft Piet Homan ½-½
Maarten Metz Jon Kamphuis ½-½
Joop Veld Simon Reumer 1-0
Ricardo Heins Rijn de Jonge 1-0
Frans Jacobs Ernst Schreuder 1-0
Henk van Ginkel Bertus van Zwam ½-½
Annemarie Stallinga Paul Meijer 0-1
Bets Stegeman Jasper van der Minnen 1-0
Mieps Fontein Jan Schoonhoven 0-1
Albertus ten Hertog oneven


Uitslagen 10e ronde interne competitie op 27 november 2015

Jan Wiggerman Kees Pafort 1-0
Wout van Goor Maarten Löffler 1-0
Paul van Leeuwenkamp Frank Bax ½-½
Bart-Jan Andriessen Kees Vreeken 0-1
PieterJan Mellegers Tony Schoen 1-0
Piet Homan Bram van Reemst 0-1
Rijn de Jonge Bas van Delft 0-1
Sebastiaan Hensen Jon Kamphuis 0-1
Andries Uiterwaal Paul Meijer 1-0
Bets Stegeman Maarten Metz 0-1
Bertus van Zwam Frans Jacobs ½-½
Jan Schoonhoven Ricardo Heins 0-1
Ernst Schreuder Thomas Wielinga 1-0
Henk van Ginkel Mieps Fontein 1-0
Henk Schulten Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 9e ronde interne competitie op 20 november 2015

Kees Pafort Kees Verweij 0-1
Philip Verlinde Wout van Goor 1-0
Kees Vreeken Paul van Leeuwenkamp 0-1
Jan Bettman PieterJan Mellegers 1-0
Piet Homan Maarten Löffler 0-1
Bram van Reemst Joop Veld 1-0
Jon Kamphuis Roy Stekelenburg 0-1
Frans Jacobs Maarten Metz 0-1
Andries Uiterwaal Ernst Schreuder 1-0
Paul Meijer Bertus van Zwam ½-½
Ricardo Heins Henk van Ginkel 1-0
Tim Schuttevaer Jasper van der Minnen 0-1
Thomas Wielinga Mieps Fontein 1-0


Uitslagen 8e ronde interne competitie op 13 november 2015

Daan Schönberger Philip Verlinde 1-0
Tjerk Hacquebord Jan Wiggerman 1-0
Kees Verweij Jan Bettman 1-0
Roel Dormits Wout van Goor ½-½
Kasim Wandy Tony Schoen 1-0
Gavin Wallace Bart-Jan Andriessen 0-1
Jon Kamphuis Piet Homan 0-1
Bas van Delft Joop Veld 0-1
Bertus van Zwam Andries Uiterwaal ½-½
Henk van Ginkel Frans Jacobs 0-1
Paul Meijer Jasper van der Minnen 1-0
Ricardo Heins Thomas Wielinga 1-0
Jan Schoonhoven Michiel van der Linden 1-0
Annemarie Stallinga Loes van Gool Afg. (½-½)
Ernst Schreuder uitgeloot


Uitslagen 7e ronde interne competitie op 6 november 2015

Paul van Leeuwenkamp Jan Wiggerman 1-0
Erik Janse Wout van Goor ½-½
Daniël Gielen Ewoud Loots 1-0
Bets Stegeman Bas van Delft 0-1
Andries Uiterwaal Jon Kamphuis 0-1
Rijn de Jonge Simon Reumer 1-0
Maarten Metz Bertus van Zwam ½-½
Ernst Schreuder Jan Schoonhoven 1-0
Mieps Fontein Annemarie Stallinga ½-½
Kasim Wandy uitgeloot


Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 30 oktober 2015

Jan Wiggerman Kees Vreeken 1-0
Bertus van Zwam Kees Pafort 0-1
Wout van Goor PieterJan Mellegers 1-0
Jon Kamphuis Johnny de Kraker 0-1
Frans Jacobs Rijn de Jonge 0-1
Paul Meijer Henk van Ginkel ½-½
Ernst Schreuder Ricardo Heins 1-0
Jasper van der Minnen Henk Schulten ½-½


Uitslagen 6e ronde interne competitie op 23 oktober 2015

Daan Schönberger Albertus ten Hertog 1-0
Kees Pafort Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Roel Dormits 1-0
Wout van Goor Johnny de Kraker ½-½
Maarten Löffler Kees Vreeken 0-1
Lena de Kraker Bart-Jan Andriessen 1-0
Kasim Wandy Wouter Le Fèvre 1-0
PieterJan Mellegers Andries Uiterwaal 1-0
Paul van Leeuwenkamp Piet Homan 1-0
Tony Schoen Bram van Reemst 1-0
Joop Veld Henk van Ginkel 1-0
Rijn de Jonge Oele Dijkhuis 0-1
Jan Schoonhoven Bertus van Zwam ½-½
Maarten Metz Ernst Schreuder 1-0
Annemarie Stallinga Ricardo Heins 0-1
Jasper van der Minnen Loes van Gool 1-0


Uitslagen 5e ronde interne competitie op 16 oktober 2015

Wout van Goor Jan Wiggerman 0-1
Kees Vreeken Paula Vennix ½-½
Bart-Jan Andriessen Paul van Leeuwenkamp 1-0
Piet Homan Paul Meijer 1-0
Bram van Reemst Bas van Delft 1-0
Joop Veld Jon Kamphuis 0-1
Andries Uiterwaal Frans Jacobs 1-0
Rijn de Jonge Maarten Metz 1-0
Henk van Ginkel Ernst Schreuder 1-0
Bertus van Zwam Tim Schuttevaer 1-0
Ricardo Heins Jasper van der Minnen 0-1


Uitslagen 4e ronde interne competitie op 9 oktober 2015

Jeffrey van Renswoude Daan Schönberger 0-1
Tjerk Hacquebord Wout van Goor 1-0
Jan Bettman Kees Pafort 0-1
Kees Vreeken Philip Verlinde 0-1
Johnny de Kraker Bart-Jan Andriessen ½-½
Kasim Wandy Gavin Wallace 0-1
Wouter Le Fèvre Piet Homan ½-½
Paul van Leeuwenkamp Bram van Reemst 1-0
Roy Stekelenburg Jelle Vellema 0-1
Frans Jacobs Joop Veld ½-½
Jon Kamphuis Rijn de Jonge 1-0
Simon Reumer Maarten Metz 1-0
Michiel van der Linden Andries Uiterwaal 0-1
Loes van Gool Jan Schoonhoven 0-1
Paul Meijer Annemarie Stallinga 1-0
Thomas Wielinga Jasper van der Minnen 1-0

Uitslag extra interne partij tijdens vierkampentoernooi op 2 oktober 2015

Jan Bettman Maarten Löffler 1-0

Uitslag extra interne partij tijdens vierkampentoernooi op 25 september 2015

Erik Janse Jan Bettman 1-0


Uitslagen 3e ronde interne competitie op 18 september 2015

Albertus ten Hertog Tjerk Hacquebord 0-1
Kees Pafort Jeffrey van Renswoude 0-1
Wout van Goor Kees Vreeken ½-½
Maarten Löffler Roel Dormits 0-1
Lena de Kraker Philip Verlinde 0-1
Bart-Jan Andriessen Kasim Wandy ½-½
Johnny de Kraker Rico van der Pol 1-0
Wouter Le Fèvre Paul van Leeuwenkamp ½-½
Bram van Reemst Daniël Gielen 0-1
Piet Homan Roy Stekelenburg 1-0
Thijs Geelhoed Jelle Vellema 1-0
Bas van Delft Jon Kamphuis 1-0
Joop Veld Rijn de Jonge 1-0
Maarten Metz Ricardo Heins 1-0
Andries Uiterwaal Oele Dijkhuis 1-0
Tim Schuttevaer Bets Stegeman ½-½
Ernst Schreuder Michiel van der Linden 1-0
Paul Meijer Loes van Gool ½-½
Jasper van der Minnen Mieps Fontein 1-0


Uitslagen 2e ronde interne competitie op 11 september 2015

Tjerk Hacquebord Daan Schönberger ½-½
Albertus ten Hertog Jan Bettman 1-0
Kees Vreeken Kees Pafort 0-1
Roel Dormits Kees Verweij 0-1
Kasim Wandy Johnny de Kraker 1-0
Paul van Leeuwenkamp Erik Janse 0-1
Daniël Gielen Bart-Jan Andriessen 0-1
PieterJan Mellegers Bram van Reemst 1-0
Tony Schoen Wouter Le Fèvre 0-1
Ewoud Loots Piet Homan 0-1
Roy Stekelenburg Paul Meijer 1-0
Jon Kamphuis Frans Jacobs ½-½
Rijn de Jonge Jessie Mang 1-0
Andries Uiterwaal Simon Reumer 0-1
Ricardo Heins Joop Veld 0-1
Tim Schuttevaer Maarten Metz 0-1
Bertus van Zwam Michiel van der Linden ½-½
Henk Schulten Henk van Ginkel 0-1
Jan Schoonhoven Jasper van der Minnen 1-0
Annemarie Stallinga Thomas Wielinga 0-1


Uitslagen 1e ronde interne competitie op 28 augustus 2015

Daan Schönberger Wout van Goor 1-0
Jan Bettman Kees Vreeken ½-½
Kees Pafort Roel Dormits ½-½
Philip Verlinde Maarten Löffler 0-1
Jan Wiggerman Kasim Wandy 1-0
Paula Vennix Lena de Kraker 0-1
Johnny de Kraker Paul van Leeuwenkamp 1-0
Bart-Jan Andriessen PieterJan Mellegers 0-1
Piet Homan Tony Schoen 0-1
Jelle Vellema Rijn de Jonge 1-0
Simon Reumer Jon Kamphuis 0-1
Frans Jacobs Ricardo Heins 1-0
Jessie Mang Tim Schuttevaer 1-0
Maarten Metz Andries Uiterwaal 0-1
Joop Veld Ernst Schreuder 1-0
Oele Dijkhuis Paul Meijer 1-0
Henk van Ginkel Jan Schoonhoven 1-0
Loes van Gool Arjan Schippers 1-0
Jasper van der Minnen Annemarie Stallinga 1-0
 

Eindstand interne competitie 2014-2015 na 33 ronden en 4 tussenronden d.d. 19 juni 2015
NB: de progressiescore ontbreekt in onderstaande tabel. Deze zal z.s.m. alsnog worden toegevoegd.

pos van naam ranglijst W/Z partijen
1 4 Daan Schönberger 220.40 0 16.0/20
2 3 Tjerk Hacquebord 207.60 -2 12.5/20
3 7 Albertus ten Hertog 205.85 0 10.5/16
4 6 Wout van Goor 204.50 1 18.5/31
5 74 Jan Bettman 200.95 0 11.0/18
6 9 Jeffrey van Renswoude 199.00 0 1.5/ 2
7 1 Kees Vreeken 195.35 -1 9.0/17
8 15 Joris Kokje 194.15 1 4.0/ 5
9 5 Kees Pafort 191.80 2 13.0/26
10 77 Roel Dormits 191.60 -1 7.5/15
11 14 Philip Verlinde 191.20 0 11.0/20
12 12 Ton Braams 187.00 0 0.0/ 0
13 13 Maarten Löffler 186.90 0 5.0/10
14 8 Kasim Wandy 185.75 2 9.0/20
15 23 Lena de Kraker 185.50 -1 3.0/ 5
16 2 Johnny de Kraker 184.70 1 6.0/15
17 67 Paul den Boer 184.60 1 4.0/11
18 21 Paul van Leeuwenkamp 184.00 -1 14.0/25
19 69 Erik Janse 182.40 -1 1.0/ 1
20 11 Gavin Wallace 181.80 0 0.5/ 4
21 16 Maarten Mellegers 181.60 -1 3.0/ 5
22 61 Tom Rose 180.35 -1 1.0/ 1
23 70 Almer Toby 177.75 1 0.0/ 1
24 76 Rico van der Pol 176.30 -1 1.0/ 1
25 17 Roland Bijvank 175.65 1 0.0/ 1
26 20 Peter Das 175.05 -1 0.5/ 1
27 19 David Koops 173.70 0 8.0/16
28 24 Bram van Reemst 173.50 0 7.0/14
29 10 Wouter Le Fèvre 173.35 0 6.5/20
30 39 Ewoud Loots 172.95 1 11.5/19
31 32 PieterJan Mellegers 172.75 0 13.0/22
32 26 Piet Homan 172.45 -2 17.0/32
33 79 Tim de Jonge 169.70 1 1.0/ 1
34 22 Tony Schoen 169.55 -1 10.0/21
35 73 Jochem Schoppen 169.10 -1 4.0/ 5
36 68 Kees Wassink 167.60 -1 0.0/ 1
37 30 Roy Stekelenburg 166.00 0 9.5/18
38 33 Daniël Andel 165.40 0 1.5/ 2
39 72 Bas van Delft 165.00 1 7.5/15
40 35 Ronny van der Heijden 164.90 0 2.0/ 2
41 75 Jonas Jonker 162.30 1 1.0/ 1
42 31 Rijn de Jonge 162.15 1 9.5/19
43 71 Simon Reumer 160.55 0 7.5/12
44 49 Jon Kamphuis 158.10 0 17.0/28
45 37 Edgar Karel 154.05 1 0.0/ 1
46 41 Frans Jacobs 153.75 0 15.0/28
47 42 Ricardo Heins 153.70 -1 10.0/19
48 34 Tim Schuttevaer 152.70 1 3.0/ 9
49 27 Maarten Metz 152.60 -1 9.5/23
50 66 Theo Rooijakkers 150.80 0 1.5/ 4
51 40 Andries Uiterwaal 149.35 0 8.5/20
52 44 Kylian Bijvank 148.25 0 1.0/ 2
53 43 Ernst Schreuder 147.65 0 14.0/28
54 47 Bertus van Zwam 147.00 3 16.0/29
55 54 Bets Stegeman 146.65 -3 11.0/19
56 51 Oele Dijkhuis 144.95 -1 3.0/ 5
57 52 Michiel van der Linden 144.60 1 4.0/ 7
58 38 Paul Meijer 140.55 -1 9.5/25
59 78 Guus van Eeden 139.65 0 1.0/ 2
60 55 Henk Schulten 138.25 0 8.0/16
61 25 Marius Versteegen 137.85 0 2.0/ 2
62 45 Henk van Ginkel 137.80 -2 13.0/28
63 62 Frans Seegers 135.20 0 1.5/ 2
64 48 Jan Schoonhoven 134.80 2 11.0/24
65 50 Tia van der Let 133.70 -1 2.0/ 7
66 56 Loes van Gool 132.15 0 6.5/16
67 46 Thomas Wielinga 131.65 0 6.0/16
68 53 Jasper van der Minnen 129.40 -1 6.5/17
69 58 Mieps Fontein 117.35 3 5.5/21
70 59 Annemarie Stallinga 98.80 1 1.0/23

Uitslag 33e ronde interne competitie op 19 juni 2015
Uitslag 32e ronde interne competitie op 12 juni 2015
Uitslag 31e ronde interne competitie op 5 juni 2015
Uitslag 30e ronde interne competitie op 29 mei 2015
Uitslag 29e ronde interne competitie op 22 mei 2015
Uitslag 28e ronde interne competitie op 15 mei 2015
Uitslag 27e ronde interne competitie op 8 mei 2015
Uitslag 26e ronde interne competitie op 1 mei 2015
Uitslag 25e ronde interne competitie op 24 april 2015
Uitslag 24e ronde interne competitie op 10 april 2015
Uitslag 4e tussenronde interne competitie op 3 april 2015
Uitslagen 23e ronde interne competitie op 27 maart 2015
Uitslagen 22e ronde interne competitie op 20 maart 2015
Uitslagen 21e ronde interne competitie op 13 maart 2015
Uitslagen 20e ronde interne competitie op 6 maart 2015
Uitslagen 19e ronde interne competitie op 20 februari 2015
Uitslagen 18e ronde interne competitie op 13 februari 2015
Uitslagen 17e ronde interne competitie op 6 februari 2015
Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op 30 januari 2015
Uitslagen 16e ronde interne competitie op 23 januari 2015
Uitslagen 15e ronde interne competitie op 16 januari 2015
Uitslagen 14e ronde interne competitie op 9 januari 2015
Uitslagen 13e ronde interne competitie op 2 januari 2015
Uitslagen 12e ronde interne competitie op 19 december 2014
Uitslagen 11e ronde interne competitie op 12 december 2014
Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 5 december 2014
Uitslagen 10e ronde interne competitie op 28 november 2014
Uitslagen 9e ronde interne competitie op 21 november 2014
Uitslagen 8e ronde interne competitie op 14 november 2014
Uitslagen 7e ronde interne competitie op 7 november 2014
Uitslagen 6e ronde interne competitie op 31 oktober 2014
Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 24 oktober 2014
Uitslagen 5e ronde interne competitie op 17 oktober 2014
Uitslagen 4e ronde interne competitie op 10 oktober 2014
Uitslagen 3e ronde interne competitie op 19 september 2014
Uitslagen 2e ronde interne competitie op 5 september 2014
Uitslagen 1e ronde interne competitie op 30 augustus 2014
Eindstand en uitslagen 2013-2014
Eindstand en uitslagen 2012-2013
Terug naar boven


Uitslagen 33e en laatste ronde interne competitie op 19 juni 2015

Daan Schönberger Paul van Leeuwenkamp 1-0
Kees Pafort Tjerk Hacquebord 1-0
Kasim Wandy Wout van Goor ½-½
Albertus ten Hertog Jan Bettman 1-0
Philip Verlinde Wouter Le Fèvre 1-0
Bas van Delft Johnny de Kraker 0-1
Tony Schoen PieterJan Mellegers 0-1
Bets Stegeman Roy Stekelenburg 0-1
Andries Uiterwaal Rijn de Jonge 0-1
Frans Jacobs Ernst Schreuder 1-0
Bertus van Zwam Annemarie Stallinga ½-½
Paul Meijer Henk van Ginkel 1-0
Mieps Fontein Henk Schulten 0-1
Jan Schoonhoven Jasper van der Minnen 1-0


Uitslagen 32e ronde interne competitie op 12 juni 2015

Kees Pafort Daan Schönberger 0-1
Johnny de Kraker Tjerk Hacquebord 0-1
Wout van Goor Bram van Reemst 1-0
Paul van Leeuwenkamp Roel Dormits ½-½
Piet Homan Wouter Le Fèvre ½-½
Roy Stekelenburg Tony Schoen 0-1
Ernst Schreuder Ricardo Heins ½-½
Henk van Ginkel Maarten Metz ½-½
Jan Schoonhoven Frans Jacobs 0-1
Jasper van der Minnen Paul Meijer 0-1
Annemarie Stallinga Loes van Gool 0-1
Jon Kamphuis uitgeloot


Uitslagen 31e ronde interne competitie op 5 juni 2015

Wout van Goor Philip Verlinde 1-0
Roel Dormits Maarten Löffler 1-0
Wouter Le Fèvre Kees Pafort 0-1
Frans Jacobs Paul van Leeuwenkamp 0-1
Tony Schoen Piet Homan 0-1
Rijn de Jonge Simon Reumer 0-1
Tim Schuttevaer Jon Kamphuis 0-1
Maarten Metz Henk Schulten 1-0
Tia van der Let Bertus van Zwam 0-1
Thomas Wielinga Paul Meijer 1-0


Uitslagen 30e ronde interne competitie op 29 mei 2015

Jan Bettman Daan Schönberger 0-1
Paul van Leeuwenkamp Tjerk Hacquebord ½-½
Wout van Goor Kees Pafort 1-0
Bram van Reemst Philip Verlinde 0-1
Roel Dormits Ewoud Loots 1-0
Bas van Delft David Koops 0-1
PieterJan Mellegers Ricardo Heins 1-0
Roy Stekelenburg Maarten Metz 1-0
Rijn de Jonge Frans Jacobs 1-0
Jon Kamphuis Paul Meijer 1-0
Henk Schulten Bertus van Zwam ½-½
Ernst Schreuder Jan Schoonhoven 1-0
Loes van Gool Jasper van der Minnen 1-0
Annemarie Stallinga Henk van Ginkel 0-1


Uitslagen 29e ronde interne competitie op 22 mei 2015

Wout van Goor Daan Schönberger ½-½
Tjerk Hacquebord Philip Verlinde 1-0
Kees Pafort Roel Dormits 0-1
Wouter Le Fèvre Paul van Leeuwenkamp 0-1
David Koops Bram van Reemst 0-1
Ewoud Loots Piet Homan 1-0
Andries Uiterwaal Bas van Delft 0-1
PieterJan Mellegers Rijn de Jonge 1-0
Ricardo Heins Jasper van der Minnen 1-0
Simon Reumer Loes van Gool 0-1
Frans Jacobs Bets Stegeman ½-½
Annemarie Stallinga Jon Kamphuis 0-1
Bertus van Zwam Mieps Fontein 1-0
Henk Schulten Ernst Schreuder 0-1
Jan Schoonhoven Henk van Ginkel ½-½


Uitslagen 28e ronde interne competitie op 15 mei 2015

Daan Schönberger Albertus ten Hertog 1-0
Tjerk Hacquebord Roel Dormits 1-0
Jan Bettman Kees Pafort 1-0
Johnny de Kraker Wout van Goor 0-1
Kasim Wandy Wouter Le Fèvre 1-0
Paul van Leeuwenkamp Tony Schoen 1-0
Bram van Reemst Maarten Metz 1-0
Simon Reumer Ricardo Heins 1-0
Jasper van der Minnen Jon Kamphuis ½-½
Bertus van Zwam Andries Uiterwaal 0-1
Henk van Ginkel Frans Jacobs 0-1
Ernst Schreuder Bets Stegeman 0-1
Paul Meijer Annemarie Stallinga 1-0
Mieps Fontein Jan Schoonhoven 0-1


Uitslagen 27e ronde interne competitie op 8 mei 2015

Wouter Le Fèvre Daan Schönberger 0-1
Tjerk Hacquebord Jan Bettman 0-1
Kees Pafort Albertus ten Hertog ½-½
Johnny de Kraker Philip Verlinde 1-0
Maarten Löffler Wout van Goor 0-1
Kasim Wandy Lena de Kraker 0-1
David Koops Piet Homan 0-1
Tony Schoen Paul van Leeuwenkamp ½-½
Ewoud Loots Bram van Reemst ½-½
Simon Reumer Bets Stegeman 1-0
Maarten Metz Paul Meijer 1-0
Bertus van Zwam Jasper van der Minnen ½-½
Frans Jacobs Andries Uiterwaal ½-½
Jon Kamphuis Mieps Fontein 1-0
Ernst Schreuder Guus van Eeden ½-½
Annemarie Stallinga Jan Schoonhoven ½-½
Thomas Wielinga Henk van Ginkel 0-1


Uitslagen 26e ronde interne competitie op 1 mei 2015

Daan Schönberger Tjerk Hacquebord 0-1
Albertus ten Hertog Wout van Goor 1-0
Philip Verlinde Jan Bettman 0-1
Kees Pafort Paul van Leeuwenkamp 1-0
Roel Dormits Wouter Le Fèvre ½-½
Bram van Reemst Tony Schoen 0-1
Tia van der Let Piet Homan 0-1
Jasper van der Minnen PieterJan Mellegers 0-1
Andries Uiterwaal Bets Stegeman 0-1
Jon Kamphuis Ernst Schreuder 0-1
Bertus van Zwam Henk van Ginkel ½-½
Jan Schoonhoven Henk Schulten 0-1
Mieps Fontein Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 25e ronde interne competitie op 24 april 2015

Bas van Delft Kees Pafort 0-1
Kasim Wandy Roel Dormits 1-0
Paul Meijer Ewoud Loots 0-1
Piet Homan Jon Kamphuis 1-0
Tim Schuttevaer Roy Stekelenburg 0-1
Ricardo Heins Henk van Ginkel 1-0
Frans Jacobs Loes van Gool ½-½
Ernst Schreuder Andries Uiterwaal 0-1
Mieps Fontein Bets Stegeman ½-½
Jasper van der Minnen Thomas Wielinga 1-0


Uitslagen 24e ronde interne competitie op 10 april 2015

Daan Schönberger Joris Kokje ½-½
Wout van Goor Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Roel Dormits 1-0
Paul van Leeuwenkamp Jan Bettman 0-1
PieterJan Mellegers Bas van Delft 0-1
Tim de Jonge Piet Homan 1-0
Rijn de Jonge Ricardo Heins 1-0
Roy Stekelenburg Andries Uiterwaal 1-0
Bertus van Zwam Simon Reumer 0-1
Jon Kamphuis Jan Schoonhoven 1-0
Maarten Metz Ernst Schreuder 1-0
Thomas Wielinga Frans Jacobs 0-1
Guus van Eeden Henk van Ginkel ½-½
Annemarie Stallinga Jasper van der Minnen 0-1
Bram van Reemst uitgeloot


Uitslag 4e tussenronde interne competitie op 3 april 2015

Jasper van der Minnen Frans Jacobs 0-1


Uitslagen 23e ronde interne competitie op 27 maart 2015

Jan Bettman Wout van Goor 0-1
Kees Vreeken Paul van Leeuwenkamp ½-½
Ewoud Loots Kees Pafort ½-½
Roel Dormits Johnny de Kraker 1-0
Rijn de Jonge Tony Schoen 0-1
Daniël Andel Bas van Delft ½-½
Piet Homan Frans Jacobs 1-0
Roy Stekelenburg PieterJan Mellegers 0-1
Ricardo Heins Maarten Metz 1-0
Paul Meijer Bertus van Zwam 0-1
Jan Schoonhoven Andries Uiterwaal 0-1
Henk Schulten Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 22e ronde interne competitie op 20 maart 2015

Philip Verlinde Daan Schönberger ½-½
Wout van Goor Roel Dormits ½-½
Kees Vreeken Kasim Wandy 1-0
Gavin Wallace Wouter Le Fèvre ½-½
Paul van Leeuwenkamp Bram van Reemst 1-0
Ewoud Loots Rijn de Jonge 1-0
Bas van Delft Tim Schuttevaer 1-0
Ricardo Heins Piet Homan 0-1
PieterJan Mellegers Frans Jacobs 1-0
Bertus van Zwam Maarten Metz ½-½
Henk van Ginkel Ernst Schreuder ½-½
Bets Stegeman Paul Meijer 0-1
Loes van Gool Thomas Wielinga ½-½
Mieps Fontein Tia van der Let 0-1


Uitslagen 21e ronde interne competitie op 13 maart 2015

Johnny de Kraker Kees Vreeken 0-1
Kees Pafort Kasim Wandy 1-0
Paul den Boer Wouter Le Fèvre ½-½
Rijn de Jonge David Koops 0-1
Tony Schoen Jochem Schoppen 0-1
Piet Homan Tim Schuttevaer 0-1
Simon Reumer Roy Stekelenburg 0-1
Andries Uiterwaal Jon Kamphuis 0-1
Ernst Schreuder Bertus van Zwam ½-½
Bets Stegeman Jasper van der Minnen 1-0
Henk van Ginkel Mieps Fontein 1-0
Roel Dormits uitgeloot


Uitslagen 20e ronde interne competitie op 6 maart 2015

Daan Schönberger Roel Dormits 1-0
Albertus ten Hertog Tjerk Hacquebord 0-1
Joris Kokje Wout van Goor 1-0
Kees Vreeken Philip Verlinde 0-1
Kees Pafort Tony Schoen ½-½
David Koops Ewoud Loots 1-0
Mieps Fontein Rijn de Jonge 0-1
Jochem Schoppen Roy Stekelenburg 1-0
Piet Homan Simon Reumer 1-0
Frans Jacobs Maarten Metz 1-0
Jan Schoonhoven Ricardo Heins 0-1
Ernst Schreuder Jasper van der Minnen 1-0
Henk van Ginkel Jon Kamphuis 0-1
Annemarie Stallinga Bets Stegeman 0-1
Paul Meijer Tia van der Let 0-1


Uitslagen 19e ronde interne competitie op 20 februari 2015

Jan Bettman Kasim Wandy 1-0
Wout van Goor Gavin Wallace 1-0
Wouter Le Fèvre Kees Vreeken 0-1
Roland Bijvank Kees Pafort 0-1
Paul van Leeuwenkamp Ewoud Loots 1-0
Bram van Reemst Piet Homan 1-0
Andries Uiterwaal David Koops 0-1
Bets Stegeman PieterJan Mellegers 0-1
Jon Kamphuis Bertus van Zwam 0-1
Kylian Bijvank Ernst Schreuder ½-½
Jasper van der Minnen Henk van Ginkel 1-0
Henk Schulten Thomas Wielinga 1-0
Mieps Fontein Loes van Gool ½-½


Uitslagen 18e ronde interne competitie op 13 februari 2015

Tjerk Hacquebord Johnny de Kraker 1-0
Roel Dormits Jan Bettman 0-1
Wout van Goor Kees Vreeken ½-½
Wouter Le Fèvre Maarten Löffler 0-1
Kasim Wandy Tony Schoen 1-0
Ewoud Loots Philip Verlinde 0-1
Kees Pafort David Koops 1-0
Paul van Leeuwenkamp Andries Uiterwaal 1-0
Rijn de Jonge Piet Homan 1-0
Bertus van Zwam Roy Stekelenburg 0-1
Maarten Metz Jan Schoonhoven 1-0
PieterJan Mellegers Ernst Schreuder 1-0
Loes van Gool Jon Kamphuis 0-1
Henk van Ginkel Paul Meijer 0-1
Frans Jacobs Annemarie Stallinga 1-0
Jasper van der Minnen Henk Schulten 1-0


Uitslagen 17e ronde interne competitie op 6 februari 2015

Jan Bettman Albertus ten Hertog 0-1
Roel Dormits Kees Vreeken 1-0
Philip Verlinde Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Jochem Schoppen 1-0
Maarten Metz Simon Reumer 0-1
Bertus van Zwam PieterJan Mellegers ½-½
Jasper van der Minnen Jan Schoonhoven 0-1
Henk van Ginkel Bets Stegeman ½-½
Ernst Schreuder Tia van der Let 1-0
Michiel van der Linden Frans Jacobs ½-½
Paul Meijer Mieps Fontein 1-0
Thomas Wielinga Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op 30 januari 2015

Piet Homan Wout van Goor 0-1


Uitslagen 16e ronde interne competitie op 23 januari 2015

Daan Schönberger Wout van Goor 1-0
Albertus ten Hertog Roel Dormits 1-0
Kees Vreeken Jan Bettman 0-1
Maarten Löffler Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Kees Pafort 1-0
Tony Schoen Ewoud Loots 0-1
Piet Homan Paul van Leeuwenkamp 0-1
Edgar Karel Jochem Schoppen 0-1
Ricardo Heins Ernst Schreuder 1-0
Frans Jacobs Bertus van Zwam ½-½
Jon Kamphuis Bets Stegeman ½-½
Michiel van der Linden Paul Meijer 0-1
Loes van Gool Henk van Ginkel 0-1
Mieps Fontein Thomas Wielinga 0-1


Uitslagen 15e ronde interne competitie op 16 januari 2015

Wout van Goor Johnny de Kraker 1-0
Roel Dormits Kees Pafort 1-0
Paul den Boer Piet Homan ½-½
Ewoud Loots Bas van Delft 1-0
Roy Stekelenburg Ronny van der Heijden 0-1
Andries Uiterwaal Ricardo Heins 1-0
Jon Kamphuis Maarten Metz 0-1
Jan Schoonhoven Bertus van Zwam ½-½
Bets Stegeman Frans Jacobs ½-½
Paul Meijer Ernst Schreuder 0-1
Henk van Ginkel Henk Schulten ½-½
Loes van Gool Oele Dijkhuis 0-1
Annemarie Stallinga Mieps Fontein 0-1
Wouter Le Fèvre uitgeloot


Uitslagen 14e ronde interne competitie op 9 januari 2015

Maarten Löffler Albertus ten Hertog 0-1
Johnny de Kraker Jan Bettman 1-0
Kees Pafort Wouter Le Fèvre 0-1
Tjerk Hacquebord Paul den Boer 1-0
Kasim Wandy Bram van Reemst 1-0
Ewoud Loots Wout van Goor 0-1
David Koops Tony Schoen 0-1
Bertus van Zwam Piet Homan ½-½
Bas van Delft Rijn de Jonge 1-0
Maarten Metz Roy Stekelenburg 0-1
Thomas Wielinga Andries Uiterwaal 0-1
Frans Jacobs Jon Kamphuis ½-½
Henk van Ginkel Jasper van der Minnen 0-1
Ernst Schreuder Loes van Gool 1-0


Uitslagen 13e ronde interne competitie op 2 januari 2015

Kasim Wandy Daan Schönberger 0-1
Kees Pafort Kees Vreeken ½-½
Albertus ten Hertog Paul den Boer 1-0
Jan Bettman Philip Verlinde 1-0
Tony Schoen Wout van Goor 0-1
David Koops Rico van der Pol 0-1
Piet Homan Bas van Delft 1-0
Jon Kamphuis Paul van Leeuwenkamp 0-1
Jan Schoonhoven Rijn de Jonge 0-1
Maarten Metz PieterJan Mellegers 0-1
Bertus van Zwam Michiel van der Linden ½-½
Frans Jacobs Henk van Ginkel ½-½
Henk Schulten Bets Stegeman 0-1
Mieps Fontein Jasper van der Minnen ½-½
Annemarie Stallinga Paul Meijer 0-1


Uitslagen 12e ronde interne competitie op 19 december 2014

Paul den Boer Daan Schönberger 0-1
Kees Vreeken Albertus ten Hertog 0-1
Joris Kokje Tjerk Hacquebord ½-½
Wouter Le Fèvre Kasim Wandy 0-1
Rijn de Jonge Maarten Mellegers 0-1
Oele Dijkhuis Piet Homan 1-0
Bas van Delft Maarten Metz 1-0
Andries Uiterwaal Bertus van Zwam ½-½
PieterJan Mellegers Henk van Ginkel ½-½
Ernst Schreuder Jon Kamphuis 0-1
Paul Meijer Frans Jacobs 0-1
Loes van Gool Henk Schulten ½-½


Uitslagen 11e ronde interne competitie op 12 december 2014

Philip Verlinde Albertus ten Hertog ½-½
Wout van Goor Paul van Leeuwenkamp ½-½
Piet Homan Andries Uiterwaal 1-0
Rijn de Jonge Roy Stekelenburg 1-0
Jonas Jonker Frans Jacobs 1-0
Bertus van Zwam Kylian Bijvank ½-½
PieterJan Mellegers Jon Kamphuis ½-½
Henk van Ginkel Thomas Wielinga 1-0
Henk Schulten Oele Dijkhuis 0-1
Paul Meijer uitgeloot


Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 5 december 2014

Jan Bettman Piet Homan 0-1
Paul Meijer Wout van Goor 0-1


Uitslagen 10e ronde interne competitie op 28 november 2014

Paul den Boer Kees Vreeken 0-1
Johnny de Kraker Maarten Löffler 0-1
Jan Bettman Wouter Le Fèvre 1-0
Wout van Goor Kasim Wandy ½-½
Maarten Mellegers Tony Schoen 1-0
Piet Homan Ewoud Loots 0-1
Paul van Leeuwenkamp Rijn de Jonge ½-½
Roy Stekelenburg Paul Meijer 1-0
Jan Schoonhoven Ernst Schreuder ½-½
Jon Kamphuis Oele Dijkhuis 1-0
Henk van Ginkel Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 9e ronde interne competitie op 21 november 2014

Daan Schönberger Jan Bettman 1-0
Kasim Wandy Kees Vreeken 1-0
Wouter Le Fèvre Johnny de Kraker ½-½
Wout van Goor Piet Homan 1-0
Tony Schoen Bas van Delft 1-0
Bram van Reemst Rijn de Jonge 1-0
Roy Stekelenburg Paul van Leeuwenkamp ½-½
Maarten Metz Bertus van Zwam 1-0
Simon Reumer PieterJan Mellegers 1-0
Jan Schoonhoven Paul Meijer 1-0
Jon Kamphuis Michiel van der Linden 1-0
Thomas Wielinga Ernst Schreuder 0-1
Frans Jacobs Mieps Fontein 1-0
Annemarie Stallinga Henk Schulten 0-1
Ricardo Heins uitgeloot


Uitslagen 8e ronde interne competitie op 14 november 2014

Jan Bettman Paul den Boer 1-0
Kasim Wandy Kees Pafort 0-1
Tjerk Hacquebord Tony Schoen 1-0
Philip Verlinde Wout van Goor 1-0
Piet Homan David Koops 0-1
Bas van Delft Bram van Reemst 0-1
Paul van Leeuwenkamp Maarten Metz 1-0
Tim Schuttevaer Ewoud Loots 0-1
Ronny van der Heijden PieterJan Mellegers 1-0
Bertus van Zwam Theo Rooijakkers 1-0
Simon Reumer Jan Schoonhoven ½-½
Jon Kamphuis Frans Jacobs 0-1
Paul Meijer Loes van Gool 1-0
Ernst Schreuder Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 7e ronde interne competitie op 7 november 2014

Paul den Boer Kasim Wandy 1-0
Kees Pafort Maarten Löffler 0-1
Wout van Goor Jan Bettman 0-1
Bram van Reemst David Koops 1-0
Roy Stekelenburg Bas van Delft 0-1
Maarten Metz Ricardo Heins 1-0
Michiel van der Linden Jan Schoonhoven 1-0
Bets Stegeman Bertus van Zwam ½-½
Jon Kamphuis Henk van Ginkel 0-1
Annemarie Stallinga Simon Reumer 0-1
Mieps Fontein Ernst Schreuder 0-1


Uitslagen 6e ronde interne competitie op 31 oktober 2014

Albertus ten Hertog Daan Schönberger 0-1
Maarten Löffler Kees Vreeken 0-1
Tjerk Hacquebord Kees Pafort 0-1
David Koops Wout van Goor ½-½
Tony Schoen Bram van Reemst 1-0
Roy Stekelenburg Piet Homan 0-1
Bas van Delft Paul van Leeuwenkamp 1-0
Tim Schuttevaer Maarten Metz ½-½
Jochem Schoppen Frans Jacobs 1-0
Ewoud Loots Paul Meijer 1-0
Andries Uiterwaal PieterJan Mellegers ½-½
Ricardo Heins Simon Reumer 1-0
Bertus van Zwam Jon Kamphuis ½-½
Jan Schoonhoven Bets Stegeman 1-0
Ernst Schreuder Michiel van der Linden 0-1
Tia van der Let Thomas Wielinga 0-1
Mieps Fontein Henk van Ginkel 0-1
Loes van Gool Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 24 oktober 2014

Kees Pafort Paul den Boer 0-1
PieterJan Mellegers Piet Homan 0-1
Ricardo Heins Bertus van Zwam ½-½
Henk Schulten Jon Kamphuis 0-1


Uitslagen 5e ronde interne competitie op 17 oktober 2014

Daan Schönberger Jeffrey van Renswoude ½-½
Johnny de Kraker Albertus ten Hertog ½-½
Kees Vreeken Wouter Le Fèvre 1-0
Kasim Wandy Tjerk Hacquebord 1-0
Wout van Goor Lena de Kraker 1-0
Philip Verlinde Tom Rose 0-1
Maarten Mellegers Paul van Leeuwenkamp 1-0
Rijn de Jonge Ewoud Loots 1-0
PieterJan Mellegers Tim Schuttevaer ½-½
Maarten Metz Andries Uiterwaal 1-0
Jon Kamphuis Ricardo Heins 0-1
Theo Rooijakkers Paul Meijer 1-0
Bertus van Zwam Ernst Schreuder 1-0
Henk van Ginkel Jan Schoonhoven 0-1
Frans Jacobs Henk Schulten ½-½
Thomas Wielinga Loes van Gool 1-0
Annemarie Stallinga Marius Versteegen 0-1


Uitslagen 4e ronde interne competitie op 10 oktober 2014

Daan Schönberger Kees Pafort 1-0
Tjerk Hacquebord Wout van Goor 1-0
Gavin Wallace Kasim Wandy 0-1
David Koops Philip Verlinde 0-1
Tony Schoen Roy Stekelenburg 1-0
Piet Homan Rijn de Jonge 1-0
Paul van Leeuwenkamp PieterJan Mellegers ½-½
Ricardo Heins Tim Schuttevaer 0-1
Paul Meijer Jon Kamphuis ½-½
Bets Stegeman Ernst Schreuder 1-0
Frans Jacobs Jan Schoonhoven 0-1
Marius Versteegen Thomas Wielinga 1-0
Loes van Gool Mieps Fontein 0-1

Uitslag extra interne partij tijdens vierkampentoernooi op 3 oktober 2014

Piet Homan Maarten Löffler 0-1

Uitslag extra interne partij tijdens vierkampentoernooi op 26 september 2014

Piet Homan Tony Schoen 0-1


Uitslagen 3e ronde interne competitie op 19 september 2014

Kees Pafort Johnny de Kraker ½-½
Daan Schönberger Kees Vreeken ½-½
Wouter Le Fèvre Tjerk Hacquebord ½-½
Wout van Goor Albertus ten Hertog 0-1
Paul den Boer Gavin Wallace 1-0
Kasim Wandy Joris Kokje 0-1
Lena de Kraker Philip Verlinde 1-0
Almer Toby David Koops 0-1
Tony Schoen Piet Homan 0-1
Bram van Reemst Paul van Leeuwenkamp ½-½
Rijn de Jonge Maarten Metz 1-0
Ricardo Heins PieterJan Mellegers ½-½
Ewoud Loots Theo Rooijakkers 1-0
Andries Uiterwaal Paul Meijer 1-0
Ernst Schreuder Frans Jacobs ½-½
Jon Kamphuis Thomas Wielinga 1-0
Henk van Ginkel Bertus van Zwam 0-1
Bets Stegeman Tia van der Let 1-0
Jan Schoonhoven Mieps Fontein 1-0
Michiel van der Linden Annemarie Stallinga 1-0


Uitslagen 2e ronde interne competitie op 5 september 2014

Johnny de Kraker Daan Schönberger ½-½
Kees Vreeken Tjerk Hacquebord 1-0
Albertus ten Hertog Kees Pafort 0-1
Wout van Goor Wouter Le Fèvre ½-½
Maarten Löffler Lena de Kraker 1-0
Philip Verlinde Maarten Mellegers 1-0
Tim Schuttevaer David Koops 0-1
Paul van Leeuwenkamp Piet Homan ½-½
Maarten Metz Erik Jansen 0-1
Paul Meijer Roy Stekelenburg 0-1
PieterJan Mellegers Ewoud Loots ½-½
Theo Rooijakkers Ricardo Heins ½-½
Andries Uiterwaal Henk van Ginkel 1-0
Thomas Wielinga Bertus van Zwam ½-½
Jan Schoonhoven Jon Kamphuis 0-1
Oele Dijkhuis Bets Stegeman 0-1
Frans Seegers Loes van Gool ½-½
Mieps Fontein Annemarie Stallinga 1-0
Gavin Wallace uitgeloot


Uitslagen 1e ronde interne competitie op 30 augustus 2014

Kees Vreeken Johnny de Kraker 0-1
Tjerk Hacquebord Daan Schönberger 0-1
Jeffrey van Renswoude Paul den Boer 1-0
Kees Pafort Wout van Goor ½-½
Albertus ten Hertog Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Philip Verlinde 1-0
Joris Kokje Maarten Mellegers 1-0
Lena de Kraker Kees Wassink 1-0
David Koops Peter Das ½-½
Paul van Leeuwenkamp Tony Schoen 0-1
Piet Homan Maarten Metz 1-0
PieterJan Mellegers Daniël Andel 0-1
Ewoud Loots Andries Uiterwaal 1-0
Frans Jacobs Ricardo Heins 0-1
Ernst Schreuder Henk van Ginkel ½-½
Bertus van Zwam Jan Schoonhoven ½-½
Henk Schulten Mieps Fontein 1-0
Annemarie Stallinga Frans Seegers 0-1
Jasper van der Minnen uitgeloot

Eindstand interne competitie 2013-2014 na 30 ronden en 8 tussenronden d.d. 20 juni 2014

pos van naam ranglijst -R0 W/Z partijen
1 (2) Kees Vreeken 157.55 8.55 1 13.0/17
2 (9) Johnny de Kraker 149.70 7.70 1 7.5/11
3 (7) Ed van Eeden 146.30 2.30 1 1.0/ 1
4 (1) Tjerk Hacquebord 145.80 -4.20 -2 9.5/18
5 (27) Daan Schönberger 145.05 21.05 0 12.0/16
6 (14) Kees Pafort 144.90 7.90 2 9.5/16
7 (10) Majnu Michaud 143.05 2.05 -1 2.5/ 5
8 (4) Wout van Goor 143.00 -4.00 1 16.5/29
9 (3) Albertus ten Hertog 142.55 -5.45 1 5.5/13
10 (8) Kasim Wandy 141.15 -1.85 -1 10.0/19
11 (11) Jeffrey van Renswoude 140.25 0.25 -1 0.5/ 1
12 (13) Wouter Le Fèvre 140.20 2.20 0 8.5/16
13 (18) Gavin Wallace 138.85 5.85 0 5.0/ 8
14 (12) Ton Braams 137.80 -1.20 1 1.0/ 3
15 (20) Maarten Löffler 136.90 5.90 0 6.0/10
16 (6) Philip Verlinde 136.05 -8.95 0 9.0/20
17 (15) Joris Kokje 135.95 -0.05 0 4.0/ 8
18 (5) Maarten Mellegers 135.90 -10.10 1 4.0/13
19 (21) Hans Reiff 132.75 2.75 0 2.5/ 4
20 (22) Roland Bijvank 132.60 3.60 0 2.0/ 2
21 (17) Ton Mackaaij 131.75 -2.25 0 0.5/ 2
22 (23) Judith van Amerongen 131.65 3.65 -1 11.0/19
23 (41) David Koops 126.70 16.70 0 15.5/24
24 (30) Peter Das 126.20 5.20 -1 3.5/ 5
25 (24) Paul van Leeuwenkamp 124.85 -2.15 0 7.0/16
26 (19) Tony Schoen 124.55 -7.45 1 6.5/17
27 (28) Lena de Kraker 124.20 1.20 -2 6.5/12
28 (29) Almer Toby 124.20 2.20 -1 1.0/ 1
29 (33) Hawkie Chang 122.90 4.90 -1 2.5/ 3
30 (16) Bram van Reemst 122.45 -12.55 1 6.0/15
31 (32) Victor van Bergenhenegouwen 121.85 2.85 -1 2.5/ 5
32 (31) Rijk van Oostenbrugge 121.75 1.75 1 1.0/ 1
33 (26) Piet Homan 120.35 -4.65 1 8.5/17
34 (39) Maarten Metz 119.40 7.40 0 12.0/22
35 (35) Daniël Gielen 116.55 0.55 -1 0.5/ 1
36 (37) Simon Gielen 115.60 1.60 1 1.0/ 1
37 (25) Roy Stekelenburg 114.95 -11.05 0 5.5/14
38 (42) Rijn de Jonge 111.60 2.60 0 6.0/12
39 (38) PieterJan Mellegers 109.20 -3.80 0 8.5/18
40 (43) Daniël Andel 108.55 0.55 0 1.0/ 2
41 (40) Tim Schuttevaer 108.00 -3.00 1 5.5/11
42 (47) Ronny van der Heijden 107.75 3.75 0 2.0/ 2
43 (34) Maarten de Rie 107.45 -9.55 0 0.5/ 6
44 (45) Julius Budwilowitz 106.40 0.40 1 0.5/ 1
45 (51) Edgar Karel 104.70 4.70 0 5.0/ 8
46 (44) Jelle Vellema 104.45 -2.55 -1 0.0/ 1
47 (50) Paul Meijer 103.45 2.45 -2 9.0/18
48 (36) Ewoud Loots 102.90 -12.10 1 5.5/17
49 (57) Andries Uiterwaal 102.90 8.90 1 15.0/25
50 (46) Anton Belitser 102.85 -2.15 1 1.0/ 3
51 (63) Frans Jacobs 102.05 14.05 1 14.5/23
52 (53) Ricardo Heins 100.50 2.50 1 17.5/33
53 (49) Mike Schepper 100.05 -1.95 -1 0.0/ 1
54 (59) Ernst Schreuder 99.20 7.20 -1 15.5/27
55 (54) Kylian Bijvank 98.95 1.95 -1 1.0/ 1
56 (56) Henk van Ginkel 98.85 3.85 -1 12.5/23
57 (58) Thomas Wielinga 98.50 5.50 1 9.0/17
58 (48) Bertus van Zwam 97.90 -5.10 0 11.0/24
59 (52) Jan Schoonhoven 95.50 -3.50 0 6.0/12
60 (55) Jon Kamphuis 92.85 -3.15 -1 11.5/25
61 (64) Tia van der Let 91.40 4.40 -1 5.5/ 9
62 (60) Oele Dijkhuis 88.90 -2.10 1 2.0/ 5
63 (62) Eep van Triest 86.75 -2.25 1 0.0/ 1
64 (68) Michiel van der Linden 86.65 3.65 1 5.0/11
65 (69) Jasper van der Minnen 84.15 2.15 1 8.0/17
66 (66) Felipe Gomez 83.10 -1.90 -1 0.0/ 1
67 (65) Bets Stegeman 82.80 -3.20 0 2.0/ 6
68 (70) Henk Schulten 81.20 0.20 1 7.0/19
69 (67) Loes van Gool 80.70 -3.30 -2 4.0/10
70 (72) Linda Kruyt 77.15 -1.85 -1 0.0/ 1
71 (61) Alberto Muñoz 72.25 -17.75 1 1.5/13
72 (71) Mieps Fontein 71.05 -8.95 -1 4.0/17
73 (73) Annemarie Stallinga 65.15 -12.85 -1 0.5/11

Uitslagen – interne competitie 2013-2014
Uitslagen 30e ronde interne competitie op 20 juni 2014
Uitslagen 29e ronde interne competitie op 13 juni 2014
Uitslagen 8e tussenronde interne competitie op 6 juni 2014
Uitslagen 28e ronde interne competitie op 30 mei 2014
Uitslagen 27e ronde interne competitie op 23 mei 2014
Uitslagen 7e tussenronde interne competitie op 16 mei 2014
Uitslagen 26e ronde interne competitie op 9 mei 2014
Uitslagen 25e ronde interne competitie op 2 mei 2014
Uitslagen 24e ronde interne competitie op 25 april 2014
Uitslagen 23e ronde interne competitie op 11 april 2014
Uitslagen 22e ronde interne competitie op 4 april 2014
Uitslagen 6e tussenronde interne competitie op 28 maart 2014
Uitslagen 21e ronde interne competitie op 21 maart 2014
Uitslagen 20e ronde interne competitie op 14 maart 2014
Uitslagen 19e ronde interne competitie op 7 maart 2014
Uitslagen 18e ronde interne competitie op 21 februari 2014
Uitslagen 17e ronde interne competitie op 14 februari 2014
Uitslagen 16e ronde interne competitie op 7 februari 2014
Uitslagen 15e ronde interne competitie op 31 januari 2014
Uitslagen 5e tussenronde interne competitie op 24 januari 2014
Uitslagen 14e ronde interne competitie op 17 januari 2014
Uitslagen 13e ronde interne competitie op 10 januari 2014
Uitslagen 12e ronde interne competitie op 3 januari 2014
Uitslagen 11e ronde interne competitie op 20 december 2013
Uitslagen 4e tussenronde interne competitie op 13 december 2013
Uitslagen 10e ronde interne competitie op 6 december 2013
Uitslagen 9e ronde interne competitie op 29 november 2013
Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op 22 november 2013
Uitslagen 8e ronde interne competitie op 15 november 2013
Uitslagen 7e ronde interne competitie op 8 november 2013
Uitslagen 6e ronde interne competitie op 1 november 2013
Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 25 oktober 2013
Uitslagen 5e ronde interne competitie op 18 oktober 2013
Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 11 oktober 2013
Uitslagen 4e ronde interne competitie op 27 september 2013
Uitslagen 3e ronde interne competitie op 20 september 2013
Uitslagen 2e ronde interne competitie op 6 september 2013
Uitslagen 1e ronde interne competitie op 30 augustus 2013
Terug naar boven

Uitslagen 30e ronde interne competitie op 20 juni 2014

Gavin Wallace Tjerk Hacquebord 0-1
Daan Schönberger Wouter Le Fèvre 1-0
Wout van Goor Paul van Leeuwenkamp 1-0
Maarten Mellegers Judith van Amerongen 0-1
Tony Schoen Philip Verlinde 0-1
David Koops Piet Homan ½-½
Bram van Reemst PieterJan Mellegers 1-0
Frans Jacobs Maarten Metz 0-1
Ewoud Loots Rijn de Jonge 1-0
Thomas Wielinga Andries Uiterwaal 0-1
Bertus van Zwam Ricardo Heins 0-1
Henk Schulten Ernst Schreuder 0-1
Bets Stegeman Jasper van der Minnen ½-½
Alberto Muñoz Mieps Fontein ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 29e ronde interne competitie op 13 juni 2014

Philip Verlinde Kasim Wandy 0-1
Piet Homan Ernst Schreuder 1-0
Roy Stekelenburg Bets Stegeman 1-0
Ricardo Heins Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 8e tussenronde interne competitie op 6 juni 2014

Bram van Reemst Maarten Metz ½-½
PieterJan Mellegers Edgar Karel 1-0
Ricardo Heins Paul Meijer 1-0
Frans Jacobs Bertus van Zwam ½-½
Andries Uiterwaal Henk van Ginkel 0-1
Jasper van der Minnen Henk Schulten ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 28e ronde interne competitie op 30 mei 2014

Johnny de Kraker Philip Verlinde 1-0
Kees Pafort Paul van Leeuwenkamp 1-0
Maarten Metz Wouter Le Fèvre 0-1
Wout van Goor Piet Homan 1-0
Tim Schuttevaer PieterJan Mellegers 1-0
Paul Meijer Frans Jacobs ½-½
Jan Schoonhoven Bertus van Zwam ½-½
Henk Schulten Ewoud Loots 0-1
Henk van Ginkel Loes van Gool ½-½
Mieps Fontein Jasper van der Minnen ½-½
Bets Stegeman Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 27e ronde interne competitie op 23 mei 2014

Kees Vreeken Daan Schönberger ½-½
Tjerk Hacquebord Joris Kokje 0-1
Maarten Mellegers Johnny de Kraker 0-1
Kees Pafort Albertus ten Hertog 1-0
Judith van Amerongen Wout van Goor ½-½
Paul van Leeuwenkamp Philip Verlinde ½-½
Kasim Wandy Lena de Kraker 1-0
Bram van Reemst David Koops 0-1
Piet Homan Tony Schoen 0-1
Edgar Karel Bertus van Zwam 1-0
Henk van Ginkel Jon Kamphuis 0-1
Ricardo Heins Thomas Wielinga 0-1
Ernst Schreuder Alberto Muñoz 1-0
Henk Schulten Jan Schoonhoven ½-½
Mieps Fontein Bets Stegeman ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 26e ronde interne competitie op 16 mei 2014

Ricardo Heins Piet Homan 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 26e ronde interne competitie op 9 mei 2014

David Koops Wout van Goor 0-1
Judith van Amerongen Bram van Reemst 1-0
Piet Homan Andries Uiterwaal 1-0
Frans Jacobs Henk van Ginkel ½-½
Bertus van Zwam Paul Meijer ½-½
Jon Kamphuis Ricardo Heins ½-½
Alberto Muñoz Jan Schoonhoven 0-1
Loes van Gool Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 25e ronde interne competitie op 2 mei 2014

Albertus ten Hertog Kees Vreeken 0-1
Wouter Le Fèvre Kees Pafort ½-½
Daan Schönberger Kasim Wandy 1-0
Wout van Goor Maarten Mellegers ½-½
Philip Verlinde David Koops ½-½
Bram van Reemst Jon Kamphuis 1-0
Piet Homan Judith van Amerongen 0-1
Maarten Metz Daniël Andel ½-½
Bertus van Zwam Henk van Ginkel 0-1
Andries Uiterwaal Ricardo Heins 1-0
Bets Stegeman Ernst Schreuder 0-1
Jan Schoonhoven Mieps Fontein 1-0
Tia van der Let Loes van Gool 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 24e ronde interne competitie op 25 april 2014

Tjerk Hacquebord Daan Schönberger 0-1
Kees Pafort Kasim Wandy ½-½
Philip Verlinde Wout van Goor ½-½
Roland Bijvank Bram van Reemst 1-0
Ricardo Heins David Koops 0-1
PieterJan Mellegers Judith van Amerongen 0-1
Piet Homan Maarten Metz 1-0
Ernst Schreuder Kylian Bijvank 0-1
Mieps Fontein Henk van Ginkel 0-1
Michiel van der Linden Jon Kamphuis 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 23e ronde interne competitie op 11 april 2014

Albertus ten Hertog Tjerk Hacquebord 0-1
Wout van Goor Daan Schönberger 0-1
Philip Verlinde Lena de Kraker 1-0
David Koops Almer Toby 0-1
Paul van Leeuwenkamp Piet Homan 1-0
Maarten Metz Judith van Amerongen 1-0
Tony Schoen PieterJan Mellegers 1-0
Rijn de Jonge Paul Meijer 1-0
Thomas Wielinga Jelle Vellema 1-0
Edgar Karel Tim Schuttevaer ½-½
Ernst Schreuder Ricardo Heins 1-0
Frans Jacobs Jon Kamphuis 1-0
Andries Uiterwaal Oele Dijkhuis 1-0
Mieps Fontein Loes van Gool ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 22e ronde interne competitie op 4 april 2014

Kees Vreeken Tjerk Hacquebord ½-½
Johnny de Kraker Majnu Michaud 1-0
Wouter Le Fèvre Gavin Wallace 0-1
Wout van Goor Kasim Wandy 1-0
David Koops Philip Verlinde 0-1
Maarten Metz Tia van der Let 1-0
PieterJan Mellegers Bertus van Zwam 1-0
Ricardo Heins Rijn de Jonge 0-1
Ewoud Loots Paul Meijer 0-1
Ernst Schreuder Frans Jacobs 0-1
Michiel van der Linden Andries Uiterwaal 0-1
Jon Kamphuis Thomas Wielinga 0-1
Jasper van der Minnen Jan Schoonhoven 0-1
Loes van Gool Henk Schulten 0-1
Alberto Muñoz Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 21e ronde interne competitie op 21 maart 2014

Henk Schulten Tia van der Let ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 21e ronde interne competitie op 21 maart 2014

Albertus ten Hertog Johnny de Kraker 1-0
Kees Pafort Tjerk Hacquebord 0-1
Kasim Wandy Gavin Wallace 0-1
Maarten Löffler Wout van Goor 1-0
Philip Verlinde Wouter Le Fèvre 0-1
Joris Kokje Maarten Mellegers 0-1
Daan Schönberger Paul van Leeuwenkamp 1-0
Tony Schoen David Koops 0-1
Lena de Kraker Roy Stekelenburg 1-0
Judith van Amerongen Bertus van Zwam 1-0
Maarten Metz Ricardo Heins 1-0
Thomas Wielinga Frans Jacobs 1-0
Tim Schuttevaer Henk van Ginkel 1-0
Paul Meijer Andries Uiterwaal 1-0
Jan Schoonhoven Ernst Schreuder ½-½
Jon Kamphuis Bets Stegeman 1-0
Annemarie Stallinga Mieps Fontein 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 20e ronde interne competitie op 14 maart 2014

Kees Vreeken Bram van Reemst 1-0
Johnny de Kraker Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Lena de Kraker 1-0
Bertus van Zwam David Koops 0-1
Judith van Amerongen Maarten de Rie 1-0
Ricardo Heins Roy Stekelenburg 1-0
Andries Uiterwaal Tim Schuttevaer 0-1
Frans Jacobs Ewoud Loots 1-0
Jasper van der Minnen Paul Meijer 0-1
Jon Kamphuis Ernst Schreuder 0-1
Henk van Ginkel Jan Schoonhoven 1-0
Tia van der Let Thomas Wielinga 0-1
Eep van Triest Michiel van der Linden 0-1
Annemarie Stallinga Henk Schulten ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 19e ronde interne competitie op 7 maart 2014

Kasim Wandy Kees Vreeken 0-1
Wout van Goor Tjerk Hacquebord ½-½
David Koops Albertus ten Hertog 0-1
Paul van Leeuwenkamp Wouter Le Fèvre ½-½
Philip Verlinde Maarten Metz ½-½
Bram van Reemst Rijn de Jonge 1-0
Ewoud Loots Bertus van Zwam 0-1
Andries Uiterwaal Frans Jacobs 1-0
Tim Schuttevaer Ricardo Heins 0-1
Paul Meijer Ernst Schreuder 0-1
Henk van Ginkel Tia van der Let 1-0
Thomas Wielinga Jasper van der Minnen 0-1
Henk Schulten Alberto Muñoz 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 18e ronde interne competitie op 21 februari 2014

Maarten Mellegers Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Tjerk Hacquebord 0-1
Wout van Goor Johnny de Kraker ½-½
Gavin Wallace Maarten Löffler 1-0
Bram van Reemst Daan Schönberger 0-1
David Koops Hawkie Chang ½-½
Lena de Kraker Paul van Leeuwenkamp ½-½
Rijn de Jonge Maarten Metz 0-1
PieterJan Mellegers Ricardo Heins 1-0
Bertus van Zwam Andries Uiterwaal 1-0
Ernst Schreuder Ewoud Loots 0-1
Jasper van der Minnen Frans Jacobs 0-1
Michiel van der Linden Henk van Ginkel 1-0
Tia van der Let Felipe Gomez 1-0
Alberto Muñoz Jon Kamphuis 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 17e ronde interne competitie op 14 februari 2014

Tjerk Hacquebord Maarten Löffler 0-1
Tony Schoen Lena de Kraker 1-0
David Koops Judith van Amerongen 1-0
Roy Stekelenburg Andries Uiterwaal 1-0
Frans Jacobs Edgar Karel 0-1
Henk van Ginkel Ricardo Heins ½-½
Bertus van Zwam Jon Kamphuis 1-0
Jasper van der Minnen Ernst Schreuder ½-½
Henk Schulten Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 16e ronde interne competitie op 7 februari 2014

Kees Vreeken Wout van Goor ½-½
Kasim Wandy Philip Verlinde 1-0
Tjerk Hacquebord Majnu Michaud 0-1
Albertus ten Hertog Gavin Wallace 1-0
Daan Schönberger Maarten Mellegers ½-½
Paul van Leeuwenkamp Joris Kokje 0-1
Judith van Amerongen Tony Schoen ½-½
Maarten Metz David Koops 0-1
Rijn de Jonge Roy Stekelenburg 1-0
Frans Jacobs PieterJan Mellegers 0-1
Andries Uiterwaal Edgar Karel ½-½
Ricardo Heins Bertus van Zwam 1-0
Ewoud Loots Thomas Wielinga 1-0
Henk van Ginkel Paul Meijer 0-1
Ernst Schreuder Alberto Muñoz 1-0
Jon Kamphuis Mieps Fontein 1-0
Michiel van der Linden Henk Schulten 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 15e ronde interne competitie op 31 januari 2014

Kees Pafort Kees Vreeken 0-1
Kasim Wandy Albertus ten Hertog 1-0
Johnny de Kraker Tjerk Hacquebord 0-1
Joris Kokje Wout van Goor ½-½
Maarten Mellegers Wouter Le Fèvre 0-1
Lena de Kraker Judith van Amerongen 1-0
Tony Schoen Daan Schönberger 0-1
Roy Stekelenburg Peter Das 0-1
Rijn de Jonge David Koops 0-1
Andries Uiterwaal PieterJan Mellegers 1-0
Edgar Karel Ewoud Loots 1-0
Thomas Wielinga Henk Schulten 0-1
Alberto Muñoz Henk van Ginkel 0-1
Ernst Schreuder Michiel van der Linden ½-½
Jon Kamphuis Jasper van der Minnen 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 5e tussenronde interne competitie op 24 januari 2014

Wout van Goor Kees Pafort ½-½
Ricardo Heins Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 14e ronde interne competitie op 17 januari 2014

Hans Reiff Wout van Goor ½-½
Gavin Wallace Victor van Bergenhenegouwen 1-0
Hawkie Chang Tony Schoen 1-0
Maarten de Rie Roy Stekelenburg 0-1
Bertus van Zwam Frans Jacobs ½-½
Andries Uiterwaal Ewoud Loots ½-½
Paul Meijer Tim Schuttevaer 0-1
Edgar Karel Ricardo Heins 0-1
Mieps Fontein Ernst Schreuder 0-1
Jan Schoonhoven Jon Kamphuis 1-0
Annemarie Stallinga Jasper van der Minnen 0-1
Wouter Le Fèvre uitgeloot

Terug naar boven


Uitslagen 13e ronde interne competitie op 10 januari 2014

Ton Braams Kees Vreeken 0-1
Tjerk Hacquebord Philip Verlinde 1-0
Majnu Michaud Kasim Wandy 0-1
Wouter Le Fèvre Wout van Goor ½-½
Albertus ten Hertog Maarten Mellegers 1-0
Daan Schönberger Hawkie Chang 0-1
Judith van Amerongen Daniël Gielen ½-½
Paul van Leeuwenkamp Maarten Metz 1-0
Simon Gielen Bertus van Zwam 1-0
Tim Schuttevaer Frans Jacobs 0-1
Ewoud Loots Henk van Ginkel ½-½
Henk Schulten Andries Uiterwaal 0-1
Jon Kamphuis Edgar Karel 0-1
Ricardo Heins Alberto Muñoz 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 12e ronde interne competitie op 3 januari 2014

Majnu Michaud Kees Vreeken 1-0
Kasim Wandy Tjerk Hacquebord 1-0
Wout van Goor Gavin Wallace 1-0
Philip Verlinde Bram van Reemst 1-0
Tony Schoen Albertus ten Hertog 0-1
David Koops Paul van Leeuwenkamp 1-0
Roy Stekelenburg Judith van Amerongen 0-1
Bertus van Zwam Maarten Metz ½-½
Frans Jacobs Rijn de Jonge ½-½
Andries Uiterwaal Jon Kamphuis 1-0
Paul Meijer Ricardo Heins 1-0
Henk van Ginkel Henk Schulten 1-0
Mieps Fontein Ernst Schreuder 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 11e ronde interne competitie op 20 december 2013

Albertus ten Hertog Philip Verlinde 0-1
Wout van Goor Majnu Michaud ½-½
Bram van Reemst Kees Pafort 0-1
Daan Schönberger Roland Bijvank 0-1
Paul van Leeuwenkamp Tony Schoen ½-½
Maarten Metz Roy Stekelenburg 0-1
PieterJan Mellegers Maarten de Rie ½-½
Rijn de Jonge Andries Uiterwaal 1-0
Ernst Schreuder Bertus van Zwam 0-1
Jasper van der Minnen Henk van Ginkel 1-0
Henk Schulten Ricardo Heins 0-1
Thomas Wielinga uitgeloot

Terug naar boven


Uitslagen 4e tussenronde interne competitie op 13 december 2013

Wout van Goor Michiel van der Linden 1-0
Tia van der Let Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 10e ronde interne competitie op 6 december 2013

Kees Vreeken Johnny de Kraker ½-½
Kasim Wandy Wout van Goor 1-0
Maarten Mellegers Kees Pafort 0-1
Maarten Löffler Wouter Le Fèvre 0-1
Gavin Wallace Tony Schoen 1-0
Judith van Amerongen Daan Schönberger ½-½
Victor van Bergenhenegouwen Paul van Leeuwenkamp 0-1
Roy Stekelenburg David Koops ½-½
Maarten de Rie Maarten Metz 0-1
Ewoud Loots Lena de Kraker 0-1
Julius Budwilowitz PieterJan Mellegers ½-½
Bertus van Zwam Anton Belitser 1-0
Frans Jacobs Paul Meijer 1-0
Henk van Ginkel Thomas Wielinga 1-0
Ricardo Heins Michiel van der Linden ½-½
Henk Schulten Loes van Gool 0-1
Rijn de Jonge uitgeloot 2.00

Terug naar boven


Uitslagen 9e ronde interne competitie op 29 november 2013

Wouter Le Fèvre Kees Vreeken 0-1
Tjerk Hacquebord Albertus ten Hertog 1-0
Maarten Mellegers Wout van Goor ½-½
Kees Pafort Philip Verlinde 1-0
Maarten Löffler Kasim Wandy 0-1
Tony Schoen Joris Kokje 0-1
Peter Das Daan Schönberger 0-1
David Koops Victor van Bergenhenegouwen 0-1
PieterJan Mellegers Roy Stekelenburg 0-1
Maarten Metz Ewoud Loots 1-0
Bertus van Zwam Tim Schuttevaer 1-0
Andries Uiterwaal Paul Meijer ½-½
Henk van Ginkel Frans Jacobs 0-1
Thomas Wielinga Ernst Schreuder 1-0
Ricardo Heins Alberto Muñoz 1-0
Jon Kamphuis Henk Schulten 1-0
Loes van Gool Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op 22 november 2013

Wout van Goor Maarten Metz 1-0
Annemarie Stallinga Ricardo Heins 0-1

Terug naar boven

Kees Vreeken Kasim Wandy ½-½
Victor van Bergenhenegouwen Wout van Goor ½-½
Tim Schuttevaer Andries Uiterwaal ½-½
Paul Meijer Bertus van Zwam ½-½
Ricardo Heins Frans Jacobs 0-1
Ernst Schreuder Henk van Ginkel 0-1
Thomas Wielinga Jon Kamphuis 1-0
Alberto Muñoz Henk Schulten 0-1


Uitslagen 8e ronde interne competitie op 15 november 2013

Terug naar boven


Uitslagen 7e ronde interne competitie op 8 november 2013

Kees Vreeken Philip Verlinde 1-0
Wout van Goor Tony Schoen 0-1
Daan Schönberger Kees Pafort ½-½
Roy Stekelenburg Paul van Leeuwenkamp 0-1
David Koops Ewoud Loots 1-0
PieterJan Mellegers Rijn de Jonge ½-½
Ricardo Heins Ronny van der Heijden 0-1
Bertus van Zwam Thomas Wielinga 1-0
Oele Dijkhuis Ernst Schreuder 0-1
Jon Kamphuis Loes van Gool 1-0
Andries Uiterwaal uitgeloot

Terug naar boven


Uitslagen 6e ronde interne competitie op 1 november 2013

Kees Vreeken Maarten Mellegers 1-0
Kasim Wandy Johnny de Kraker 0-1
Kees Pafort Maarten Löffler ½-½
Maarten Metz Bram van Reemst 1-0
Joris Kokje Hans Reiff ½-½
Tony Schoen Peter Das ½-½
Paul van Leeuwenkamp Daan Schönberger 0-1
Roy Stekelenburg Victor van Bergenhenegouwen 0-1
Piet Homan PieterJan Mellegers 1-0
Maarten de Rie David Koops 0-1
Rijn de Jonge Lena de Kraker 0-1
Daniël Andel Tim Schuttevaer ½-½
Andries Uiterwaal Bertus van Zwam 1-0
Thomas Wielinga Paul Meijer 0-1
Jan Schoonhoven Ricardo Heins 0-1
Ernst Schreuder Jon Kamphuis 1-0
Frans Jacobs Alberto Mu¤oz 1-0
Michiel van der Linden Oele Dijkhuis 0-1
Henk Schulten Jasper van der Minnen 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op 25 oktober 2013

Kees Pafort Wout van Goor ½-½
Tony Schoen Piet Homan ½-½
Paul Meijer PieterJan Mellegers 0-1
Maarten Metz Henk van Ginkel 1-0
Ricardo Heins Ernst Schreuder 1-0
Jon Kamphuis Michiel van der Linden 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 5e ronde interne competitie op 18 oktober 2013

Wout van Goor Kees Vreeken ½-½
Maarten Löffler Judith van Amerongen ½-½
Jasper van der Minnen Bram van Reemst 0-1
Piet Homan David Koops ½-½
Bertus van Zwam Mike Schepper 1-0
Henk van Ginkel Andries Uiterwaal 0-1
Ernst Schreuder Jan Schoonhoven ½-½
Mieps Fontein Ricardo Heins 0-1
Annemarie Stallinga Jon Kamphuis 0-1
Alberto Muñoz Tia van der Let 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op 11 oktober 2013

Ewoud Loots Maarten Löffler 0-1
Henk van Ginkel Piet Homan 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 4e ronde interne competitie op 27 september 2013

Ed van Eeden Tjerk Hacquebord 1-0
Albertus ten Hertog Wout van Goor ½-½
Philip Verlinde Maarten Mellegers ½-½
Wouter Le Fèvre Ton Braams ½-½
Ewoud Loots Bram van Reemst ½-½
Maarten Löffler Ton Mackaaij 1-0
Hans Reiff Judith van Amerongen ½-½
Piet Homan Roy Stekelenburg 1-0
PieterJan Mellegers David Koops 0-1
Tim Schuttevaer Maarten Metz 0-1
Andries Uiterwaal Thomas Wielinga 0-1
Ricardo Heins Jon Kamphuis 1-0
Frans Jacobs Ernst Schreuder ½-½
Oele Dijkhuis Jasper van der Minnen 1-0
Loes van Gool Tia van der Let 0-1
Michiel van der Linden Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 3e ronde interne competitie op 20 september 2013

Tjerk Hacquebord Wout van Goor ½-½
Philip Verlinde Jeffrey van Renswoude ½-½
Kasim Wandy Wouter Le Fèvre 1-0
Ton Braams Kees Pafort ½-½
Joris Kokje Maarten Löffler 0-1
Judith van Amerongen Piet Homan 1-0
Daan Schönberger Maarten de Rie 1-0
Lena de Kraker PieterJan Mellegers 0-1
Anton Belitser David Koops 0-1
Ronny van der Heijden Bertus van Zwam 1-0
Jan Schoonhoven Andries Uiterwaal 0-1
Jon Kamphuis Frans Jacobs ½-½
Thomas Wielinga Ricardo Heins 1-0
Ernst Schreuder Henk Schulten 1-0
Jasper van der Minnen Mieps Fontein 1-0
Annemarie Stallinga compensatie 2.000
Rijn de Jonge training
Ewoud Loots training
Paul van Leeuwenkamp training
Paul Meijer training
Tony Schoen training

Terug naar boven


Uitslagen 2e ronde interne competitie op 6 september 2013

Kees Vreeken Albertus ten Hertog 1-0
Maarten Mellegers Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Kasim Wandy 1-0
Johnny de Kraker Kees Pafort 1-0
Wouter Le Fèvre Tony Schoen 1-0
Paul van Leeuwenkamp Hans Reiff 0-1
Peter Das Judith van Amerongen 1-0
Ewoud Loots Piet Homan 0-1
David Koops Lena de Kraker 0-1
Maarten Metz Rijn de Jonge 0-1
Anton Belitser Jan Schoonhoven 1-0
Paul Meijer Jon Kamphuis 1-0
Ricardo Heins Andries Uiterwaal 0-1
Henk van Ginkel Thomas Wielinga 1-0
Oele Dijkhuis Frans Jacobs 0-1
Ernst Schreuder Jasper van der Minnen 1-0
Mieps Fontein Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 1e ronde interne competitie op 30 augustus 2013

Tjerk Hacquebord Kees Vreeken 0-1
Wout van Goor Philip Verlinde 1-0
Johnny de Kraker Wouter Le Fèvre ½-½
Kees Pafort Joris Kokje 1-0
Ton Mackaay Tony Schoen ½-½
Judith van Amerongen Paul van Leeuwenkamp 0-1
Piet Homan Peter Das 0-1
Rijk van Oostenbrugge Ewoud Loots 1-0
PieterJan Mellegers Maarten Metz 1-0
David Koops Paul Meijer 1-0
Lena de Kraker Ricardo Heins 1-0
Jon Kamphuis Henk van Ginkel ½-½
Andries Uiterwaal Ernst Schreuder 1-0
Frans Jacobs Loes van Gool 1-0
Jasper van der Minnen Linda Kruyt 1-0

Terug naar boven

Eindstand interne competitie 2012-2013 na 32 ronden en 8 tussenronden d.d. 21 juni 2013

pos van naam ranglijst  -R0 W/Z partijen
1 (1) Tjerk Hacquebord 155.20 5.20 2 16.0/22
2 (3) Kees Vreeken 153.00 5.00 1 11.5/17
3 (4) Albertus ten Hertog 150.05 3.05 -2 7.5/12
4 (8) Wout van Goor 148.75 5.75 -3 18.5/31
5 (15) Maarten Mellegers 144.85 8.85 0 6.0/10
6 (17) Sebastian Halfhide 144.05 10.05 1 6.5/ 9
7 (2) Philip Verlinde 143.80 -5.20 -2 11.5/22
8 (9) Kasim Wandy 142.50 0.50 0 11.0/22
9 (6) Johnny de Kraker 141.95 -3.05 2 6.5/14
10 (13) Casper Schoppen 141.55 3.55 1 2.5/ 3
11 (10) Ton Braams 141.00 0.00 0 0.0/ 0
12 (7) Wouter Le Fèvre 140.75 -3.25 -1 8.5/17
13 (11) Kees Pafort 139.45 -0.55 -1 11.5/23
14 (18) Joris Kokje 139.05 6.05 -1 8.5/15
15 (19) Bram van Reemst 136.90 4.90 1 5.5/ 9
16 (14) Gavin Wallace 136.35 -0.65 2 5.0/10
17 (23) Tony Schoen 135.10 7.10 0 10.5/18
18 (12) Ton Mackaay 134.45 -4.55 2 0.0/ 2
19 (28) Maarten Löffler 133.80 10.80 0 10.0/18
20 (5) Hans Reiff 133.35 -12.65 1 4.5/15
21 (16) Roland Bijvank 132.25 -2.75 1 1.5/ 3
22 (22) Judith van Amerongen 130.85 1.85 2 8.5/18
23 (20) Wim Rakers 127.75 -3.25 1 1.0/ 3
24 (24) Frank Tempelman 127.75 0.75 1 1.0/ 1
25 (21) Paul van Leeuwenkamp 127.55 -2.45 1 9.5/23
26 (26) Roy Stekelenburg 126.35 1.35 -1 1.0/ 1
27 (27) Piet Homan 124.20 0.20 0 17.0/32
28 (25) Victor van Bergenhenegouwen 123.85 -2.15 1 0.0/ 1
29 (30) Daan Schönberger 123.35 2.35 -1 1.0/ 1
30 (29) Rijk van Oostenbrugge 122.55 0.55 -1 3.5/ 7
31 (32) Hawkie Chang 120.00 1.00 0 2.0/ 4
32 (37) Maarten de Rie 119.45 5.45 0 8.0/14
33 (35) Gosse Kaastra 115.90 -0.10 -1 0.5/ 1
34 (33) Daniël Gielen 115.65 -2.35 -1 1.0/ 3
35 (44) Ewoud Loots 115.60 8.60 0 13.0/24
36 (36) Simon Gielen 115.55 0.55 -1 2.0/ 3
37 (34) PieterJan Mellegers 114.90 -2.10 0 7.5/16
38 (41) Maarten Metz 114.55 4.55 -1 12.0/21
39 (47) Tim Schuttevaer 112.55 8.55 0 5.0/ 6
40 (54) Lena de Kraker 112.10 15.10 0 7.5/10
41 (31) Rijn de Jonge 111.45 -8.55 -1 7.5/17
42 (49) Anton Belitser 107.55 5.55 -1 10.0/17
43 (45) Ronny van der Heijden 107.35 1.35 0 3.0/ 6
44 (53) Bertus van Zwam 103.35 5.35 1 15.5/27
45 (39) Paul Meijer 103.10 -8.90 -1 8.0/19
46 (48) Johnny Edwards 103.00 0.00 0 0.0/ 0
47 (38) Arjan van Etten 102.35 -10.65 0 5.0/14
48 (58) Jan Schoonhoven 101.85 8.85 0 11.5/18
49 (70) Ricardo Heins 99.70 18.70 -2 13.5/22
50 (40) Koen Noordewier 99.65 -11.35 -2 7.5/20
51 (43) Sjors Bruggink 98.55 -9.45 0 1.0/ 6
52 (55) Jon Kamphuis 98.50 2.50 0 13.0/26
53 (60) Henk van Ginkel 97.60 6.60 0 12.5/24
54 (52) Hans Niemann 96.95 -2.05 1 0.0/ 1
55 (46) Andries Uiterwaal 96.95 -8.05 -2 9.0/24
56 (50) Thomas Wielinga 96.95 -4.05 0 1.0/ 4
57 (42) Ernst Schreuder 96.25 -12.75 0 13.0/30
58 (51) Julius Budwilowitz 96.25 -3.75 0 0.0/ 2
59 (56) Frans Jacobs 95.00 0.00 0 0.0/ 0
60 (59) Tia van der Let 94.85 2.85 1 4.5/ 7
61 (63) Teus den Ouden 94.60 6.60 1 8.5/15
62 (57) Bets Stegeman 93.40 -0.60 -1 6.0/13
63 (66) Loes van Gool 93.05 8.05 0 9.5/16
64 (61) Michiel van der Linden 91.95 1.95 1 6.5/13
65 (65) Jasper van der Minnen 89.75 3.75 1 7.0/13
66 (64) Henk Schulten 84.65 -2.35 1 10.5/23
67 (68) Simon Duindam 78.45 -4.55 -1 3.5/11
68 (67) Mieps Fontein 73.70 -10.30 0 7.0/26
69 (62) Linda Kruyt 72.85 -16.15 -1 0.0/ 7
70 (69) Annemarie Stallinga 66.80 -15.20 2 2.0/18

Terug naar boven

Uitslagen – interne competitie 2012-2013

Uitslagen 32e ronde interne competitie op 21 juni 2013
Uitslagen 31e ronde interne competitie op 7 juni 2013
Uitslagen 30e ronde interne competitie op 31 mei 2013
Uitslagen 29e ronde interne competitie op 24 mei 2013
Uitslagen 28e ronde interne competitie op 17 mei 2013
Uitslagen 27e ronde interne competitie op 10 mei 2013
Uitslagen 26e ronde interne competitie op 3 mei 2013
Uitslagen 25e ronde interne competitie op 26 april 2013
Uitslagen 24e ronde interne competitie op 19 april 2013
Uitslagen 8e tussenronde interne competitie op 12 april 2013
Uitslagen 23e ronde interne competitie op 5 april 2013
Uitslagen 22e ronde interne competitie op 29 maart 2013
Uitslagen 21e ronde interne competitie op 15 maart 2013
Uitslagen 20e ronde interne competitie op 8 maart 2013
Uitslagen 19e ronde interne competitie op 1 maart 2013
Uitslagen 18e ronde interne competitie op 22 februari 2013
Uitslagen 17e ronde interne competitie op 15 februari 2013
Uitslagen 6e tussenronde op 8 februari 2013
Uitslagen 16e ronde interne competitie op 1 februari 2013
Uitslagen 15e ronde interne competitie op 25 januari 2013
Uitslagen 14e ronde interne competitie op 18 januari 2013
Uitslagen 13e ronde interne competitie op 11 januari 2013
Uitslagen 12e ronde interne competitie op 4 januari 2013
Uitslagen 11e ronde interne competitie op 21 december 2012
Uitslagen 10e ronde interne competitie op 14 december 2012
Uitslagen 5e tussenronde interne competitie op 7 december 2012
Uitslagen 9e ronde interne competitie op vrijdag 30 november 2012
Uitslagen 8e ronde interne competitie op vrijdag 23 november 2012
Uitslagen 4e tussenronde interne competitie op vrijdag 16 november 2012
Uitslagen 7e ronde interne competitie op vrijdag 9 november 2012
Uitslagen 6e ronde interne competitie op vrijdag 2 november 2012
Uitslagen 5e ronde interne competitie op vrijdag 26 oktober 2012
Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op vrijdag 19 oktober 2012
Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op vrijdag 12 oktober 2012
Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op vrijdag 5 oktober 20
Uitslagen 3e ronde interne competitie op vrijdag 21 september 2012
Uitslagen 2e ronde interne competitie op vrijdag 7 september 2012
U
itslagen 1e ronde interne competitie op vrijdag 30 augustus 2012

Terug naar boven

Uitslagen 32e en laatste ronde interne competitie 21 juni 2013

Kees Vreeken Wout van Goor 0-1
Tjerk Hacquebord Philip Verlinde 1-0
Maarten Mellegers Wouter Le Fèvre 1-0
Johnny de Kraker Kees Pafort ½-½
Gavin Wallace Tony Schoen 0-1
Bram van Reemst Judith van Amerongen ½-½
Hans Reiff Paul van Leeuwenkamp ½-½
PieterJan Mellegers Piet Homan 0-1
Tim Schuttevaer Ewoud Loots 0-1
Jan Schoonhoven Maarten Metz 0-1
Bertus van Zwam Rijn de Jonge ½-½
Jon Kamphuis Ricardo Heins 0-1
Annemarie Stallinga Ernst Schreuder 0-1
Mieps Fontein Loes van Gool 0-1
Andries Uiterwaal compensatie

Terug naar boven

Uitslagen 31e ronde interne competitie 7 juni 2013

Tjerk Hacquebord Maarten Löffler ½-½
Hans Reiff Wout van Goor ½-½
Philip Verlinde Maarten Mellegers ½-½
Paul van Leeuwenkamp Kasim Wandy ½-½
Piet Homan Kees Pafort 0-1
Maarten Metz PieterJan Mellegers 1-0
Ewoud Loots Maarten de Rie 0-1
Jasper van der Minnen Rijn de Jonge 0-1
Ronny van der Heijden Anton Belitser 0-1
Bertus van Zwam Henk van Ginkel 1-0
Michiel van der Linden Ricardo Heins 0-1
Mieps Fontein Andries Uiterwaal 0-1
Ernst Schreuder Linda Kruyt 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 30e ronde interne competitie 31 mei 2013

Bram van Reemst Tjerk Hacquebord 0-1
Maarten Löffler Wout van Goor 0-1
Philip Verlinde Paul van Leeuwenkamp 1-0
Wouter Le Fèvre Ewoud Loots 1-0
Kees Pafort Maarten Metz 1-0
Tim Schuttevaer Anton Belitser 1-0
Jan Schoonhoven Paul Meijer 1-0
Bertus van Zwam Arjan van Etten ½-½
Teus den Ouden Jon Kamphuis 0-1
Koen Noordewier Ernst Schreuder 1-0
Loes van Gool Henk Schulten 1-0
Jasper van der Minnen Linda Kruyt 1-0
Annemarie Stallinga Mieps Fontein 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 29e ronde interne competitie 24 mei 2013

Tjerk Hacquebord Albertus ten Hertog 1-0
Maarten Mellegers Wout van Goor 1-0
Kasim Wandy Philip Verlinde ½-½
Casper Schoppen Maarten Löffler 1-0
Joris Kokje Kees Pafort ½-½
Judith van Amerongen PieterJan Mellegers 1-0
Maarten Metz Ewoud Loots 0-1
Bertus van Zwam Tim Schuttevaer 0-1
Anton Belitser Paul Meijer 1-0
Arjan van Etten Jon Kamphuis 1-0
Thomas Wielinga Jan Schoonhoven 0-1
Ricardo Heins Teus den Ouden 0-1
Ernst Schreuder Loes van Gool 1-0
Henk Schulten Mieps Fontein ½-½
Linda Kruyt Annemarie Stallinga 0-1
Paul van Leeuwenkamp compensatie

Terug naar boven

Uitslagen 28e ronde interne competitie 17 mei 2013

Judith van Amerongen Tjerk Hacquebord 0-1
Wout van Goor Albertus ten Hertog ½-½
Hans Reiff Philip Verlinde 0-1
Tony Schoen Wouter Le Fèvre 0-1
Paul van Leeuwenkamp Lena de Kraker 0-1
Piet Homan Thomas Wielinga 1-0
Ricardo Heins Koen Noordewier 1-0
Henk van Ginkel Ernst Schreuder ½-½
Linda Kruyt Michiel van der Linden 0-1
Kees Pafort compensatie

Terug naar boven

Uitslagen 27e ronde interne competitie 10 mei 2013

Kees Vreeken Albertus ten Hertog ½-½
Tjerk Hacquebord Kasim Wandy 0-1
Kees Pafort Wout van Goor 0-1
Piet Homan Philip Verlinde 0-1
Henk van Ginkel Ricardo Heins 0-1
Koen Noordewier Bertus van Zwam ½-½
Jon Kamphuis Annemarie Stallinga 1-0
Jan Schoonhoven Andries Uiterwaal 1-0
Linda Kruyt Mieps Fontein 0-1
Bram van Reemst compensatie
Judith van Amerongen compensatie

Terug naar boven

Uitslagen 26e ronde interne competitie 3 mei 2013

Tjerk Hacquebord Wout van Goor 0-1
Kees Vreeken Kasim Wandy 1-0
Wouter Le Fèvre Philip Verlinde 1-0
Ton Mackaay Maarten Löffler 0-1
Bram van Reemst Piet Homan 1-0
Kees Pafort Judith van Amerongen 1-0
Maarten de Rie Tony Schoen 0-1
Paul van Leeuwenkamp Rijn de Jonge 1-0
Henk van Ginkel PieterJan Mellegers 0-1
Arjan van Etten Koen Noordewier 0-1
Ernst Schreuder Bertus van Zwam 0-1
Andries Uiterwaal Jon Kamphuis 0-1
Jan Schoonhoven Simon Duindam 1-0
Ricardo Heins Linda Kruyt 1-0
Henk Schulten Jasper van der Minnen ½-½
Joris Kokje uitgeloot
Annemarie Stallinga compensatie

Terug naar boven

Uitslagen 25e ronde interne competitie 26 april 2013

Tjerk Hacquebord Maarten Mellegers ½-½
Philip Verlinde Kees Vreeken 0-1
Kasim Wandy Hans Reiff 1-0
Tony Schoen Kees Pafort 1-0
Ewoud Loots Rijn de Jonge 0-1
Maarten Metz Henk van Ginkel 1-0
Paul Meijer Koen Noordewier 1-0
Jon Kamphuis Jan Schoonhoven 0-1
Thomas Wielinga Ernst Schreuder 1-0
Henk Schulten Andries Uiterwaal 0-1
Bertus van Zwam Mieps Fontein 1-0
Annemarie Stallinga Ricardo Heins 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 24e ronde interne competitie 19 april 2013

Kees Vreeken Tjerk Hacquebord ½-½
Maarten Löffler Bram van Reemst 0-1
Ewoud Loots Judith van Amerongen 0-1
Paul van Leeuwenkamp Piet Homan 1-0
PieterJan Mellegers Maarten de Rie 1-0
Rijn de Jonge Maarten Metz 1-0
Andries Uiterwaal Tim Schuttevaer 0-1
Jon Kamphuis Paul Meijer 0-1
Tia van der Let Bertus van Zwam 1-0
Ernst Schreuder Michiel van der Linden 1-0
Jan Schoonhoven Jasper van der Minnen 1-0
Henk Schulten Linda Kruyt 1-0
Mieps Fontein Ricardo Heins 0-1
Annemarie Stallinga Simon Duindam 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 8e tussenronde interne competitie 12 april 2013

Wout van Goor Andries Uiterwaal 1-0
Piet Homan Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 23e ronde interne competitie 5 april 2013

Johnny de Kraker Kees Vreeken 0-1
Wout van Goor Tony Schoen ½-½
Kasim Wandy Wouter Le Fèvre ½-½
Hans Reiff Kees Pafort ½-½
Piet Homan Rijk van Oostenbrugge 1-0
Ewoud Loots Paul van Leeuwenkamp 0-1
Maarten de Rie Maarten Metz 1-0
Tim Schuttevaer Andries Uiterwaal 1-0
Jon Kamphuis Koen Noordewier 1-0
Paul Meijer Ernst Schreuder 1-0
Ricardo Heins Thomas Wielinga 1-0
Jasper van der Minnen Bertus van Zwam ½-½
Mieps Fontein Jan Schoonhoven 0-1
Annemarie Stallinga Henk Schulten 0-1
Maarten Löffler uitgeloot

Terug naar boven

Uitslagen 22e ronde interne competitie 29 maart 2013

Kees Pafort Tjerk Hacquebord 0-1
Albertus ten Hertog Kasim Wandy 1-0
Wout van Goor Philip Verlinde ½-½
Wouter Le Fèvre Hans Reiff ½-½
Michiel van der Linden Piet Homan 0-1
PieterJan Mellegers Paul van Leeuwenkamp 0-1
Andries Uiterwaal Ewoud Loots 0-1
Maarten Metz Jon Kamphuis 1-0
Koen Noordewier Henk van Ginkel 0-1
Paul Meijer Ricardo Heins ½-½
Teus den Ouden Jasper van der Minnen 0-1
Loes van Gool Tia van der Let ½-½
Simon Duindam Mieps Fontein ½-½

Terug naar boven

Uitslagen 21e ronde interne competitie 15 maart 2013

Gavin Wallace Johnny de Kraker 0-1
Kasim Wandy Kees Pafort 1-0
Wout van Goor Wouter Le Fèvre 1-0
Koen Noordewier Joris Kokje 0-1
Lena de Kraker Piet Homan 0-1
Henk van Ginkel Tim Schuttevaer 0-1
Anton Belitser Arjan van Etten 1-0
Bets Stegeman Jon Kamphuis 0-1
Ernst Schreuder Mieps Fontein 1-0
Michiel van der Linden Henk Schulten 1-0
Jasper van der Minnen Ricardo Heins 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 20e ronde interne competitie 8 maart 2013

Tjerk Hacquebord Wouter Le Fèvre 1-0
Johnny de Kraker Albertus ten Hertog 0-1
Kees Pafort Philip Verlinde ½-½
Hawkie Chang Wout van Goor ½-½
Hans Reiff Gavin Wallace ½-½
Piet Homan Kasim Wandy ½-½
Ewoud Loots Henk van Ginkel 1-0
Anton Belitser Koen Noordewier ½-½
Arjan van Etten Bets Stegeman 1-0
Paul Meijer Andries Uiterwaal ½-½
Ernst Schreuder Ricardo Heins ½-½
Annemarie Stallinga Teus den Ouden 0-1
Bertus van Zwam Jan Schoonhoven 1-0
Mieps Fontein Jasper van der Minnen 0-1
Henk Schulten Simon Duindam 1-0
Jon Kamphuis uitgeloot

Terug naar boven

Uitslagen 19e ronde interne competitie 1 maart 2013

Philip Verlinde Tjerk Hacquebord 0-1
Wout van Goor Kees Vreeken ½-½
Judith van Amerongen Albertus ten Hertog 0-1
Paul van Leeuwenkamp Rijk van Oostenbrugge 0-1
Piet Homan Maarten Metz 1-0
PieterJan Mellegers Ewoud Loots ½-½
Rijn de Jonge Maarten de Rie 0-1
Lena de Kraker Arjan van Etten 1-0
Henk van Ginkel Paul Meijer 1-0
Bets Stegeman Ernst Schreuder 1-0
Ricardo Heins Bertus van Zwam ½-½
Jon Kamphuis Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 18e ronde interne competitie 22 februari 2013

Gavin Wallace Wout van Goor 1-0
Wouter Le Fèvre Kees Pafort 1-0
Johnny de Kraker Joris Kokje 1-0
Kasim Wandy Koen Noordewier ½-½
Tony Schoen PieterJan Mellegers 1-0
Judith van Amerongen Paul van Leeuwenkamp 1-0
Ewoud Loots Piet Homan ½-½
Maarten Metz Hawkie Chang 1-0
Rijn de Jonge Henk van Ginkel 1-0
Ernst Schreuder Anton Belitser 0-1
Teus den Ouden Andries Uiterwaal 0-1
Henk Schulten Bertus van Zwam ½-½
Loes van Gool Bets Stegeman 0-1
Jasper van der Minnen Jon Kamphuis 0-1
Jan Schoonhoven Ricardo Heins 1-0
Mieps Fontein Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 17e ronde interne competitie 15 februari 2013

Philip Verlinde Gavin Wallace 1-0
Kees Pafort Johnny de Kraker 1-0
Joris Kokje Wout van Goor 0-1
Maarten Löffler Kasim Wandy 0-1
Judith van Amerongen Wouter Le Fèvre 0-1
Rijk van Oostenbrugge Tony Schoen ½-½
Hawkie Chang Piet Homan 1-0
Maarten de Rie Ewoud Loots 0-1
Koen Noordewier Lena de Kraker 0-1
Arjan van Etten Henk van Ginkel ½-½
Andries Uiterwaal Ernst Schreuder 0-1
Bertus van Zwam Anton Belitser ½-½
Teus den Ouden Jan Schoonhoven 1-0
Jon Kamphuis Loes van Gool 0-1
Ricardo Heins Michiel van der Linden 0-1
Bets Stegeman Annemarie Stallinga 1-0
Mieps Fontein Henk Schulten 1-0
Simon Duindam uitgeloot

Terug naar boven

Uitslagen 6e tussenronde interne competitie 8 februari 2013

Wout van Goor Piet Homan 1-0
Annemarie Stallinga Jasper van der Minnen 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 16e ronde interne competitie 1 februari 2013

Kees Pafort Kees Vreeken 0-1
Johnny de Kraker Maarten Mellegers 1-0
Gavin Wallace Kasim Wandy 1-0
Maarten Löffler Hans Reiff 1-0
Wout van Goor Paul van Leeuwenkamp 1-0
Judith van Amerongen Daniël Gielen 1-0
Piet Homan Maarten de Rie ½-½
Ewoud Loots Simon Gielen 0-1
Lena de Kraker Paul Meijer 1-0
Henk van Ginkel Andries Uiterwaal 1-0
Ricardo Heins Jon Kamphuis 1-0
Bertus van Zwam Loes van Gool ½-½
Ernst Schreuder Henk Schulten 1-0
Mieps Fontein Teus den Ouden 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 15e ronde interne competitie 25 januari 2013

Kasim Wandy Tjerk Hacquebord 0-1
Sebastian Halfhide Philip Verlinde ½-½
Albertus ten Hertog Maarten Mellegers 1-0
Wout van Goor Kees Pafort 0-1
PieterJan Mellegers Joris Kokje 0-1
Paul van Leeuwenkamp Wouter Le Fèvre 0-1
Piet Homan Judith van Amerongen ½-½
Tony Schoen Arjan van Etten 1-0
Andries Uiterwaal Rijn de Jonge 1-0
Michiel van der Linden Bertus van Zwam 1-0
Anton Belitser Jon Kamphuis 1-0
Tia van der Let Mieps Fontein 1-0
Henk Schulten Ricardo Heins 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 14e ronde interne competitie 18 januari 2013

Tjerk Hacquebord Joris Kokje 1-0
Philip Verlinde Tony Schoen 1-0
Albertus ten Hertog Piet Homan 1-0
Judith van Amerongen Wout van Goor 1-0
Daniel Gielen PieterJan Mellegers 0-1
Maarten de Rie Simon Gielen ½-½
Henk van Ginkel Maarten Metz 0-1
Rijn de Jonge Ewoud Loots 0-1
Bertus van Zwam Ronny van der Heijden 0-1
Arjan van Etten Andries Uiterwaal 1-0
Paul Meijer Anton Belitser 1-0
Teus den Ouden Ernst Schreuder 1-0
Jasper van der Minnen Henk Schulten ½-½
Simon Duindam Ricardo Heins 0-1

Terug naar boven

Uitslagen 13e ronde interne competitie 11 januari 2013

Wout van Goor Johnny de Kraker ½-½
Hans Reiff Kasim Wandy 0-1
Wouter Le Fèvre Joris Kokje 0-1
Paul van Leeuwenkamp Maarten Metz 1-0
Tony Schoen Rijn de Jonge 1-0
Ewoud Loots Koen Noordewier 1-0
Henk van Ginkel Anton Belitser 1-0
Ernst Schreuder Arjan van Etten 0-1
Jon Kamphuis Jan Schoonhoven 1-0
Mieps Fontein Bets Stegeman ½-½
Loes van Gool Michiel van der Linden ½-½
Ricardo Heins Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven

Uitslagen 12e ronde interne competitie 4 januari 2013

Maarten Mellegers Tjerk Hacquebord 1-0
Kees Vreeken Maarten Löffler ½-½
Johnny de Kraker Philip Verlinde ½-½
Kasim Wandy Paul van Leeuwenkamp 1-0
PieterJan Mellegers Judith van Amerongen 1-0
Piet Homan Koen Noordewier 1-0
Andries Uiterwaal Tony Schoen 0-1
Bertus van Zwam Paul Meijer ½-½
Ernst Schreuder Henk van Ginkel 0-1
Jon Kamphuis Henk Schulten 1-0
Simon Duindam Jasper v.d. Minnen ½-½
Ricardo Heins Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 11e ronde interne competitie 21 december 2012

Joris Kokje Philip Verlinde 1-0
Albertus ten Hertog Wout van Goor 0-1
Roland Bijvank Lena de Kraker ½-½
Rijk van Oostenbrugge Piet Homan 1-0
Paul van Leeuwenkamp Tony Schoen ½-½
Rijn de Jonge PieterJan Mellegers 0-1
Paul Meijer Maarten Metz 0-1
Ronny v.d. Heijden Ernst Schreuder 1-0
Jon Kamphuis Andries Uiterwaal 0-1
Anton Belitser Teus den Ouden 1-0
Henk Schulten Henk van Ginkel 0-1
Jasper v.d. Minnen Loes van Gool 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 10e ronde interne competitie 14 december 2012

Wout van Goor Hans Reiff ½-½
Piet Homan Gavin Wallace ½-½
Bram van Reemst Kees Pafort 1-0
Paul van Leeuwenkamp Maarten Löffler ½-½
Tony Schoen Judith van Amerongen ½-½
Rijn de Jonge Ernst Schreuder 1-0
Koen Noordewier Paul Meijer ½-½
Henk van Ginkel Bertus van Zwam 1-0
Loes van Gool Jan Schoonhoven ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 5e tussenronde interne competitie 7 december 2012

Kasim Wandy Wout van Goor ½-½
Kees Pafort Piet Homan 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 9e ronde interne competitie 30 november 2012

Tjerk Hacquebord Sebastian Halfhide 0-1
Maarten Mellegers Kees Vreeken ½-½
Wouter Le Fèvre Kasim Wandy 1-0
Joris Kokje Rijk van Oostenbrugge 1-0
Tony Schoen Daan Schönberger 0-1
PieterJan Mellegers Hawkie Chang ½-½
Maarten Metz Koen Noordewier ½-½
Paul Meijer Ewoud Loots 0-1
Ernst Schreuder Jon Kamphuis ½-½
Andries Uiterwaal Anton Belitser ½-½
Teus den Ouden Bertus van Zwam 0-1
Tia van der Let Henk Schulten 1-0
Mieps Fontein Henk van Ginkel 0-1
Michiel v.d. Linden Simon Duindam 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 8e ronde interne competitie 23 november 2012

Kasim Wandy Kees Vreeken 0-1
Johnny de Kraker Hans Reiff 1-0
Wouter Le Fèvre Maarten Mellegers 0-1
Maarten Löffler Joris Kokje 0-1
Judith v. Amerongen Maarten de Rie 0-1
Piet Homan Paul v. Leeuwenkamp ½-½
Frank Tempelman Anton Belitser 1-0
Andries Uiterwaal Paul Meijer ½-½
Bertus van Zwam Ernst Schreuder ½-½
Lena de Kraker Henk van Ginkel 1-0
Henk Schulten Bets Stegeman 1-0
Jan Schoonhoven Mieps Fontein 1-0
Tia van der Let Loes van Gool 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 4e tussenronde interne competitie 6 november 2012

Piet Homan Wout van Goor ½-½
Koen Noordewier Henk Schulten 0-1
Annemarie Stallinga Bertus van Zwam ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 7e ronde interne competitie 9 november 2012

Tjerk Hacquebord Johnny de Kraker 1-0
Kees Vreeken Hans Reiff 1-0
Philip Verlinde Wout van Goor 1-0
Sebastian Halfhide Wouter Le Fèvre ½-½
Gavin Wallace Wim Rakers 1-0
Paul van Leeuwenkamp Kees Pafort 0-1
Joris Kokje Tony Schoen 1-0
Maarten Metz Rijn de Jonge ½-½
Koen Noordewier Andries Uiterwaal 1-0
Anton Belitser Ernst Schreuder 0-1
Ewoud Loots Arjan van Etten 1-0
Bertus van Zwam Jon Kamphuis 1-0
Bets Stegeman Jan Schoonhoven ½-½
Loes van Gool Simon Duindam 1-0
Mieps Fontein Michiel v.d. Linden 0-1
Teus den Ouden uitgeloot

Terug naar boven


Uitslagen 6e ronde interne competitie 2 november 2012

Kees Vreeken Johnny de Kraker 1-0
Wout van Goor Sebastian Halfhide ½-½
Gavin Wallace Bram van Reemst 0-1
Maarten Löffler Kees Pafort 1-0
Michiel v.d. Linden Roland Bijvank 0-1
Joris Kokje Piet Homan 0-1
Maarten de Rie Gosse Kaastra ½-½
Rijn de Jonge Bets Stegeman 1-0
Arjan van Etten Maarten Metz 0-1
Ernst Schreuder Andries Uiterwaal 0-1
Anton Belitser Lena de Kraker 1-0
Jon Kamphuis Ewoud Loots 0-1
Bertus van Zwam Tia van der Let 1-0
Jan Schoonhoven Henk Schulten 1-0
Annemarie Stallinga Mieps Fontein 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 5e ronde interne competitie 26 oktober 2012

Wout van Goor Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Albertus ten Hertog ½-½
Roland Bijvank Kees Vreeken 0-1
Judith van Amerongen Maarten Löffler 0-1
Paul van Leeuwenkamp Joris Kokje 0-1
Tony Schoen Piet Homan 1-0
Maarten de Rie Rijk van Oostenbrugge 1-0
Rijn de Jonge Koen Noordewier ½-½
Ernst Schreuder Paul Meijer ½-½
Maarten Metz Ronny v.d. Heijden 1-0
Ewoud Loots Anton Belitser 0-1
Lena de Kraker Sjors Bruggink 1-0
Bets Stegeman Teus den Ouden ½-½
Henk van Ginkel Michiel v.d. Linden 1-0
Henk Schulten Mieps Fontein 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 3e tussenronde interne competitie op vrijdag 19 oktober 2012

Kees Pafort Tony Schoen 1-0
Piet Homan Ernst Schreuder 1-0
PieterJan Mellegers Bertus van Zwam 1-0
Simon Duindam Jon Kamphuis 0-1
Teus den Ouden Ricardo Heins 1-0
Henk Schulten Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 2e tussenronde interne competitie op vrijdag 12 oktober 2012

Sebastian Halfhide Maarten Löffler ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 1e tussenronde interne competitie op vrijdag 5 oktober 2012

Maarten Löffler Ewoud Loots 1-0
Jon Kamphuis Sjors Bruggink 1-0

Terug naar boven


Uitslagen 3e ronde interne competitie op vrijdag 21 september 2012

Hans Reiff Tjerk Hacquebord ½-½
Kees Vreeken Philip Verlinde 0-1
Sebastian Halfhide Johnny de Kraker ½-½
Kasim Wandy Bram van Reemst 1-0
Casper Schoppen Paul van Leeuwenkamp 1-0
Joris Kokje Judith van Amerongen 0-1
Wim Rakers Bets Stegeman 1-0
Tony Schoen Maarten Löffler ½-½
Piet Homan Rijn de Jonge 1-0
Maarten de Rie PieterJan Mellegers ½-½
Ernst Schreuder Koen Noordewier ½-½
Ewoud Loots Maarten Metz 0-1
Andries Uiterwaal Ronny v.d. Heijden 0-1
Anton Belitser Bertus van Zwam ½-½
Sjors Bruggink Julius Budwilowitz 1-0
Henk van Ginkel Jon Kamphuis 0-1
Mieps Fontein Tia van der Let 0-1
Michiel v.d. Linden Teus den Ouden 0-1
Henk Schulten Loes van Gool 0-1

Terug naar boven


Uitslagen 3e ronde interne competitie op vrijdag 21 september 2012

Tjerk Hacquebord Kees Vreeken 1-0
Hans Reiff Albertus ten Hertog 0-1
Johnny de Kraker Wout van Goor ½-½
Philip Verlinde Kasim Wandy 1-0
Ton Mackaay Sebastian Halfhide 0-1
Kees Pafort Gavin Wallace 0-1
Bram van Reemst Joris Kokje 1-0
Paul van Leeuwenkamp Judith van Amerongen 1-0
Maarten Löffler Piet Homan ½-½
Paul Meijer Roy Stekelenburg 0-1
Rijk van Oostenbrugge Rijn de Jonge 1-0
Ewoud Loots Daniel Gielen 0-1
Simon Gielen Jon Kamphuis ½-½
Koen Noordewier Arjan van Etten 1-0
Andries Uiterwaal Maarten Metz 1-0
Sjors Bruggink Ernst Schreuder 0-1
Julius Budwilowitz Lena de Kraker 0-1
Bets Stegeman Henk van Ginkel ½-½
Loes van Gool Teus den Ouden ½-½
Mieps Fontein Simon Duindam ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 2e ronde interne competitie op vrijdag 7 september 2012

Albertus ten Hertog Tjerk Hacquebord 0-1
Philip Verlinde Hans Reiff 0-1
Wouter Le Fèvre Wout van Goor 0-1
Kasim Wandy Casper Schoppen ½-½
Maarten Mellegers Kees Pafort ½-½
Sebastian Halfhide Paul van Leeuwenkamp 1-0
Victor van Bergenhenegouwen Maarten Löffler 0-1
Piet Homan PieterJan Mellegers 1-0
Paul Meijer Maarten de Rie 0-1
Ernst Schreuder Ewoud Loots 0-1
Maarten Metz Sjors Bruggink 1-0
Bertus van Zwam Andries Uiterwaal ½-½
Henk van Ginkel Loes van Gool 1-0
Annemarie Stallinga Jan Schoonhoven ½-½

Terug naar boven


Uitslagen 1e ronde interne competitie op vrijdag 30 augustus 2012

Tjerk Hacquebord Philip Verlinde 1-0
Kees Vreeken Wouter Le Fèvre 1-0
Wout van Goor Kasim Wandy ½-½
Kees Pafort Sebastian Halfhide 0-1
Ronny v.d. Heijden Bram van Reemst 0-1
Wim Rakers Paul van Leeuwenkamp 0-1
Judith van Amerongen Piet Homan 1-0
Maarten Löffler Maarten de Rie 1-0
Arjan van Etten Paul Meijer 0-1
Maarten Metz Ernst Schreuder 0-1
Sjors Bruggink Ewoud Loots 0-1
Hans Niemann Bertus van Zwam 0-1
Jon Kamphuis Bets Stegeman 0-1
Jan Schoonhoven Henk van Ginkel 0-1
Teus den Ouden Henk Schulten ½-½
Loes van Gool Mieps Fontein 1-0
Simon Duindam Annemarie Stallinga 1-0

Terug naar boven

Lena winnaar eerste seizoenshelft

AFBLIJVEN slide2-1000x288-MET LOGODe 1e periode in de jeugdcompetitie van Moira-Domtoren zit erop! Lena de Kraker handhaafde zich knap op nummer 1. Ze verloor slechts één partij. Daniël Gielen legde beslag op de 2e plaats, en verovert daarmee een ticket voor de play-offs om het jeugdkampioenschap. Een beetje ten overvloede, want als zittende jeugdkampioen mag hij sowieso zijn titel verdedigen. De prijs voor de snelste stijger wordt gedeeld door Daan Timmers en Kelvin Kanne. Ook Simon Reumer deed goede zaken en stijgt 10 plaatsen op de ranglijst. Lees verder

Nog 1 dag inschrijven voor Pupillendag

sgs

 

Op zaterdag 7 februari organiseert de SGS het regionaal kampioenschap voor pupillen in de categorieën E, F, G en H. Dat is een gezellig toernooi voor alle jeugdschakers tot en met geboortejaar 2005. Bovendien kunnen er plaatsen verdiend worden voor de landelijke NK’s in de verschillende leeftijdscategorieën. Het toernooi vindt plaats in basisschool De Ridderhof, Leidsche Rijn. Schrijf je snel in, het kan nog tot morgen!

Meer informatie over het toernooi vind je hier.

D1 dendert door

leusden 220115

De wedstrijd tegen Leusden D1

De D1 deelt geen cadeautjes uit: ook na gisteravond heeft het team nog geen bordpunt verspeeld. Gisteravond speelden Thijs, Jochem, Kelvin en Kylian in Leusden: 0-4.

In de eerste wedstrijd werd onze D2 met dezelfde cijfers verslagen en in de tweede competitieronde was het SSC 1922 dat, mede door zeges van de invallers Frits en Lennart, puntloos naar huis gestuurd werd. Op 10 februari staat de uitwedstrijd tegen Hoogland D1 op het programma.

Uitslagen en standen staan hier.